Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

clap.gif clap.gif clap.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif siendien svente musu namuose man ir ypac mano vyrui, nes jam daugiau nebereikes po tris valandas kiekviena savaitgali vaikscioti po diziausias vilnaius ir kauno parduotuves NES AS GAVAU SAVO SVAJONIU BASUTES VESTUVEMS yess.gif man reikejo dramblio kaulo arba pieno baltumo basuciu ir tokias radau atsitiktinai A&G avalyneje prie "PASKUTINE PORA" tai ir nuolaida man gavos 70procentu ir kokybe super visur vien minkstute odyte, kulniukas gero aukscio ir dar yra galimybe issisiuvineti paciai swarovski (nes pati gaminausi papuosalus ir is tu paciu karoliuku ir batelius pasiuvinesiu) Kai viska pabaigsiu butinai idesiu nuotraukyte jums pasirodyti rolleyes.gif O del pasirinkimo lietuviu parduotuvese, tai baltu dar galima kazka surasti panasaus i tiesa, o kreminiu tai nervina, kad beveik visi kulnai yra tos tipo "medzio" imitacijos ir visa vaizda sugadina. Brangesniu bet puosniu bateliu yra Kauno Akropolyje bet tokiose parduotuvese kuriu nera pilna visam mieste ir kuriu pavadinimo tikrai nepasakyciau, nes jas tik ten maciau ir pavadinimai i smegenis neiauge.
Atsakyti
Sveikos. Savo vestuvinius batukus jau rodziau. Parodysiu dar karta blush2.gif
Aisku cia ne tas skyrelis, bet jai kam patiktu, galeciau perleisti, nes nemanau kad daugiau kada uzsidesiu mirksiukas.gif Tikiuosi niekas nesupyks, ir moderatore manes neuzbanins :hihihi :
user posted image
user posted image
Labai graziai atrode su sampanines spalvos suknele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 02 balandžio 2008 - 13:39
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 02, 14:02)
clap.gif  clap.gif  clap.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif siendien svente musu namuose man ir ypac mano vyrui, nes jam daugiau nebereikes po tris valandas kiekviena savaitgali vaikscioti po diziausias vilnaius ir kauno parduotuves NES AS GAVAU SAVO SVAJONIU BASUTES VESTUVEMS yess.gif man reikejo dramblio kaulo arba pieno baltumo basuciu ir tokias radau atsitiktinai A&G avalyneje prie "PASKUTINE PORA" tai ir nuolaida man gavos 70procentu ir kokybe super visur vien minkstute odyte, kulniukas gero aukscio ir dar yra galimybe issisiuvineti paciai swarovski (nes pati gaminausi papuosalus ir is tu paciu karoliuku ir batelius pasiuvinesiu) Kai viska pabaigsiu butinai idesiu nuotraukyte jums pasirodyti  rolleyes.gif O del pasirinkimo lietuviu parduotuvese, tai baltu dar galima kazka surasti panasaus i tiesa, o kreminiu tai nervina, kad beveik visi kulnai yra tos tipo "medzio" imitacijos ir visa vaizda sugadina. Brangesniu bet puosniu bateliu yra Kauno Akropolyje bet tokiose parduotuvese kuriu nera pilna visam mieste ir kuriu pavadinimo tikrai nepasakyciau, nes jas tik ten maciau ir pavadinimai i smegenis neiauge.


Labai laukiu nuotraukytes, nes man irgi reikia ivory spalvos, reikes i A&G nuvaryt? O nosyte uzdara ar atvira?
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 04 02, 14:55)
Labai laukiu nuotraukytes, nes man irgi reikia ivory spalvos, reikes i A&G nuvaryt? O nosyte uzdara ar atvira?


Zinok vargu arkazka panasaus rasi nes sake tikrai pernai metu vezimo ir paskutine pora buvo net ir dyzio savo nelabai pataikiau (5mm didesni nei man reiketu) o nosyte uzdara smailoka, su dirzeliu per kulna, kulviukas labai dailus vidutinio aukscio, ypac patogus kai uzsidedi, priekis su kremine silkine juostele ir issiuvineta tipo kaip sagtim tik tie karoliukai dabar spalvoti kazkokie tai as juos ardau ir swarovskiukais siuvinesiu
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 02, 15:02)
Zinok vargu arkazka panasaus rasi nes sake tikrai pernai metu vezimo ir paskutine pora buvo net ir dyzio savo nelabai pataikiau (5mm didesni nei man reiketu) o nosyte uzdara smailoka, su dirzeliu per kulna, kulviukas labai dailus vidutinio aukscio, ypac patogus kai uzsidedi, priekis su kremine silkine juostele ir issiuvineta tipo kaip sagtim tik tie karoliukai dabar spalvoti kazkokie tai as juos ardau ir swarovskiukais siuvinesiu


Aiskutis, na ziuresim, as is viso labai parduotuvese dar neziurejau, tiesa buvau akropoly ir Europoj Vilniuje, taciau nieko tinkamo nemaciau, bet specialiai dar neziurejau, nes dar vestuves negreit. Zadu dar i Gariunus pavaziuot gal kokia geguze, gal ka nors tinkamo ten rasiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnele007: 02 balandžio 2008 - 14:06
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 04 02, 15:05)
Aiskutis, na ziuresim, as is viso labai parduotuvese dar neziurejau, tiesa buvau akropoly ir Europoj Vilniuje, taciau nieko tinkamo nemaciau, bet specialiai dar neziurejau, nes dar vestuves negreit. Zadu dar i Gariunus pavaziuot gal kokia geguze, gal ka nors tinkamo ten rasiu.

Gariunai pati paskutine vieta kur tikekis kazka sau gauti. Nes pati buvau pries kelias savaites tai toks s.... kad ner i ka ziuret
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 02, 15:09)
Gariunai pati paskutine vieta kur tikekis kazka sau gauti. Nes pati buvau pries kelias savaites tai toks s.... kad ner i ka ziuret


Tai dar anksti ten vaziuot, visas senienas isparduoda, as praetais metais buvau tokiu laiku, tai buvo dar pilna ilgauliu, o bateliu normaliu dar nebuvo, bet veliau pasirode. Aisku ziuresiu ir parduose, bet kaip sakiau, pvz., Akropoly ir Europojoje irgi nieko tinkamo nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 04 02, 15:18)
Tai dar anksti ten vaziuot, visas senienas isparduoda, as praetais metais buvau tokiu laiku, tai buvo dar pilna ilgauliu, o bateliu normaliu dar nebuvo, bet veliau pasirode. Aisku ziuresiu ir parduose, bet kaip sakiau, pvz., Akropoly ir Europojoje irgi nieko tinkamo nemaciau  schmoll.gif


As sekmadieni gariunuose buvau, tai dar pusbaciai pagrinde, bateliu dar neveze, bet oras atsilo, tai turetu greitai uzvezti ax.gif
Atsakyti
Parsom susipazinti su mano bateliu transformacija aciuks.gif
Mazesnis kokie buvo, didesnis kokie yra dabar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 03 balandžio 2008 - 08:07
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 03, 09:06)
Parsom susipazinti su mano bateliu transformacija  aciuks.gif
Mazesnis kokie buvo, didesnis kokie yra dabar


thumbup.gif malace kaip meistiskai padarei smile.gif
Atsakyti
ACIU ACIU irnesakyk.gif stengiames visur save realizuot
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 03, 09:06)
Parsom susipazinti su mano bateliu transformacija  aciuks.gif
Mazesnis kokie buvo, didesnis kokie yra dabar

thumbup.gif ingusia tavo darbeliai tiesiog zavi...
truksta zodziu thumbup.gif
Atsakyti