Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kalbat/ pasitariat su vyrais?

QUOTE(Apvalute @ 2007 07 16, 15:27)
GYvenkime draugiskai 4u.gif  Forumas - ne ta vieta, kur reikia islieti savo neigiamas emocijas, slogias mintis.


Cia labai ne i tema,bet as forume kaip tik ir islieju negatyva,tiesiog gyvenime supa mylimi zmones,gaila jiems piktesni zodi istart,o cia visi svetimi,kazkaip dzin lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 16, 17:27)
Cia labai ne i tema,bet as forume kaip tik ir islieju negatyva,tiesiog gyvenime supa mylimi zmones,gaila jiems piktesni zodi istart,o cia visi svetimi,kazkaip dzin lotuliukas.gif


nu jo, suradot vieta kur islieti savo emocijas unsure.gif tai jei supa geri zmones, tai is kur blogos emocijos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaa: 16 liepos 2007 - 16:01
QUOTE(prieblanda @ 2007 07 15, 14:39)
Kartais ir manikiūrą padaro  tongue.gif  nail.gif


Moka vyras manikiura daryt? Nu geras, kad man toki bigsmile.gif

QUOTE(jbs @ 2007 07 16, 08:25)
Prisiminkit, kiek iš jūsų po pirmosios nakties atsikėlė anksčiau, kad suspėtų nubėgti į dušą, susišukuoti, pasigražinti  ax.gif Kad nepamatytų susivėlusios, nevalytais dantimis.


Uoj, as tai niekad neskubu, nei sukuotis, nei dantu valyt schmoll.gif Geriau ryte pasimylet, o po duso visi intymumai kaip mat isgaruoja g.gif

QUOTE(Amry @ 2007 07 16, 08:46)
Dažytis aš seniai nebijau prie MB, kas čia tokio, kad pamatys, kaip šešėlius tepu ir tušu per blakstienas brūkštelsiu - tuom mano makiažas ir baigiasi.
Vakare, ryte visada mato kaip valaus veidą pieneliais, tonikais.
Nagų lakuot irgi nebijau prie jo..
Tik vat depiliacijom visom užsidarau vonioj, ale reik durnu būt, kad nesuprast, ką aš ten darau, ba burzgia epiliatorius kaip traktorius  doh.gif  lotuliukas.gif Nu ir aišku dantų tai nei prie vieno žmogaus negaliu valytis  bigsmile.gif Plaukų prie MB dar nadažiau, ale manau jei taip išeitų, tai nieko čia tokio. Jis jau pripratęs prie mano procedūrų, žino, kad kartą per savaitę susirinkus kavos tirščius jais šveičiuosi, o tik išlindusią iš vonios po procedūros visą išglostinėja, nes labai švelni tada būnu  wub.gif


Mano vyras ir pats kavos tirsciais sveiciasi biggrin.gif

QUOTE(Lalaa @ 2007 07 16, 17:01)
nu jo, suradot vieta kur islieti savo emocijas  unsure.gif tai jei supa geri zmones, tai is kur blogos emocijos?  g.gif


Aha tikrai g.gif As tai cia pasisemiu geru emociju tik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 07 16, 15:27)
as nesakiau, kad nereikia stengtis, as tik sakau, kad nereikia paniskai bijoti kartais buti be makiazo.

P.S. Beje, pastebejau, kad tamsta esate blogos nuotaikos arba neigiamai nusiteikusi daugelio atzvilgiu, nes beveik visuose komentaruose dominuoja neigiamas poziuris, priestaravimas ir stengimasis bet kokia kaina kita zmogu "sudirbti". GYvenkime draugiskai 4u.gif  Forumas - ne ta vieta, kur reikia islieti savo neigiamas emocijas, slogias mintis.


Pritariu drinks_cheers.gif Atkreipiau dėmesį į tai ir aš rolleyes.gif
Atsakyti
aš kartą prašiau MB, kad man nagus nulakuotų. ir ką, bevei pavyko biggrin.gif
po plaukų dažymo procedūros visada prašau, kad nuvalytų man odą aplink plaukus, nes pristerlioju.. ir dar su mano pilingu įprato pats veidą šveistis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2007 07 16, 19:34)
aš kartą prašiau MB, kad man nagus nulakuotų. ir ką, bevei pavyko biggrin.gif
po plaukų dažymo procedūros visada prašau, kad nuvalytų man odą aplink plaukus, nes pristerlioju.. ir dar su mano pilingu įprato pats veidą šveistis smile.gif


Maniškis kartą pats ėmė ir pasiprašė pamėgint. Iškart nuo prancūziško pradėjo bigsmile.gif Bendrom jėgom visai neblogai gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 07 16, 17:01)
nu jo, suradot vieta kur islieti savo emocijas  unsure.gif tai jei supa geri zmones, tai is kur blogos emocijos?  g.gif


Is isorines aplinkos tongue.gif

QUOTE(mylimuke @ 2007 07 16, 18:08)
Uoj, as tai niekad neskubu, nei sukuotis, nei dantu valyt  schmoll.gif  Geriau ryte pasimylet, o po duso visi intymumai kaip mat isgaruoja  g.gif

drinks_cheers.gif

Man atrodo kad ilgiau pamiegojus busiu grazesne nei nubegus sukuotis dantukus valytis...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 16, 18:08)
Mano vyras ir pats kavos tirsciais sveiciasi  biggrin.gif

Nu geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 17, 08:06)
Nu geras  thumbup.gif


Nes darbe dulkiu buna, tai paskui uzsikemsa poros labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 17, 10:29)
Nes darbe dulkiu buna, tai paskui uzsikemsa poros labai  ax.gif

Mane labiausiai stebina tai, kad jis pats šveičiasi. Nu tu priversk vyrą užsiimt grožio procedūrom doh.gif kaip mano brolis, sakau va šitu kremu gerai nuo spuogų tept, tą, aną daryt, vardiju jam receptukus, o tas "nesvaik, aš ne p..., kad čia kremais mozočiaus" doh.gif fool.gif lotuliukas.gif nedaiškinsi tu jam, kad nemato gi nieks, kad tu tuo kremu pasitepęs doh.gif ale va db tik pradėjo teptis - gal kartą į savaitę thumbup.gif pradžia yra hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 17, 10:35)
Mane labiausiai stebina tai, kad jis pats šveičiasi. Nu tu priversk vyrą užsiimt grožio procedūrom  doh.gif  kaip mano brolis, sakau va šitu kremu gerai nuo spuogų tept, tą, aną daryt, vardiju jam receptukus, o tas "nesvaik, aš ne p..., kad čia kremais mozočiaus"  doh.gif fool.gif  lotuliukas.gif  nedaiškinsi tu jam, kad nemato gi nieks, kad tu tuo kremu pasitepęs  doh.gif  ale va db tik pradėjo teptis - gal kartą į savaitę  thumbup.gif pradžia yra hihihi.gif


Na maniskis kremais irgi ne, nors ir liepiu po sveitimo, g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 17, 11:02)
Na maniskis kremais irgi ne, nors ir liepiu po sveitimo,  g.gif

ale kad šveičiasi tirščiais, tai aš ir to apakus blink.gif
Atsakyti