Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kalbat/ pasitariat su vyrais?

QUOTE(jbs @ 2007 07 14, 13:31)
Taip išeina, kad čia tik aš viena esu tos nuomonės, jog vyras turi matyti ne procesą, o rezultatą  g.gif  Aš net neleidžiu atvažiuot manęs pasiimt iš kirpyklos, kol nebaigtas, pvz., plaukų dažymas. Nieko bendro su kompleksais toks elgesys neturi - jei mato nėštumo metu suplyšusią odą ar atsiradusį celiulitą, tai atrodo dažomi plaukai ar depiliuojamos kojos vaizdo labiau nesugadintų. Vis tik esu įsitikinus, kad ir moteriai maloniau gražintis niekieno nestebimai, ir vyras būna maloniau nustebintas, pamatęs rezultatą be proceso.


Bet kai kuriem vyram reikia 10 kartu pabaksnoti pirstu, kad pamatytu biggrin.gif
As tai prie saviskio tik nesidepiliuoju, o siaip tai viska darau, nors anksciau irgi slepdavausi biggrin.gif
Atsakyti
Ajajai, maniškis tai viską mato ir žino biggrin.gif Kartais ir manikiūrą padaro tongue.gif nail.gif

Nebaisu man ir su molio kauke ant foteliuko pasėdėti, ar anticeliulitinį masažą pasidaryti (kurį ir jam kartais tenka padaryt hihihi.gif ), visokiais kremais (jie miegamajame) ar dekoratyvine (dažausi automobilyje pakeliui į darbą) mozojuosi irgi prie jo ir tikrai niekada nebuvo nei pasibaisėjęs, nei pasišlykštėjęs. Su epiliatorium kojas irgi nusišienauju nesislėpdama, nes ką čia paslėpsi, kai burzgia kaip traktorius, o MB vienodai piešia - tik nelįsk prie jo gaurų su tuo velnio aparatu biggrin.gif
Iš pradžių domėjosi kas kur ir kaip, o dabar tiesiog nebekreipia dėmesio į procesą, bet rezultatus pagiria wub.gif
Va ko nemato, tai bikini depiliacijos rolleyes.gif

Bet jei kuri jaučiasi nejaukiai apžiūrinėjama, ar vyras nemėgsta tokių vaizdų, tai nematau nieko blogo, jei kas tos virtuvės ir neafišuoja - visi pasirenka kaip jiems geriau smile.gif
Atsakyti
Cia prieblanda gera tema pamastymui del ko kai kurios is musu slepiames ar delto kad vyrai pasislykstes ar pacios drovimes...mano atveju antras variantas
Atsakyti
Man asmeniskai nesmagu. nei kompleksuoju, nei ka, bet cia jau mano reikaliukai smile.gif .nesureiksminu, neakcentuoju. nemanau, kad ir jam idomu: ka, kaip,kam, kodel, su kuo. kaip ir man neidomu masinu gedimai(svarbu vaziuoja biggrin.gif ) ar kt. berniukiski reikalai.
p.s. bet pamenu viena ivyki (pries daug metu). brolis draugavo su mergaite ir kazkaip issprudo jam (konteksto nepamenu),bet esme: jog viskas ok, ji vakare makiaza nusivalo biggrin.gif va ka reiskia sese turet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 15, 18:27)
Cia prieblanda gera tema pamastymui del ko kai kurios is musu slepiames ar delto kad vyrai pasislykstes ar pacios drovimes...mano atveju antras variantas

Mano atveju, nei pirmas, nei antras netinka. Dėl baimės, kad vyras "pasišlykštės" ar dėl kompleksų, aš jau pasisakiau (žr. aukščiau). Tiesiog man patinka išlaikyti "pirmojo pasimatymo atmosferą" rolleyes.gif Prisiminkit, kiek iš jūsų po pirmosios nakties atsikėlė anksčiau, kad suspėtų nubėgti į dušą, susišukuoti, pasigražinti ax.gif Kad nepamatytų susivėlusios, nevalytais dantimis. Man asmeniškai neatrodo, kad santuoka pati savaime atleidžia nuo mažų moteriškų paslaptėlių, kurios jau niekam seniai nebėra paslaptys, bet pats procesas yra toks intymus ir asmeniškas, kad norisi bent kiek intymumo išlaikyti net gyvenant santuokoje.
Atsakyti
Dažytis aš seniai nebijau prie MB, kas čia tokio, kad pamatys, kaip šešėlius tepu ir tušu per blakstienas brūkštelsiu - tuom mano makiažas ir baigiasi.
Vakare, ryte visada mato kaip valaus veidą pieneliais, tonikais.
Nagų lakuot irgi nebijau prie jo..
Tik vat depiliacijom visom užsidarau vonioj, ale reik durnu būt, kad nesuprast, ką aš ten darau, ba burzgia epiliatorius kaip traktorius doh.gif lotuliukas.gif Nu ir aišku dantų tai nei prie vieno žmogaus negaliu valytis bigsmile.gif Plaukų prie MB dar nadažiau, ale manau jei taip išeitų, tai nieko čia tokio. Jis jau pripratęs prie mano procedūrų, žino, kad kartą per savaitę susirinkus kavos tirščius jais šveičiuosi, o tik išlindusią iš vonios po procedūros visą išglostinėja, nes labai švelni tada būnu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 16, 07:46)
Nu ir aišku dantų tai nei prie vieno žmogaus negaliu valytis  bigsmile.gif


ogo, o as valau, tiksliau kas vakara kartu prausiames, nes mum taip smagiau. o ir i dusa daznai dviese lendam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 07 16, 10:53)
ogo, o as valau, tiksliau kas vakara kartu prausiames, nes mum taip smagiau. o ir i dusa daznai dviese lendam  tongue.gif

į dušą tai ir mes įlendam dviese, nu bet dantų valytis negaliu net prie brolio ar sesės. Apsiputojus kažkokią visa, nu nekoks vaizdas, tai niekam tokia nesirodau bigsmile.gif
Atsakyti
manau daugumai rupi rezultatas, o ne procesas smile.gif

MB man padeda dazyti plaukus, mato kaip darau manikiura, pedikiura, kaip vaikstau su kauke (tada mane vadina kosmetine pabaisa lotuliukas.gif ), makiaza .... kartais pasikalbam apie bikinio depiliacija, kaip jam butu graziau rolleyes.gif
Atsakyti
aš irgi tos nuomonės kad vyrams geriau matyti rezultatą, tik gyvenant vienam kambaryje nelabai išeina, taip kad nemato jis tik depiliacijos, o visą kitą taip. aišku žino ką veikiu kol jo nėra namie, bet nepuolu aiškinti ką šiandien "nuveikiau" biggrin.gif pagalvokit apie tokią situaciją kad esat pasimatyme su labai patraukliu vyru, o jis vietoj komlimento išsitraukia veidrodėlį ir jums matant karštligiškiškai spaudžia sau spuogą lotuliukas.gif manau bet kokią romantiką tai užmuštų, taip kad viskam yra savas laikas ir vieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 07 16, 11:37)
manau daugumai rupi rezultatas, o ne procesas  smile.gif

MB man padeda dazyti plaukus, mato kaip darau manikiura, pedikiura, kaip vaikstau su kauke (tada mane vadina kosmetine pabaisa  lotuliukas.gif ), makiaza .... kartais pasikalbam apie bikinio depiliacija, kaip jam butu graziau  rolleyes.gif


Aš tai kaukių paradą vadinu "Maski šou" ph34r.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 07 16, 08:25)
Mano atveju, nei pirmas, nei antras netinka. Dėl baimės, kad vyras "pasišlykštės" ar dėl kompleksų, aš jau pasisakiau (žr. aukščiau). Tiesiog man patinka išlaikyti "pirmojo pasimatymo atmosferą"  rolleyes.gif  Prisiminkit, kiek iš jūsų po pirmosios nakties atsikėlė anksčiau, kad suspėtų nubėgti į dušą, susišukuoti, pasigražinti  ax.gif Kad nepamatytų susivėlusios, nevalytais dantimis. Man asmeniškai neatrodo, kad santuoka pati savaime atleidžia nuo mažų moteriškų paslaptėlių, kurios jau niekam seniai nebėra paslaptys, bet pats procesas yra toks intymus ir asmeniškas, kad norisi bent kiek intymumo išlaikyti net gyvenant santuokoje.


Man cia antru variantu kvepia.As pagalvojau kad man is vis nepatinka kai kas nors "tupi ant galvos" kai as dazausi,as noriu susikaupt ,o tada rezultatas graziausias.
Mano MB karta uzvede tema "Jus moterys matyt save labai baisiom laikomt,kad vos kur reikia is namu iseit puolat dazytis"...Paziurejau as i ji kreivai ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti