Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

tai jau niekas nebetaupo g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2008 12 19, 01:23)
tai jau niekas nebetaupo  g.gif

Taupom taupom biggrin.gif , aš pagalvojau, jei savo dykaduonį niekur nedirbantį ir nesimokinantį 24 m. sūnų išvaryčiau nuo savo sprando, o čia tai kiek sutaupyčiau ir ne tik pinigų, bet ir NERVŲ ir sveikatos unsure.gif Negražu taip sakyti, bet jau kaip yra, tai neišgrauši blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 08:04)
Taupom taupom  biggrin.gif , aš pagalvojau, jei savo dykaduonį niekur nedirbantį ir nesimokinantį 24 m. sūnų išvaryčiau nuo savo sprando, o čia tai kiek sutaupyčiau ir ne tik pinigų, bet ir NERVŲ ir sveikatos  unsure.gif Negražu taip sakyti, bet jau kaip yra, tai neišgrauši  blush2.gif


blink.gif dar ir taip būna blink.gif blink.gif blink.gif tai jau tikrai kad pats metas grūst lauk.
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 09:04)
Taupom taupom  biggrin.gif , aš pagalvojau, jei savo dykaduonį niekur nedirbantį ir nesimokinantį 24 m. sūnų išvaryčiau nuo savo sprando, o čia tai kiek sutaupyčiau ir ne tik pinigų, bet ir NERVŲ ir sveikatos  unsure.gif Negražu taip sakyti, bet jau kaip yra, tai neišgrauši  blush2.gif

O tu jam duodi tik maista, ar dar grynu ? Ir ka veikia per dienas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 12 19, 10:07)
O tu jam duodi tik maista, ar dar grynu ? Ir ka veikia per dienas? unsure.gif

Pinigų duodu tik tada, kai man grąsina, t.y. panaudoja psichologinį smurtą blush2.gif , nes kitaip laužo, daužo kas po ranka pakliuva doh.gif
Kai baigė 9 klases, tai ir niekuom neužsiima, dienomis miega, o naktimis.. doh.gif ateina tokiomis akimis rolleyes.gif Tai va, vasarį jau sulauksim ir 25-kių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 08:04)
Taupom taupom  biggrin.gif , aš pagalvojau, jei savo dykaduonį niekur nedirbantį ir nesimokinantį 24 m. sūnų išvaryčiau nuo savo sprando, o čia tai kiek sutaupyčiau ir ne tik pinigų, bet ir NERVŲ ir sveikatos  unsure.gif Negražu taip sakyti, bet jau kaip yra, tai neišgrauši  blush2.gif


o tėvelis nepadea įkrėsti proto g.gif nors man mama irgi kartais padeda kai sunku labai buna finansiškai blush2.gif

mama irg pasakius kad jeigu nereiokėtu išlaikyti mano sesutės ir mokėti už jos mokslus daugiau pinigu turėtu smile.gif

QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 11:02)
Pinigų duodu tik tada, kai man grąsina, t.y. panaudoja psichologinį smurtą  blush2.gif , nes kitaip laužo, daužo kas po ranka pakliuva  doh.gif
Kai baigė 9 klases, tai ir niekuom neužsiima, dienomis miega, o naktimis..  doh.gif ateina tokiomis akimis  rolleyes.gif Tai va, vasarį jau sulauksim ir 25-kių  verysad.gif


tai tau tada labai sunku unsure.gif o negali pabandyti paprasčiausiai neduoti ir viskas g.gif va aš irgi auginu sunu ir bijau kad jau išlepinus per daug nors jam dar tik bus 5 metukai, vyras griežtai man paiškino ir truputi ėmiau auklėti kad ant galvos neliptu blush2.gif

laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 11:02)
Pinigų duodu tik tada, kai man grąsina, t.y. panaudoja psichologinį smurtą  blush2.gif , nes kitaip laužo, daužo kas po ranka pakliuva  doh.gif
Kai baigė 9 klases, tai ir niekuom neužsiima, dienomis miega, o naktimis..  doh.gif ateina tokiomis akimis  rolleyes.gif Tai va, vasarį jau sulauksim ir 25-kių  verysad.gif


ne juokais ir neįžeidžiančiai klausiu: ar jis lankėsi pas kokus nors gydytojus? aišku, aktualiausia yra psichiatras.
taip klausiu, nes priminėt vieną atvejį, kai vyrukas irgi panašiai gyveno, mama iš proto ėjo, o pasirodė, kad žmogus rimtai serga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 12 19, 12:33)
ne juokais ir neįžeidžiančiai klausiu: ar jis lankėsi pas kokus nors gydytojus? aišku, aktualiausia yra psichiatras.
taip klausiu, nes priminėt vieną atvejį, kai vyrukas irgi panašiai gyveno, mama iš proto ėjo, o pasirodė, kad žmogus rimtai serga  doh.gif

Labai pritariu prieblanadai , ir man dar uzkliuvo akys ( ar apie narkotikus nepagalvojat, nebutinai stipriuosius....atsiprasau, nenoriu izeisti)
Atsakyti
bet žinokit žinau ir aš toki viena kur mamai ant sprando gyvena doh.gif vyruka jau antra žmona palieka nes kaip sakė kaimynė nu atsibodi kai aš turiu ant savo pečiu viska tempti save vaikus ir dar ji, o jibudavo suranda jam darba ir vos ne pati dirbdavo už ji doh.gif

mama jo jau pensininkė tai visus pinigus prašvaisto mamos unsure.gif
Atsakyti
Aige, panašu verysad.gif , nes kitą dieną nieko tipo nepamena. Dar džiaugiuos, kad iš namų neneša.. tėvas pats jo bijo..
Ai, geriau pakalbėkim į temą, apie taupymą 4u.gif
Man labai labai reiks susispausti, nes noriu didelę skolelę gražinti, todėl viską planuoju ir dabar jau matau, kad galiu tikėtis tik stebuklo.. na ir gerai, kad baigiasi šie metai, man jie buvo itin nepalankūs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 12:22)
Aige, panašu  verysad.gif  , nes kitą dieną nieko tipo nepamena. Dar džiaugiuos, kad iš namų neneša.. tėvas pats jo bijo..


Žiauru blink.gif Varyčiau lauk kuo greičiau tokį
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 12:22)
Aige, panašu  verysad.gif  , nes kitą dieną nieko tipo nepamena. Dar džiaugiuos, kad iš namų neneša.. tėvas pats jo bijo..
Ai, geriau pakalbėkim į temą, apie taupymą  4u.gif
Man labai labai reiks susispausti, nes noriu didelę skolelę gražinti, todėl viską planuoju ir dabar jau matau, kad galiu tikėtis tik stebuklo.. na ir gerai, kad baigiasi šie metai, man jie buvo itin nepalankūs  unsure.gif


galiu palinkėti tik tiek didelės ištvermės ir stinprybės tau mirksiukas.gif (žinau kad mama atleidžia viska vaikui bet susiimkit su tėvu ir rpispauskit abudu ji blush2.gif


o aš irgi planavau pasitaupyti ir atiduoti nors kiek bankui už paskola kuria ale kai taip numušė vyrui atlyginimus niekaip neišeina, dabar skaičiuoju kaip sumokėti už buta paskola ir liktu gyventi apie taupyma nė kalbos nėra verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledas @ 2008 12 19, 12:56)
Žiauru blink.gif  Varyčiau lauk kuo greičiau tokį


nevarytum schmoll.gif o bandytum padėti ir aiškintis ir aš taip pagalvojau va varyčiau bet tai juk tavo vaikas dėl jo stengtumeisi kažka padaryti padėti mirksiukas.gif
Atsakyti