Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(**violeta** @ 2008 12 19, 13:37)

nevarytum  schmoll.gif  o bandytum padėti ir aiškintis ir aš taip pagalvojau va varyčiau bet tai juk tavo vaikas dėl jo stengtumeisi kažka padaryti padėti  mirksiukas.gif

na ką žinau, nuo 9 klasės niekuo neužsiima, tai jau 10metų taip. Tai jeigu jį laikysi, maitinsi ir dar bijosi, tai taip iki grabo lentos ir bus. Pažįstu vieną šeimą, kai irgi pinigų jiems trūko, o pilnametis sūnus niekur nedirbo, nesimokė, tai tėvai tol burbėjo, kol tas išvyko į užsienį, ir susirado darbą ir prasigyveno. O kai sėdi pas tėvus ir jie už tave viską daro, tai ko jam stengtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2008 12 19, 13:46)
na ką žinau, nuo 9 klasės niekuo neužsiima, tai jau 10metų taip. Tai jeigu jį laikysi, maitinsi ir dar bijosi, tai taip iki grabo lentos ir bus. Pažįstu vieną šeimą, kai irgi pinigų jiems trūko, o pilnametis sūnus niekur nedirbo, nesimokė, tai tėvai tol burbėjo, kol tas išvyko į užsienį, ir susirado darbą ir prasigyveno. O kai sėdi pas tėvus ir jie už tave viską daro, tai ko jam stengtis g.gif


tai gerai kad priburbėjo o aš va žinau kur aukščiau rašiau tai jam jau virš 30 metu bet nepriburbėjo schmoll.gif čia dar ir nuo tėvu rpiklauso
Atsakyti
Tam vyrukui gali būti psichiatrinis sutrikimas koks nors, o ne šiaip tinginys.
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 19, 11:02)
Pinigų duodu tik tada, kai man grąsina, t.y. panaudoja psichologinį smurtą  blush2.gif , nes kitaip laužo, daužo kas po ranka pakliuva  doh.gif
Kai baigė 9 klases, tai ir niekuom neužsiima, dienomis miega, o naktimis..  doh.gif ateina tokiomis akimis  rolleyes.gif Tai va, vasarį jau sulauksim ir 25-kių  verysad.gif


Ne duok die..

Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 12 19, 16:42)
Tam vyrukui gali būti psichiatrinis sutrikimas koks nors, o ne šiaip tinginys.


Baikit...Taigi grynas parazitas.As turiu tokia savybe tokius vyrus susirasti.Tai po skyrybu juos abu mamytes islaiko,nors vienam jau 43,kitam 47.Ir cigaretes perka,ir ant pachmelo duoda,ir dirbti neskatina,sako:pasedek,suneli,as pati tvarta ismesiu ir mesla isbarstysiu,tu ,suneli,alucio pagerk,pailsek doh.gif ...Gaila,kad tokiu bjaurybiu nemokejau is anksto "perkasti" doh.gif,nemaciau,kad cia sunaiteliai-mamyciu lepuneliai.O ka darys,kai mamytes numirs?Vaikams ant sprando uzsikars?
Tokius tik:gun_rifle: ir spirti kuo greiciau i savarankiska gyvenima
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 12 19, 16:42)
Tam vyrukui gali būti psichiatrinis sutrikimas koks nors, o ne šiaip tinginys.


QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 12 20, 06:24)
Baikit...Taigi grynas parazitas Tokius tik:gun_rifle: ir spirti kuo greiciau i savarankiska gyvenima


Sunku pasakyti....bet ,kad neduok Die tai tikrai......
Atsakyti
Mano mamos drauge irgi sedi uzsienyje su vyru,kad galetu islaikyti cia LT likusi sunu,kuriam jau 24... o jis sau patenkintas gyvena tevu bute, kuri pilnai islaiko tevai,tusinasi,vazineja su apynauja masina, kuri aisku irgi is tevu pinigu..ne pirsto krust,kad tevai galetu gyventi tik sau,juk aisku patogu,kai nedirbi o pinigu visada yra doh.gif doh.gif

as suprantu,kad mamos sirdis gali viska atleist,bet tai taip uzsileist vaikus ant savo galvos...nors kaip sakoma, kaip uzsiaugini,taip ir turi veliau,bet niekam taip nelinkiu schmoll.gif

mes jauciu irgi pradesim taupymo rezima nuo kitu metu,nes viskas brangsta,o pajamos nedideja.. verysad.gif ir del tevu neramu,nes su darbu prastai,tai gali tekti padeti..
buvom pasitaupe,bet taip prasileido viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 12 20, 05:24)
Baikit...Taigi grynas parazitas.As turiu tokia savybe tokius vyrus susirasti.Tai po skyrybu juos abu mamytes islaiko,nors vienam jau 43,kitam 47.Ir cigaretes perka,ir ant pachmelo duoda,ir dirbti neskatina,sako:pasedek,suneli,as pati tvarta ismesiu ir mesla isbarstysiu,tu ,suneli,alucio pagerk,pailsek doh.gif ...Gaila,kad tokiu bjaurybiu nemokejau is anksto "perkasti" doh.gif,nemaciau,kad cia sunaiteliai-mamyciu lepuneliai.O ka darys,kai mamytes numirs?Vaikams ant sprando uzsikars?
Tokius tik:gun_rifle: ir spirti kuo greiciau i savarankiska gyvenima


va toki ir aš pažystu kaimynės buves vyrelis , doh.gif

QUOTE(Darmin @ 2008 12 20, 12:00)
buvom pasitaupe,bet taip prasileido viskas  doh.gif


pas mane taip pat ka turėjau pasitaupius tas išsileido nes kaip tyčias viskas vienu metu pradėjo gesti ir šaldytuvas ir spausintuvas ir ... nebežinojau nė už ko griebtis verysad.gif o ir ši mėnesi visi mokesčiai dovanėlės išėjo iš santaupu verysad.gif
Atsakyti
Tokiais atvejais tik viena belieka, išspirti. Žinau, kad sūnelis, žinau, kad gaila ir t.t. bet tik taip gali tokio parazituojančio atsikratyt.
Kažkada vienas vyras pasakojo apie sūnų narkomaną, kaip stengėsi jam padėt. tai vieninteliai vaistai išgrūsti iš namų, jis sako išginiau ir pats už durų verkiau, bet čia tik toks pasirinkimas arba sūnus pats išbris iš to liūno arba dar labiau nusivažiuos. Jo atveju padėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune78 @ 2008 12 20, 15:12)
Tokiais atvejais tik viena belieka, išspirti. Žinau, kad sūnelis, žinau, kad gaila ir t.t. bet tik taip gali tokio parazituojančio atsikratyt.
Kažkada vienas vyras pasakojo apie sūnų narkomaną, kaip stengėsi jam padėt. tai vieninteliai vaistai išgrūsti iš namų, jis sako išginiau ir pats už durų verkiau, bet čia tik toks pasirinkimas arba sūnus pats išbris iš to liūno arba dar labiau nusivažiuos. Jo atveju padėjo  smile.gif

Bet kaip sunku tai padaryti doh.gif . Tik nei alkoholiku, nei narkomanu gaileti negalima, bet mamos sirdis juk kitokia , ji ne akmuo, o tai kartais blogai ( i lankas nukrypau rolleyes.gif )
Atsakyti
Tai ką, vėl niekas netaupo?
O aš galvą vis suku kokiu būdu galima būtų sumažinti elektros energijos sąnaudas namuose, bet ir patamsyje gyventi nesinori. Vis žadu tas energiją taupančias lemputes susipirkti, ale tokios brangios, kad fantazija atšoka, todėl norėčiau pasikonsultuoti ar jos man atsipirktų? Ir ta lavoninės šviesa sklindanti nuo jų doh.gif , negi nieko nėra geriau? Ir kurias lemputes geriau imtis, ar brangesnes ar kokias, nes ten jų visokių yra?
Kaip jūs taupot elektrą, pasidalinkite savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 31, 08:55)
Tai ką, vėl niekas netaupo?
O aš galvą vis suku kokiu būdu galima būtų sumažinti elektros energijos sąnaudas namuose, bet ir patamsyje gyventi nesinori. Vis žadu tas energiją taupančias lemputes susipirkti, ale tokios brangios, kad fantazija atšoka, todėl norėčiau pasikonsultuoti ar jos man atsipirktų? Ir ta lavoninės šviesa sklindanti nuo jų  doh.gif , negi nieko nėra geriau? Ir kurias lemputes geriau imtis, ar brangesnes ar kokias, nes ten jų visokių yra?
Kaip jūs taupot elektrą, pasidalinkite savo patirtimi  4u.gif

Dėl lempučių- taip, atsipirktų ir gana greitai, nes jos naudoja nedaug el energijos, jei pirksi normalią, brangesnę, tai ir šviesa normali bus 4u.gif Mes kažkada pirkom tokias vidutines, tai degė du ar tris metus blink.gif Tai dabar jau ir brangesnes perkam lotuliukas.gif
O dėl taupymo... ir aš labai mąstau, nes labai daug elektros sunaudojam unsure.gif Galvoju užsisakyti tarifinį skaitliuką ir indaplovę, skalbyklę leisti naktį ar savaitgaliais, orkaitėje gaminti irgi daugiau savaitgaliais, mėsą atitirpinti natūraliai, o ne mikrobangėje lotuliukas.gif nepalikinėti degančios šviesos...
Atsakyti