Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(Aislanda @ 2006 08 23, 11:48)
o koks vardas tos burejos?




***** nelabai prisimenu doh.gif bet atrodo aurelija g.gif
Atsakyti
Nu as buvau pas bureja kuri dirba prie Redos salone, gal jos ten keiciaisi, bet man nepataike nieko, ir tik bande mane kuo daugiau istardyti
Atsakyti
merginos gal kam teko susidurt su nuziurejimu ir zinot kas ji gali nuimt, geriausia butu Siauliu mieste... g.gif o gal kas lanketes pas Ieva g.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2006 08 24, 15:47)
Nu as buvau pas bureja kuri dirba prie Redos salone, gal jos ten keiciaisi, bet man nepataike nieko, ir tik bande mane kuo daugiau istardyti


g.gif o kaip ji atrodo? tokia sviesi moteris? man tai viska ciut ne pazodziui pasake ir apie praeiti daug pasake tiesos tik va ateiti dar reiks patikrinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkada pažįstamas buvo užrodęs senuką, Kaune, Panemunėj, kuris mesdavo kortas. Užtikrino mane, kad pasako labai tiesą. Nuėjau, tai taip įdomiai pasirodė, taip žmogus skurdžiai ankštai gyvena, būrė su paprastom kortom, bet net nepamenu ką pasakė, atrodo, kad nieko įpatingo. Po to sesuo pas jį būrėsi tai jai tiek ištisai pranašavo tolimas keliones, tai ką, nors tada jai atrodė neįtikėtina, dabar jau kokie 5 metai jos beveik nematau, nes ji tai Vokietijoj, tai Danijoj, tai žiūrėk Austrijoj, tai atostogauja kur Afrikoj tai kokioj Italijoj ar Ibicoj doh.gif Gaila nepamenu, ka man jis tada pripasakojo, bo viskas pievos kazkokios atrode. Beje, jo stavke buvo 10 lt , kalbejo beveik val ir daugiau neisiulysi. Bet butina buvo pasiskambint, susitart del laiko.
Atsakyti
QUOTE(Amaretta @ 2006 08 25, 09:27)
Kažkada pažįstamas buvo užrodęs senuką, Kaune, Panemunėj, kuris mesdavo kortas. Užtikrino mane, kad pasako labai tiesą. Nuėjau, tai taip įdomiai pasirodė, taip žmogus skurdžiai ankštai gyvena, būrė su paprastom kortom, bet net nepamenu ką pasakė, atrodo, kad nieko įpatingo. Po to sesuo pas jį būrėsi tai jai tiek ištisai pranašavo tolimas keliones, tai ką, nors tada jai atrodė neįtikėtina, dabar jau kokie 5 metai jos beveik nematau, nes ji tai Vokietijoj, tai Danijoj, tai žiūrėk Austrijoj, tai atostogauja kur Afrikoj tai kokioj Italijoj ar Ibicoj  doh.gif Gaila nepamenu, ka man jis tada pripasakojo, bo viskas pievos kazkokios atrode. Beje, jo stavke buvo 10 lt , kalbejo beveik val ir daugiau neisiulysi. Bet butina buvo pasiskambint, susitart del laiko.


Aš irgi buvau tikriausiai pas tą patį senuką, maždaug prieš 7 metus. Kartais jį prisimenu, nes jis labai tiksliai išpranašavo vieną svarbų įvykį mano gyvenime. Norėčiau pas jį nueiti, bet tik galvoju, ar tebėra jis dar gyvas, nes jau tada jam metų nemažai buvo.
Atsakyti
QUOTE(dzindzilia @ 2006 08 27, 01:00)
Aš irgi buvau tikriausiai pas tą patį senuką, maždaug prieš 7 metus. Kartais jį prisimenu, nes jis labai tiksliai išpranašavo vieną svarbų įvykį mano gyvenime. Norėčiau pas jį nueiti, bet tik galvoju, ar tebėra jis dar gyvas, nes jau tada jam metų nemažai buvo.
gal galima koordinates butu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 08 30, 12:46)
gal galima koordinates butu? 4u.gif


Mane kursiokė buvo nusivedus, tikslaus adreso ir nežinau... O su ta kursioke taip pat nebendrauju ir nežinau jos kontaktų. Gal kita moteris aukščiau parašiusi žinotų.
O tas senukas įdomus toks. Ta mano kursiokė sakė, kad jis aiškiaregis.
Atsakyti
Na va, man pavyko rasti tą pačią čigonę, kuri man prieš kelioliką metų skaitė mano ateitį iš kažkokios knygos smile.gif Tada labai daug pataikė, tai gi, tikiuosi, kad ir dabar pataikė smile.gif

Gal kas buvot ir galėtumėt papasakoti kaip patiko chiromantė Asta? Ar nors kiek nors tiesos pasako? Užsirasiau pas ją, kainuoja 100 Lt, tai gi nesinorėtų visai beprasmiškai sukišti tiek pinigų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2006 08 31, 15:29)
Na va, man pavyko rasti tą pačią čigonę, kuri man prieš kelioliką metų skaitė mano ateitį iš kažkokios knygos  smile.gif Tada labai daug pataikė, tai gi, tikiuosi, kad ir dabar pataikė smile.gif

Gal kas buvot ir galėtumėt papasakoti kaip patiko chiromantė Asta? Ar nors kiek nors tiesos pasako? Užsirasiau pas ją, kainuoja 100 Lt, tai gi nesinorėtų visai beprasmiškai sukišti tiek pinigų  blink.gif

Argi beprasmiška ką nors sušelpti? Štai ir Tavo minėtoji čigonė iš Naujosios Vilnios jau i Baltupius persikėlė - žiūrėk po poros metų gal ir nuosavą namuką kokiam Antakalny įsigyvens. Dedi kukliai šimtelį prie šimtelio žmogus ir vertiesi po truputuką - nelengva gi, ypač kol reklamos stinga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 31 rugpjūčio 2006 - 14:51
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 08 31, 15:51)
Argi beprasmiška ką nors sušelpti? Štai ir Tavo minėtoji čigonė iš Naujosios Vilnios jau i Baltupius persikėlė - žiūrėk po poros metų gal ir nuosavą namuką kokiam Antakalny įsigyvens. Dedi kukliai šimtelį prie šimtelio žmogus ir vertiesi po truputuką - nelengva gi, ypač kol reklamos stinga...



čigonė pasirodo visai ne Baltupiuose gyvena, ir kaina pas ja kur kas mažesnė (t.y. keturgubai) nei 100 Lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 08 31, 15:51)
Argi beprasmiška ką nors sušelpti? Štai ir Tavo minėtoji čigonė iš Naujosios Vilnios jau i Baltupius persikėlė - žiūrėk po poros metų gal ir nuosavą namuką kokiam Antakalny įsigyvens. Dedi kukliai šimtelį prie šimtelio žmogus ir vertiesi po truputuką - nelengva gi, ypač kol reklamos stinga...



čigonė pasirodo visai ne Baltupiuose gyvena, ir kaina pas ja kur kas mažesnė (t.y. keturgubai) nei 100 Lt biggrin.gif
Atsakyti