Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Kaira,o kur gyvena dabar tą čigonę?
Gal galima koordinates?
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2006 07 12, 15:09)
O gal , merginos, esat ką girdėjusios apie Nijolę iš Jonavos. Anksčiau ji atvažiuodavo į Kauną, Šančiuose priimdavo, po to Metropolio viešbuty, bet matyt te. pasikeitė, niekas neatsako. Ir dar Kaune Petrašiūnuose prie "Šilo" parduotuvės bendrabuty buvo  tokia Elė, pagerianti, senoka, bet super bobutė. Kiek žinau, jai buvo insultas, buvo išsikrausčius į Raudondvarį, o dabar lyg Vilkijok, lyg Marijampolėj, jei dar išvis gyva. Gal kuri ką žinot netyčia?


Mes esame apsilanke su kolegem po karteli, tai gal puse tiesos ir atspejo...
Bet apskritai, tai manau, kad jai tai yra verslas... Labai jau panasiai visoms "buria"...
Telefono jau nebeturiu...
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2006 08 31, 15:29)
Gal kas buvot ir galėtumėt papasakoti kaip patiko chiromantė Asta? Ar nors kiek nors tiesos pasako? Užsirasiau pas ją, kainuoja 100 Lt, tai gi nesinorėtų visai beprasmiškai sukišti tiek pinigų  blink.gif


Buvau, bet tik 50 Lt kainavo, turbut paklausa didele, kad kainas pasikele. Tiesos pasako, taciau reikalas tas, kad ta tiesa - daugiausia apibudinimas apie zmogu, o juk is esmes kas kitas geriau tave pazista nei pati save. Prognoziu apie ateiti bent jau man sake mazai.
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2006 08 31, 18:11)
Buvau, bet tik 50 Lt kainavo, turbut paklausa didele, kad kainas pasikele. Tiesos pasako, taciau reikalas tas, kad ta tiesa - daugiausia apibudinimas apie zmogu, o juk is esmes kas kitas geriau tave pazista nei pati save. Prognoziu apie ateiti bent jau man sake mazai.



O as kaip tik maniau, kad ji apie ateiti papasakos sad.gif O tas prognozes, kurias pasake, bent jau tiesa buvo? Gaila 100 Lt uz mano charakterio ir kitokiu savybiu apibudinima.

Cigones telefono neturiu, taciau zinau adresa, atsiusiu i az smile.gif
Atsakyti
Kaira,man ji tap pat skaitė prieš 10 metų.Viskas pas mane dabar taip ir yra kaip ji man pasakė.Ačiū už koordinates.
Atsakyti
Apie Svetlana (Gabijos) visko prisiskaiciau cia, bet as apie ja nuomones tai super ir man kiek buvau gal 80-90% teisybes gavosi.. Tikrai nervina, kai ji burdama buria kazkam paskambinusiam ir tel, bet ir pati esu taip jai skambinusi wink.gif

Esu girdejusi ir neissipildymu (is savo drauges puses) Svetlana jai bure, kad ji vel bus su savo buvusiu, o siai dienai ji nescia ir jau tuokiasi su kitu, nors aisku neaisku kaip ten dar gyvenime jai gali pasisukti nes tas ex jai vis dar rupi kazkiek.. wink.gif

Kokius 3-4 kartus esu buvusi is viso pas ja ir man visokiu teisybiu pribure ir del darbo ir del mokslo ir del 'meiliu' apie visus viskas pildesi...

Dar vienas man jau atrodantis neitiketinas dalykas, anot jos, turetu issipildyti man iki sio men pabaigos. Tai jei issipildys bijau kad tapsiu nuo jos "priklausoma" smile.gif) jau dabar matau, kad ciut kokia beda ir skambinu, klausti ka parodys kortos, kaip baigsis, ir ka daryti.. sad.gif bet jei neisispildys tai spjausiu i visas burejas ir gyvenime nebetikesiu smile.gif

Atsakyti
Sveikos,
gal kas žinote Kaune būrėjos Sofijos, kuri kažkada (buvau berods prieš kokius 4metus) dirbo urmo bazių teritorijos daugiaaukš pastate, dabartines koordinates , o dar geriau tel. nr. Galima ir į až. Iš anksto dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2006 09 01, 20:40)
Sveikos,
gal kas žinote Kaune būrėjos Sofijos, kuri kažkada (buvau berods prieš kokius 4metus) dirbo urmo bazių teritorijos daugiaaukš pastate, dabartines koordinates , o dar geriau tel. nr. Galima ir į až. Iš anksto dėkinga.



Sofija

Pramonės g 14, Kaunas urmo bazė

tel 8-614-73636, arba 8-37-452687
Atsakyti
laba,

gal kas zinot Vilniuje bureja Vaiva, bet ne ta kur aptarinejama siame forume, o ji gyvena kazkur totoriu gatvej. Buvau pas ja pries penkis metus, tai viska nupasakojo thumbup.gif Noreciau vel nueit, ale nebeturiu telefono ir nebepamenu kur konkreciai totoriu gatveje gyvena. Gal kuriai teko pas ja lankytis?
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 08 30, 13:46)
gal galima koordinates butu? 4u.gif



Gal butu galima to senuko, kuris meta kortas ir gyvena Panemuneje, Kaune, kordinates? Labai noreciau apsilankyti ir as...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa1974: 04 rugsėjo 2006 - 13:50
QUOTE(Spalva @ 2006 09 01, 15:37)
Apie Svetlana (Gabijos) visko prisiskaiciau cia, bet as apie ja nuomones tai super ir man kiek buvau gal 80-90% teisybes gavosi.. Tikrai nervina, kai ji burdama buria kazkam paskambinusiam ir tel, bet ir pati esu taip jai skambinusi wink.gif

Esu girdejusi ir neissipildymu (is savo drauges puses) Svetlana jai bure, kad ji vel bus su savo buvusiu, o siai dienai ji nescia ir jau tuokiasi su kitu, nors aisku neaisku kaip ten dar gyvenime jai gali pasisukti nes tas ex jai vis dar rupi kazkiek.. wink.gif

Kokius 3-4 kartus esu buvusi is viso pas ja ir man visokiu teisybiu pribure ir del darbo ir del mokslo ir del 'meiliu' apie visus viskas pildesi...

Dar vienas man jau atrodantis neitiketinas dalykas, anot jos, turetu issipildyti man iki sio men pabaigos. Tai jei issipildys bijau kad tapsiu nuo jos "priklausoma" smile.gif) jau dabar matau, kad ciut kokia beda ir skambinu, klausti ka parodys kortos, kaip baigsis, ir ka daryti.. sad.gif bet jei neisispildys tai spjausiu i visas burejas ir gyvenime nebetikesiu smile.gif

Tai gal galima telefoniuka?
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2006 08 31, 19:51)
O as kaip tik maniau, kad ji apie ateiti papasakos sad.gif O tas prognozes, kurias pasake, bent jau tiesa buvo? Gaila 100 Lt uz mano charakterio ir kitokiu savybiu apibudinima.


Asta tik pora dalykeliu apie ateiti pasake, ir tai jie tolimesnej ateity, kolkas negaliu pasakyt, ar tiesa. Beje, buvau pas ja laukdamasi, tai ji kazka minejo, kad nelabai gerai, blogiau linijos matosi ar kazkas tokio rolleyes.gif
Atsakyti