Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(ataner @ 2006 12 06, 17:25)
pabandyk pas Zoja smile.gif

Buvau pas Zoją 2 kartus. Jau senokai. Labai gerai nupasakojo tuo metu buvusią
situaciją, o dėl ateities - NIEKAS neišsipildė.
Atsakyti
QUOTE(lori123 @ 2006 12 06, 20:02)
Buvau pas Zoją 2 kartus. Jau senokai. Labai gerai nupasakojo tuo metu buvusią
situaciją, o dėl ateities - NIEKAS neišsipildė.

pas Zoja gerai apsilankyti, kai jautiesi prastai, ji labai teigiamai nuteikia, bet neilgam:),o del ateities man nieko konkretaus nepasake, manau cia labai individualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-ELI- @ 2006 12 05, 22:39)
Aš tai šeštadienį buvau svečiuose pas tetą. O jinai irgi buria kortom. Aišku buria tik savo ratui. Turi krūvą bendradarbių,kaimynių ir t.t...Aš kažkaip nelabai tikiu tom kortom. Bet kadangi turėjau tokį galvos skausmą,tai paprašiau,kad mane išburtų...
Ir likau sužavėta smile.gif Taip viską pasakė, kad nu doh.gif Ir svarbiausia,kad mes buvom nesimatę kokius kelis mėnesius ir tik atėjus išmetė man tas kortas...Nespėjom nieko pasikalbėt...
Tai,jei kuri kaunietė norėtų galėčiau atsiklaust tetos,kad priimtų...Rašykit man į až. Gyvena Krėvės pr. gale...
Man tai paliko įspūdį tai,kad gavau atsakymą ir tokį tikslų...
Aš tai labai skeptiškai žiūrėjau į tuos būrimus,bet dabar keičiu nuomonę...Matyt,tikrai,kad jei turi kokią bėdą,verta ir pas būrėją eit... smile.gif

Eli,,,, padek susitikti su savo teta, labai reikia, parasyk i AZ
Atsakyti
Man pavyko uzvakar pas Zoja prisiskambinti smile.gif vakar buvau... na tikrai, kai skele apie dabarti tai gerai, kad sedejau... smile.gif O del ateities, pasake, kad nuo vasario didziules reorganizacijos bus darbe ir tai TIESA - valdzia jau tai mums pasake pries menesi.. O vienu kl, kuris man labiausiai rupi, visai priesingai nei Sveta pasake..
Ir siaip noreciau, kad Zojos ateities spejimas del mano nutekejimo i uzsieni neisispildytu lotuliukas.gif

O siaip ji labai faina.. siltas mielas zmogus, noreciau tokios drauges wub.gif
Atsakyti
Del Zojos. Nors.. Zinote ka ! Vakar as daug maz susirasiau ka ji sake, kad nepamirsciau wink.gif Dabar atidziau panagrinejusi, ziuriu, kad apie ta dabarti ji nieko konkretaus nepasake tik vaizda sudare… g.gif Remesi horoskopu (mano ir artimuju) mano delnu… Ir kai pasakojo apie mano ir artimuju harakteri, tai ir atrode, kad tai “buria” apie dabarti ! verysad.gif Na del tu reorganizaciju darbe, tai tikrai mane pribloske… Bet visai nesamone, kai paklause ar turiu jauna giminaite, kuri man artima kaip drauge- tikrai nieko neturiu, tai apie tai nebetese... Pasake, kad galejau isteketi 21m (isteketi pasiulyma gavau budama 18m).
Na pasake, kad bus l daug pazinciu su vyrais… Tai ir taip aisku – gerai atrodau lotuliukas.gif Vat del tos netiketos pazinties su turtingu uzsienieciu ir nutekejimu i uzsieni su didziule maile... tai nezinau kaip cia bus… ax.gif
Istiesu ji silta psihologe. Todel pas ja malonu ateiti… Ir gerai ismananti astrologija… Butent remdamasi astrologija, o ne kortomis ji ir pasakoja apie santykius su artimaisiais ir tai atrodo kaip dabartis wink.gif
As pati savo draugem kai pasakau ka nors, tai zagteli, kaip tai issipildo ir be kortu, o remiuosi tiesiog naturalia paprasta vyru-moteru psihologija, nes visa gyvenima ta analizuoju thumbup.gif Deja sau negaliu padeti … verysad.gif todel ir vaikstau pas visokias burejas … Bet panasu, kad katik gavau visus ats ir sau thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Spalva isduok paslapti-kaip tau pasiseke prisiskambinti? g.gif Pries menesi pirkome nama,labai norejau pries tai pas Zoja nueiti,bet niekaip nepasiseke prisiskambinti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2006 12 08, 17:13)
4u.gif Spalva isduok paslapti-kaip tau pasiseke prisiskambinti? g.gif  Pries menesi pirkome nama,labai norejau pries tai pas Zoja nueiti,bet niekaip nepasiseke prisiskambinti...  schmoll.gif

reikia pradeti skambinti keleta minuciu pries 22 val.ir keleta po, veliau ji nekelia.(nors rodo uzimima),skirk ta laika tik skambuciams smile.gif jeigu lemta -pavyks 4u.gif
sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2006 12 06, 15:24)
Esu pas ją buvus prieš kokią 10 metų. Ką pasakė viskas išsipilė žodis žodin, net  vardus pasakė žmonių.. Gerai jei pasako gerus dalykus, bet man pasakė labai blogus, ir jie išsipildė.. Todėl gyvenime daugiau pas ją kojos nekelsiu  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Aš kartais pagalvoju, kad nužiūrėjo ji mane, čigonė visdėlto...

Man tai nieko baisaus nepasakė. Gerai būtų, kad išsipildytų. O dabartį, kuri tuo metu buvo tai labai gerai pasakė. Pasakė net kokios abejonės mane kankina blink.gif .
Atsakyti
sveikutes,
perskaiciau visa tema, bet taip ir nesupratau, ar yra gera bureja klaipedoje.
Atsakyti
Na, as jai bandziau 2 men prisiskambinti. Ne ka svakara.. bet .. net pasimeciau kai pavyko lotuliukas.gif Istikruju neverta pas jas eiti… Matote, net apie ta pacia Zoja raso merginos, kad neissipilde jos pranasystes… mirksiukas.gif Geriau lavinkite savo intuicija ir ekstrasensinius sugebejimus. Yra labai daug knygu apie tai… Knyga apie 20lt – vienas apsilankymas pas bureja, o turesite tuos gebejimus pacios kasdienai ir tikslius ! cool.gif
Atsakyti
o as vakar buvau pas p. Virginija is karoliniskiu. Ji labai faina moteriske, su ja prasnekejom apie 1.5 val ar net daugiau. Pasake apie mane, kokia as esu, su kokiom "dovanom" atejau i si pasauli ir koks kelias manes laukia. Kokie zmones supa, ka galiu pasiekti ir ko galiu is ko tiketis. kaip del darbo, perspektyvu ir pan. Buvo labai idomu ir bent apie praeti ir dabarti pasake tiesa, o del ateities ziuresim. Tikiuosi, kad ateitis irgi bus nuspeta teisingai smile.gif
Atsakyti
Gal Jurba galėtum atsiųsti Virginijos koordinates? Kiek kainuoja jos konsultacijos?
Atsakyti