Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(naitas @ 2006 12 28, 23:31)
ups...tokio posūkio nesitikėjau... bet negalima 100 proc tikėti, imti už tikrą pinigą. nors čia tai "stiprus" teiginys... doh.gif

Po to dar kartą pas ją važiavau, vyro nuotrauką vežiau. Ji patvirtino, kad jis ilgai negyvens. Tokia būrėja - ne silpnų nervų žmonėms. doh.gif
Atsakyti
gal kas buvote pas moterele Gelezinio Vilko gatveje Vilniuje?gal kas galite placiau papasakoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lori123 @ 2006 12 28, 23:38)
Po to dar kartą pas ją važiavau, vyro nuotrauką vežiau. Ji patvirtino, kad jis ilgai negyvens. Tokia būrėja - ne silpnų nervų žmonėms.  doh.gif


Žinai, nenoriu čia "rietis" ir "pjautis", bet jei taip sakė, tai gal reiktų tiesiog atkreipti dėmesį į vyro sveikatą unsure.gif Pasidarytų širdies tyrimus, kraujo... Gal Tavo Žmogus koks darboholikas, ką tongue.gif Arba gal su kokia netvarkinga mašina važinėja. Galima ir ją į servisą nuvaryt.
Aš tai nepykčiau ant tos "būrėjos". Važiuojam kažko "sužinot", o kai sužinom, tai ir neramu.. Gal tada prieš pradedant reiktų pasakyti, kad apie mirtį nekalbėtų ax.gif
Negi taip ir pasakė: greit mirs ir psio. Gai aplinkybes kokias paminėjo...

Chiromantai sako, jog per gyvenimą keičiasi mūsų delnų linijos. Tai priklauso nuo mūsų priimamų sprendimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 12 31, 13:59)
Žinai, nenoriu čia "rietis" ir "pjautis", bet jei taip sakė, tai gal reiktų tiesiog atkreipti dėmesį į vyro sveikatą unsure.gif  Pasidarytų širdies tyrimus, kraujo... Gal Tavo Žmogus koks darboholikas, ką tongue.gif Arba gal su kokia netvarkinga mašina važinėja. Galima ir ją į servisą nuvaryt.
Aš tai nepykčiau ant tos "būrėjos". Važiuojam kažko "sužinot", o kai sužinom, tai ir neramu.. Gal tada prieš pradedant reiktų pasakyti, kad apie mirtį nekalbėtų ax.gif
Negi taip ir pasakė: greit mirs ir psio. Gai aplinkybes kokias paminėjo...

Aplinkybių neminėjo. Na, aš jį perspėjau, tik jis, aišku, nepatikėjo. O sveikatą tikrinasi reguliariai, nes kariškis yra.
Tuo metu, kai būrėja "puikias" naujienas pranešė, jis misijoje Afganistane buvo. Tai aš kiekvieną rytą laukdavau, ar nepraneš per žinias, kad kažkas iš lietuvių žuvo... doh.gif
Atsakyti
Gal kas zinot burejos tel nr. Kaune Silainiuose, Rasytes g. 36 - 36...duomenis zinau, bet tel nr. nezinau.
Atsakyti
QUOTE(elena20 @ 2006 12 29, 18:55)
gal kas buvote pas moterele Gelezinio Vilko gatveje Vilniuje?gal kas galite placiau papasakoti smile.gif


kalba konkreciai ir aiskiai(rusiskai) koks asmuo itakoja, kas bus ir pan.
nuvaziuok ir pamatysi smile.gif sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lori123 @ 2006 12 28, 22:38)
Po to dar kartą pas ją važiavau, vyro nuotrauką vežiau. Ji patvirtino, kad jis ilgai negyvens. Tokia būrėja - ne silpnų nervų žmonėms.  doh.gif


as taip pat pas panasia buvau(tikiuosi ne pas ta pacia biggrin.gif ), kai reze, tai net silpna pasidare unsure.gif
labai netinkamu metu pas ja lankiausi ir kai dejo, tai dejo, dabar pagalvoju, nezinau kaip tuo metu atlaikiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 01 02, 15:05)
kalba konkreciai ir aiskiai(rusiskai) koks asmuo itakoja, kas bus ir pan.
nuvaziuok ir pamatysi smile.gif  sekmes 4u.gif

Tu kalbi apie Klavą Sakalauskienę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lori123 @ 2007 01 02, 14:12)
Tu kalbi apie Klavą Sakalauskienę?  g.gif

nea schmoll.gif pasirodo ne viena tokia yra smile.gif

Papildyta:
QUOTE(lori123 @ 2007 01 02, 14:12)
Tu kalbi apie Klavą Sakalauskienę?  g.gif


tu klausi apie gelezinio vilko esancia ar apie "baisiaja bureja"?
as atsakiau apie "baisiaja" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 01 02, 15:17)
nea schmoll.gif  pasirodo ne viena tokia yra smile.gif

Na, ji dirba (ar bent anksčiau dirbo) Geležinio Vilko g. 27-4. O tu apie ką rašei?
O ta būrėja, kuri vyro mirtį išpranašavo, yra Valentina iš Vievio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lori123: 02 sausio 2007 - 13:35
QUOTE(lori123 @ 2007 01 02, 14:23)
Na, ji dirba (ar bent anksčiau dirbo) Geležinio Vilko g. 27-4. O tu apie ką rašei?


Gelezinio vilko buvau, bet tikrai ne pas ja.
forume apie ja nemazai atsiliepimu , man ji patiko.
o as rasiau apie kita "baisiaja" smile.gif na, nieko ji nebaisi, bet labai tiesmukiska ir griezta, gyvena seskineje , nepamenu adreso, tai po jos kita diena begau pas Zoja smile.gif ji man pasirode lyg angelas, dieve kai prisimenu, dabar juokas ima 4u.gif
na kokia ji bebutu, bet teisybes pasake(kai kas issipilde) rolleyes.gif

kiek esu aplankiusi tu bureju, kad nors viena butu labai patikusi, tikrai negaliu pasakyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 02 sausio 2007 - 13:38
QUOTE(ataner @ 2007 01 02, 15:37)
kiek esu aplankiusi tu bureju, kad nors viena butu labai patikusi, tikrai negaliu pasakyti g.gif

drinks_cheers.gif
Manau, kad "mažiausia blogybė" burtis pas V.Azanovą, L.Malinauską ir Virginiją iš Karoliniškių. Zoja šiaip nieko, bet dėl ateities visai "nusigrybavo".
Atsakyti
Apie kokią Klavą kalbat? Ar ji sena? Nes yra tekę bendraut su Klava, sena moterėlė burianti paprastom kortom, teisybės nemažai pasakė apie ateitį. Bet kaži ar ji dar gyva verysad.gif . O gal netyčia ta pati bigsmile.gif
Atsakyti