Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

as is savo kirpejos isigijau sios firmos modeliavimui elastine guma, isbandziau vienkart patiko, ziuresiu kaip toliaus seksis smile.gif
Atsakyti
isbandziau ampulytes bet man kolkas nieko visiskai nesimato verysad.gif
Atsakyti
Gal butu daugiau atsiliepimu apie milkshake purskikli? Kokiems plaukams skirtas ir koki efekta jums suteikia?
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 10, 16:23)
user posted image

O kokia šitos kaina "Bige" arba salone S.Neries gatvėj? Kur dar galima įsigyt už geresnę kainą? Jeruzalės "Rimi" ji 50Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 04 19, 19:10)
O kokia šitos kaina "Bige" arba salone S.Neries gatvėj? Kur dar galima įsigyt už geresnę kainą? Jeruzalės "Rimi" ji 50Lt  g.gif

Big'e mano ziniom - irgi 50 litu ax.gif
Atsakyti
Ar Klaipėdoje galima įsigyti milk shake gaminių? jei taip, tai kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 10, 20:10)
merginos, milk shake sampunus, kaukes perkate lt ar siunciates is kazkur? bigsmile.gif


Pabandykit vokiskuose puslapiuose pasieskoti. As per e-bay susiradau viena kirpykla, kuri issipardavinejo sias priemones. Tai dabar laukiu ampulyciu ir kaukiu parvaziuojant. Vidutiniskai isejo po 3-4 eurus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2010 04 20, 18:57)
Pabandykit vokiskuose puslapiuose pasieskoti. As per e-bay susiradau viena kirpykla, kuri issipardavinejo sias priemones. Tai dabar laukiu ampulyciu ir kaukiu parvaziuojant. Vidutiniskai isejo po 3-4 eurus thumbup.gif

Viena ampule 3 eurai ar ju rinkinys?
Atsakyti
Viena ampule 3 eurai ar ju rinkinys?


Cia man gavosi tiek ampulyciu dezute. Buvo ten ir z.one plauku formavimo priemoniu, bet nezinojau, kas per daiktas tai negriebiau. Per pora dieneliu ten viska isnesiojo...
Atsakyti
Snd pasiemiau wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sakykit, o jei tas purškiamas kondicionierius pas mano kirpėją 40 litų, tai čia pigu ar brangu? Nesiorientuoju aš plaukų priežiūros priemonių kainose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 04 25, 10:51)
Sakykit, o jei tas purškiamas kondicionierius pas mano kirpėją 40 litų, tai čia pigu ar brangu? Nesiorientuoju aš plaukų priežiūros priemonių kainose biggrin.gif

tas kur 350ml? normali kaina,as pirkau uz tiek pat,ir keliuose vietose maciau uz sia kaina,pigiau niekur nemaciau drinks_cheers.gif naudojasi gan ilgai smile.gif
Atsakyti