Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

o is kur uzsisakinejam internete visas milk shake priemones?kur pigiausia? anksciau buvo ellison.co.uk pigiai labai, bet dabar jau ju ten nebera g.gif
Atsakyti
Kur galima paziureti plauku dazu palete internete? g.gif
Atsakyti
Kad turbūt internete palečių spalvos nelabai atitiktų realybę, vistiek geriau pažiūrėt kaip atrodo realiai - kirpyklose turėtų tikrai turėt paletes tos kirpėjos, kurios dirba su z.one dažais.

O šiaip merginoms, norinčioms nusipirkti kokių nors produktėlių ir nenorinčioms užsakinėti kirpykloje - Kaune yra jų parduotuvėlė,
Žemgulio 8A. Vakar buvau užsukus, nusipirkau milk_shake repairing ampulių ir nereikėjo nieko laukt ir dar gavau šį tą išbandyt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Voverė @ 2010 09 30, 10:51)
Kad turbūt internete palečių spalvos nelabai atitiktų realybę, vistiek geriau pažiūrėt kaip atrodo realiai - kirpyklose turėtų tikrai turėt paletes tos kirpėjos, kurios dirba su z.one dažais.

O šiaip merginoms, norinčioms nusipirkti kokių nors produktėlių ir nenorinčioms užsakinėti kirpykloje - Kaune yra jų parduotuvėlė,
Žemgulio 8A. Vakar buvau užsukus, nusipirkau milk_shake repairing ampulių ir nereikėjo nieko laukt ir dar gavau šį tą išbandyt... smile.gif

sveika, o kur ta zemgulio gatve yra? ir idomu kokios ten kainos? as dazus tai gaunu po 27lt.
Atsakyti
Gal kuriai teko naudoti z.one (čia iš milkshake) plaukų dažus, 4+ spalvą? Platinanti kirpėja prigąsdino, kad namie su tokiais nenusidažysiu, reik mokėt ir pan. Tai kaip čia yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Voverė @ 2010 09 30, 10:51)
Kad turbūt internete palečių spalvos nelabai atitiktų realybę, vistiek geriau pažiūrėt kaip atrodo realiai - kirpyklose turėtų tikrai turėt paletes tos kirpėjos, kurios dirba su z.one dažais.

O šiaip merginoms, norinčioms nusipirkti kokių nors produktėlių ir nenorinčioms užsakinėti kirpykloje - Kaune yra jų parduotuvėlė,
Žemgulio 8A. Vakar buvau užsukus, nusipirkau milk_shake repairing ampulių ir nereikėjo nieko laukt ir dar gavau šį tą išbandyt... smile.gif


Labukas,

Zemgulio gatve aiksu kurioj vietoj, o kur ta parduotuve? ten labai daug sandeliu, gal yra kokia iskaba ar kazkas panasaus?
Zinau kaune dar milk shake produkcijos yra kirpyklosreikmenu parduotuveje, Laives al. tikslaus adreso nepamenu, bet as is ten perku sampunus ir kondicionierius 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote kur Kaune dažo milk shake dažais?
Sorry, visos temutės nėra laiko skaityti, o google neranda taip konkrečiai, tik supermamas meta 4u.gif
Atsakyti
Silainiuose,prie iki didele parduotuve,tai kitoje kelio puseje yra stotele,o ten kntgynas,kirpykla ir soliariumas (cia prie silainiu poliklinikos). Gal aiskiai parasiau.

O gal kas platinat tais dazais?
Atsakyti
QUOTE(++++ @ 2010 11 10, 20:56)
Silainiuose,prie iki didele parduotuve,tai kitoje kelio puseje yra stotele,o ten kntgynas,kirpykla ir soliariumas (cia prie silainiu poliklinikos). Gal aiskiai parasiau.

O gal kas platinat tais dazais?


ačiū,pasidairysiu ten jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 11 09, 23:49)
Gal žinote kur Kaune dažo milk shake dažais?
Sorry, visos temutės nėra laiko skaityti, o google neranda taip konkrečiai, tik supermamas meta  4u.gif


www.vinge.lt Mano sesuo čia dažosi su milk shake dažais.
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 11 09, 22:49)
Gal žinote kur Kaune dažo milk shake dažais?
Sorry, visos temutės nėra laiko skaityti, o google neranda taip konkrečiai, tik supermamas meta  4u.gif

Sukilėlių pr. "Sigita" - ten dažo su minėtais dažais.

Aš taip pat pradėjau dažyti šiais dažais - plaukai atsigauna, taip pat naudoju purškiamą balzamą simply zen (restructure in deep remedy), kol kas jam priekaištų neturiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Kere_: 13 lapkričio 2010 - 14:25
kirpykloj visada dažo su šios firmos dažais smile.gif mana labai patinka thumbup.gif
Atsakyti