Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

Ar yra kokia gera priemone plauku galiukams is Milk Shake'o? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2010 11 17, 12:50)
Ar yra kokia gera priemone plauku galiukams is Milk Shake'o? ax.gif


Nera... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 11 17, 15:02)

Gaila... verysad.gif
Ieskojau internete, neradau, galvojau gal vis delto yra kasnors galiukams ax.gif
Siandien isbandziau Intensive sampuna, colour maintainer kondicionieriu ir nenuplaunama kondicionieriu 4u.gif Viskas labai patiko, plaukai minksti, svelnus po sitos trijules 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2010 11 17, 16:04)
Gaila...  verysad.gif 
Ieskojau internete, neradau, galvojau gal vis delto yra kasnors galiukams ax.gif
Siandien isbandziau Intensive sampuna, colour maintainer kondicionieriu ir nenuplaunama kondicionieriu 4u.gif Viskas labai patiko, plaukai minksti, svelnus po sitos trijules 4u.gif


Na yra toks aliejukas, kuris ale susvelnina pasisiaususius plaukus, bet deja deja, nieko panasaus schmoll.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Snd buvau manikiuro darytis ir maciau pas manikiuriste Milk Shake nagu laka bigsmile.gif Ar kas girdejot apie tai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2010 11 17, 13:50)
Ar yra kokia gera priemone plauku galiukams is Milk Shake'o? ax.gif

yra aliejukas tikrai, argano man atrodo, dar siule man kirpeja, ir dar siaip serumas kazkoks kuris sutvarko nepaklusnius plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 11 17, 22:16)
yra aliejukas tikrai, argano man atrodo, dar siule man kirpeja, ir dar siaip serumas kazkoks kuris sutvarko nepaklusnius plaukus smile.gif

taip teisingai, Argano aliejukas yra, visai nesenai atsirado, man irgi kirpeja siule kai buvau praeita savaite smile.gif tik kad labai jau man brangus pasirode - pas maniske - 81 litas doh.gif jau tada geriau siaip naturalaus argano aliejaus nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
O kur ta Žemgulio gatvė maždaug yra? blush2.gif

Pati iš milkshake naudoju putas-kondicionierių, labai patinka, turėjau nuplaunamą balzamą tai irgi patiko ir planuoju ampules pabandyti smile.gif dar to paties gamintojo urban:tribe xpander putas naudoju ir tiesinamąjį kremą esu turėjus smile.gif Labai man jų produkcija patinka wub.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyti, kaip atrodo milk shake kondicionierius dazytiems plaukams? Nes pirkau pilstoma,bet man atrodo ar tik man ne sampuna bus ipyle.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2010 11 25, 18:05)
Gal galit pasakyti, kaip atrodo milk shake kondicionierius dazytiems plaukams? Nes pirkau pilstoma,bet man atrodo ar tik man ne sampuna bus ipyle....  g.gif

o kaip jus noretumet kad apibudintumem? biggrin.gif rudas, skystas ir kvepiantis smile.gif sampuna sviesesnis ir skystesnis. ar tapo aiskiau? smile.gif
Atsakyti
Kur man ipyle tai toks gelsvas,bet toks kaip skaidrus,panasiai kaip sampunai buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2010 11 25, 18:49)
Kur man ipyle tai toks gelsvas,bet toks kaip skaidrus,panasiai kaip sampunai buna  smile.gif

tada greiciausiai sampunas. kondicionierius nera skaidrus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2010 11 25, 20:49)
Kur man ipyle tai toks gelsvas,bet toks kaip skaidrus,panasiai kaip sampunai buna  smile.gif

Ar apie si kalbat?
Color Maintainer conditioner
user posted image
Atsakyti