Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš kiek laiko ieškot dovanų?

As siemet besilaukdama Kaledu laukti taip labai ir taip anksti, kaip vaikystej smile.gif Tai dovanas dar spalio pabaigoj pirkinet pradejau - ir piniginei maziau "skaudejo" wink.gif, ir dabar jau viskas supakuota, grazu, ramu... Nors iki siol dovanas vis paskutinem dienom pirkdavau rolleyes.gif
Atsakyti
As tai paprastai irgi anksciau viska superku. Vakar viska supakavau ir suvedziau galus. Pasirodo, truksta triju skirtingo dydzio dovanu maiseliu ir banto. Blizgancio. O as del tu triju maiseliu ir banto i parduotuve eit bijau... Ten tokia minia, o as gyventi noriu!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš niekada iš anksto dovanų neperku, na... kažkaip neprisiruošiu rolleyes.gif Lieka mažai laiko, tada jau pradedu lakstyti ir ieškoti, nu nesąmonė... dry.gif Todėl šiemet pasirįžau, kad jau reikia po truputį pradėti dovanų paiešką, tada prieš šventes bus ramu ramu ir nereikės lakstyti po sausakimšas parduotuves ir nervus gadinti, kad visur pilna žmonių ir kad nieko tinkamo nerandu wink.gif
Atsakyti
As visada is anksto perku ,nes yra laiko pagalvot ir tikrai reikalingas dovanas nupirkt . Vaikam jau dovanas turiu . Dabar draugam liko supirkt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 11 01, 23:28)
As visada is anksto perku ,nes yra laiko pagalvot ir tikrai reikalingas dovanas nupirkt . Vaikam jau dovanas turiu . Dabar draugam liko supirkt laugh.gif

racionalioji renax wink.gif
pasidalykit patirtim, kas kur ka pirkot ar matet, jau pradedu pirkimus wink.gif
Atsakyti
aš tai paskutinius Naujamečio pirkinius supirkau vakar rolleyes.gif , nes po mėn. bus jau 2.gif ir ne laikas bus lakstyti po parduotuves ir užiminėt galvą visokiais marazmais.Vyrui nupirkau kalibasą, dukroms - įvairių rinkinių: dažų ant drabužių piešti, rinkinį žvakėms daryti, dažus ant puodelių, knygučių ir kt. pagal jų pomėgius wink.gif , o ir man pačiai smalsu, kaip ten viskas daroma biggrin.gif .Ir pati save apsidovanojau, nusipirkau lėkštutę Kalėdinei kompozicijai thumbup.gif
Atsakyti
rolleyes.gif nugi kagi,pasirodo teks pradeti pirkimus.........smile.gif
Atsakyti
As dovanu ieskau gal nuo vasaros unsure.gif arba iskart perku, jei uzmatau, ka sugalvojusi esu.
Dabar asmeninio biudzeto juodasias pajamas itin saugau, todel iskart po Kaledu pradedu planuot ir isskirdinet sumeles laikas nuo laiko. Vyro seseriai dovana jau nuo vidurvasario laukia lentynoj rolleyes.gif
Siuntinukus, apie kuriuos vyras "nenori zinot" issiunciu pries 2-3sav.
Atsakyti
man rodos,svarbiausia reikia sugalvoti ka kam pirkti, va sitas momentas trunka ilgiuasiai, o kai jau viska galvoje "lentynelese" guli, tad per pora pusdieniu ir nuperki...puse dovanu jau esu sugalvojusi, bet nieko dar nenupirkusi...turbut laikas pradeti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 11 02, 10:04)
Vyrui nupirkau kalibasą

Kas tas kalibasas? blink.gif
Atsakyti
AS JAU IRGI APSIPIRKT PRADEJAU thumbup.gif
KAS BENT JAU MAN SVARBIAUSIA SUSIDARYTI SARASA ,NES PASKUTINE DIENA PRISIMENU KAD TA ZMOGO UZMIRSAU IR ANA... sad.gif TAI TADA JAU BEGU STUMDYTIS.VAIKAMS JAU NUZIUREJAU BET TEN JAU REIKIA LAIKO SUGALVOT KUR PASLEPT TOKIUS DIDELIUS doh.gif VISOKIU SMULKMENU JAU PRIPIRKAU laugh.gif
O DRAUGAMS TAI DAR TIK KELIS doh.gif TAI GERAI KAD SIA SAVAITE VEL EISIU...DAR AISKU PER KIEKVIENA APSIPIRKINEJIMA SAU KA NORS NUSIPERKU doh.gif mad.gif IR TAIP KAS ANTRA DIENA wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1099402705[/mergetime]
AS JAU IRGI APSIPIRKT PRADEJAU thumbup.gif
KAS BENT JAU MAN SVARBIAUSIA SUSIDARYTI SARASA ,NES PASKUTINE DIENA PRISIMENU KAD TA ZMOGO UZMIRSAU IR ANA... sad.gif TAI TADA JAU BEGU STUMDYTIS.VAIKAMS JAU NUZIUREJAU BET TEN JAU REIKIA LAIKO SUGALVOT KUR PASLEPT TOKIUS DIDELIUS doh.gif VISOKIU SMULKMENU JAU PRIPIRKAU laugh.gif
O DRAUGAMS TAI DAR TIK KELIS doh.gif TAI GERAI KAD SIA SAVAITE VEL EISIU...DAR AISKU PER KIEKVIENA APSIPIRKINEJIMA SAU KA NORS NUSIPERKU doh.gif mad.gif IR TAIP KAS ANTRA DIENA wink.gif
Atsakyti
Aš jau senokai renku dovanas Kalėdoms. Jų juk reikia daugokai. Man Kalėdų Senis po eglute dėdavo kasnakt nuo Kalėdų iki Trijų Karalių po dovaną. Negi mano vaikas prastesnis?
Atsakyti