Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš kiek laiko ieškot dovanų?

QUOTE (Laisvė @ 2004 11 02, 14:52)
Aš jau senokai renku dovanas Kalėdoms. Jų juk reikia daugokai. Man Kalėdų Senis po eglute dėdavo kasnakt nuo Kalėdų iki Trijų Karalių po dovaną. Negi mano vaikas prastesnis?

ohoho blink.gif
siaip smagu, bet ar to poros savaiciu dovaneliu nebus tokio" o kur siandienines dovanos"?
Atsakyti
Taip nebūna, nes po Trijų Karalių jau ir eglutės nebebūna...
Atsakyti
Mes su vyru kita menesi issiruosti zadam po parduotuves. Nors kai kuriems jau turiu nupirkusi. Tiesiog, neskubant viska susipirksim smile.gif
Atsakyti
As jau pradejau galvoti pries keleta savaiciu apie kaledines dovanas. Pas mus paskutinius du savaitgalius prekybos centruose buvo nuolaidos, o man niekaip neisejo nuvaziuoti pasizvalgyti, gal buciau jau kokia dovana ir nupirkus. doh.gif
Atsakyti
Perku tik isanksto, nes veliau pravalas.... wink.gif
Jau turiu vaikams, savo mami, savo seseriai, keliems draugams, bet labiausia tai va galva nesugalvoja ka siemet vyrui nupirkti.... g.gif nieko sugalvosiu.
Atsakyti
As kiekvienais metais galvoju, kaip gerai butu visas dovanas nusipirkti is anksto, bet taip ir likdavo paskutinei savaitei. Kadangi siemet namuose, tai galima bus ir anksciau pradeti tuo rupintis kartu su maziumi pavaikstineti po parduotuves, labiau paieskoti.
Atsakyti
O ka jus dovanojat draugams?? Kazkaip svenciama visad gimines rate, o su draugais tik po Kaledu jau susitinki, bet koki suvenyra duot kazkaip nzn, kur ji po to det ?
Atsakyti
Pasiskaičiau, kad jau visos tik perka perka dovanėles iš anksto, tai nusprendžiau ir aš pradėti Kalėdinių dovanų paiešką tongue.gif
Jau po truputį apgalvojau ką kam dovanoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Varvara @ 2004 11 04, 13:38)
O ka jus dovanojat draugams?? Kazkaip svenciama visad gimines rate, o su draugais tik po Kaledu jau susitinki, bet koki suvenyra duot kazkaip nzn, kur ji po to det ?

Mes kai po Kalėdų susitinkame su draugais, tai apsikeičiam kokiom smulkmenėlėm, suvenyrais. Fainai būna gauti kokį mielą niekutį wink.gif
Atsakyti
Jei žinau, kad tarpušventyje susitiksiu su draugais, t.y., kad jie mus aplankys, visuomet po eglute būna ir jiems paliktų dovanų. Ir laukia tos dovanėlės tų draugų iki Trijų Karalių. Ir visada sulaukia.
Atsakyti
aš visada dovanas perku pačiom paskutinėm dienom doh.gif siaubaz kažkoks. visą gruodį būdavo sesija, tai ne dovanos galvoj. o prieš gruodį apie dovanas galvot man neišeina. gal šiais metais anksčiau išsiruošiu..
Atsakyti
megstu is anksto wink.gif buna, kad koki daikta pamatau ir zinau kam jis bus skirtas, tik progu tenka palaukti, arba jei labai noriu nudziuginti zmogu wub.gif siaip be progos pavadanoju biggrin.gif
jau ir dabar turiu kelias dovanas kaledoms thumbup.gif
Atsakyti