Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

man grazu butu mergaites vardas MELA
Atsakyti
šian Rimi mus aptarnavo Larija
Atsakyti
man tai Mela baisus unsure.gif . kokiai melagei gal tiktų tongue.gif


SM radau dar kelis retus vardukus: Rimvilė (įdomu, ar nebus tiktai sudurtinis iš tėvų vardų g.gif ), Naurius, Eividas, Veta blink.gif , Neila, Airidė, Kovas thumbup.gif , Deira blink.gif
Papildyta:
ir dar: Matėja, Natas biggrin.gif , Aistis, Majus , Enija, Esmilė, Domilė, Mateus, Emanuela biggrin.gif , Džemilė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 08 12, 19:51)
šian Rimi mus aptarnavo Larija


Gal cia mano kursioke buvusi. Buvo pas mus tokia anekdotine " blondinka ", vardas buvo Larisa ir pavarde juokinga, tai kartais bajeriukus kai kurie apie ja lepteldavo. Tai visu nuostabai, i trecia kursa musu Larisa ateina jau kaip Larija ir dar pavarde pasikeitusi doh.gif . Bet jos tai neisgelbejo, mums taip ir liko ji Larisa iki kol baigem studijas.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 08 13, 11:10)
Gal cia mano kursioke buvusi. Buvo pas mus tokia anekdotine " blondinka ", vardas buvo Larisa ir pavarde juokinga, tai kartais bajeriukus kai kurie apie ja lepteldavo. Tai visu nuostabai, i trecia kursa musu Larisa ateina jau kaip Larija ir dar pavarde pasikeitusi doh.gif . Bet jos tai neisgelbejo, mums taip ir liko ji Larisa iki kol baigem studijas.

nu tai Larijai gal 20 metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 08 12, 21:03)
man tai Mela baisus unsure.gif . kokiai melagei gal tiktų tongue.gif
SM radau dar kelis retus vardukus: Rimvilė (įdomu, ar nebus tiktai sudurtinis iš tėvų vardų g.gif ), Naurius, Eividas, Veta  blink.gif , Neila, Airidė, Kovas  thumbup.gif , Deira blink.gif
Papildyta:
ir dar: Matėja, Natas  biggrin.gif , Aistis, Majus , Enija, Esmilė, Domilė, Mateus, Emanuela biggrin.gif , Džemilė  blink.gif

nu šitie tai jau visai nekaip skamba schmoll.gif
Atsakyti
pries kokius 6 metus kalbejau su mama, kurios kudikelio vardas buvo Nerimas. Atseit, pavadino gero seimos draugo garbei.
Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2007 08 13, 18:26)
pries kokius 6 metus kalbejau su mama, kurios kudikelio vardas buvo Nerimas.  Atseit, pavadino gero seimos draugo garbei.

visai grazus vardas,jei kirti desime ant i,ne ant e
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 08 13, 18:55)
visai grazus vardas,jei kirti desime ant i,ne ant e


Tada gausis Nėrimas ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 08 13, 12:32)
nu tai Larijai gal 20 metų  ax.gif


Tai tada ne... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 08 13, 18:56)
Tada gausis Nėrimas ax.gif biggrin.gif

gausis neRImas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2007 08 13, 16:49)
nu šitie tai jau visai nekaip skamba  schmoll.gif


o man Kovas - visai gražu thumbup.gif
QUOTE(rolka @ 2007 08 13, 18:26)
pries kokius 6 metus kalbejau su mama, kurios kudikelio vardas buvo Nerimas.  Atseit, pavadino gero seimos draugo garbei.

pažįstu dvynukus Rimą ir Nerimą biggrin.gif
Atsakyti