Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(ingalp @ 2007 08 13, 21:48)
o man Kovas - visai gražu thumbup.gif


tai čia tikriausiai apie mano sūnelį smile.gif renkant vardą man buvo svarbu,kad jis būtų lietuviškas,prasmingas ir ne dažnas.o Kovas-senovės lietuvių jėgos ir karo dievas.
esu visom keturiom už lietuviškus vardus.na,manęs jau nebestebina ir neįprasti"serijaliniai"vardai,tik labai keista,kai vardą duoda net nepasidomėję,ką jis reiškia.
Atsakyti
Vardas Kovas man yra gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 08 12, 17:59)
man grazu butu mergaites vardas MELA

O, ją turbūt nemokamai įleistų į žemės ūkio parodą tokiu pačiu pavadinimu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 08 14, 18:23)
puokštelė retenybių - keistenybių - įdomybių iš SM: Laisvis, aina, eivina, Faustė, Noreta, Dovilas, Vilnė,  Kunigunda bigsmile.gif , Mila, Taurijus, Audrey Liepsna, Iris Ryma, Aista, Lada doh.gif , Žaisminta, Brenda doh.gif , Vygirdas.


Mano buvusios klasiokes mociute vardu Kunigunda.

Mokykloje pazinojau mergaite, vardu Lada.
Atsakyti
Lada – slaviškas ir probaltiškas vardas, kuriuo buvo vadinama namų ir meilės deivė gimdytoja. Dabar vardas dažnesis slavų kalbose.

O man pries kokiu desimt metu buvo labai keisti vardai Arentas, Arminas, Arneta.
O dabar ju nemazai aplink.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 08 14, 19:23)
puokštelė retenybių - keistenybių - įdomybių iš SM: Laisvis, aina, eivina, Faustė, Noreta, Dovilas, Vilnė,  Kunigunda bigsmile.gif , Mila, Taurijus, Audrey Liepsna, Iris Ryma, Aista, Lada doh.gif , Žaisminta, Brenda doh.gif , Vygirdas.


Vilnė man gražu ax.gif Vilnelė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 08 15, 11:12)
Vilnė man gražu  ax.gif Vilnelė  wub.gif

ir man visai nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš šiandien aptikau vardą Egdūnas - dėstytojas TSPMI. g.gif
Atsakyti
dar retų vardų iš SM: Norvilė, Elvinas, Skaiva, Vasarė, Mia , Skaja, Megė, Adas
Papildyta:
QUOTE(Elemire @ 2007 08 15, 14:24)
O aš šiandien aptikau vardą Egdūnas - dėstytojas TSPMI.  g.gif

nu kažkoks tėvų fantazijos vaisius biggrin.gif . kaip Egmontas, nesąmonė ir tiek
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 08 13, 22:48)


pažįstu dvynukus Rimą ir Nerimą biggrin.gif

ne, nu trūksta žodžių. doh.gif
Atsakyti
Edenas bigsmile.gif Pats vaikas tai labai žavus wub.gif
Atsakyti
Parke sutikom mergytę vardu Eidmilė. Močiutė sakė, kad čia iš tėvų vardų sudurtas.
O šiandien prie tvenkinio sutikom sesutes vardu Santa ir Linda bigsmile.gif
Atsakyti