Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

As kai gimdziau pirma sunu, tai ligonineje dvi mamytes sunums dave varda Benas.
Siandien darzely ant spinteles pamaciau varda Seimūras. Lig ir girdetas kazkur, bet turbut retas.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 07 18, 09:25)
As kai gimdziau pirma sunu, tai ligonineje dvi mamytes sunums dave varda Benas.
Siandien darzely ant spinteles pamaciau varda Seimūras. Lig ir girdetas kazkur, bet turbut retas.


ar tik simpsonuose nebuvo tokio personazo? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 07 18, 09:25)
As kai gimdziau pirma sunu, tai ligonineje dvi mamytes sunums dave varda Benas.
Siandien darzely ant spinteles pamaciau varda Seimūras. Lig ir girdetas kazkur, bet turbut retas.

Vos ne seimūnas lithuania.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 17, 21:08)
šiandien užtikau seną Kauno dieną ax.gif radau straipsnį apie kažkokį ginekologą Kauno RK ligoninėje ax.gif nuotrauka, po ja parašyta- daktaras su žmona ir vaikais- Benas, Jorilė ir Balys blush2.gif

pastarieji du vardai  tikrai reti- pirmas išvis negirdėtas, o antrasis l.retas...pažįstu tik vieną Balį blush2.gif Sruogą biggrin.gif

Benas tai manęs visai nestebina,nes pažįstu kelis vaikus tokiu vardu, turiu dėdę Bena ir Benas į Nidą plaukia su Kernagiu ax.gif
Jorilė-tai dar šiaip negirdėtas,bet ausies nerėžia
Balys-tai dabar jau retas vardas....Nors tuo metu,kai Sruoga gyveno nebuvojis labai jau keistas ir retas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nighttingale @ 2007 07 18, 08:31)
ar tik simpsonuose nebuvo tokio personazo?  g.gif  doh.gif


Tiksliai! O as galvoju, kur man girdetas tas vardas doh.gif
Atsakyti
Vakar girdėjau vardą Ermina (4m. mergaitė). "Patobulinta" Irmina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 07 19, 10:04)
Vakar girdėjau vardą Ermina (4m. mergaitė). "Patobulinta" Irmina? g.gif


labai girdėtas tas Ermina - arba knygoj, arba filme buvo toks vardas. Kažkaip man jis nuostabos nekelia.
Atsakyti
Sm vienoje temoje teko kalbėtis su tėveliu...žmonos vardas Rykantė, o sūnelio- Augmantas ax.gif sakyčiau, tikrai negirdėti...žmonos vardas labai labai įdomus, kaži kokia etimologija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 19, 19:55)
Sm vienoje temoje teko kalbėtis su tėveliu...žmonos vardas Rykantė, o sūnelio- Augmantas ax.gif sakyčiau, tikrai negirdėti...žmonos vardas labai labai įdomus, kaži kokia etimologija? g.gif

Yra miestelis Rykantai. ax.gif
Atsakyti
bendravau su suaugusiu vyru, o vardas jo Linusis. Pravalas kažkoks
Atsakyti
Perkant Krikšto rubukus dukriukui konsultantės vardas buvo Gilanda .
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 07 20, 09:09)
Perkant Krikšto rubukus dukriukui konsultantės vardas buvo Gilanda .

atsimenu kažkada kalendoriui perskaičiau šitą vardą-man iškart su glandom asociacijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 07 20, 10:17)
atsimenu kažkada kalendoriui perskaičiau šitą vardą-man iškart su glandom asociacijos  blush2.gif

Ir man. doh.gif Šiaip visai gražus vardas būtų. ax.gif
Atsakyti