Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

Va, ką radau lrytas.lt
Klaipėdos rajono policijos komisariato tyrėja Aina Skromanienė
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 07 20, 14:14)
Va, ką radau lrytas.lt
Klaipėdos rajono policijos komisariato tyrėja Aina Skromanienė



Vieną Ainą pažinojau smile.gif Jei neklystu, iš latvių kalbos išvertus būtų peizažas ar kažkas panašaus smile.gif
Turėjau klasiokę Salviną. Keistas vardas, bet visai nieko smile.gif
Atsakyti
pergalvojau, kokius esu sutikusi žmones, retais vardais, arba girdėjusi.......

Pirmiausia, darželį lankiau su Zigfrydu, o mokykloje viename suole sėdėjau su Vilfredu. Daugiau nesu sutikusi žmonių tokiais vardais, ir girdėjusi nesu rolleyes.gif

Jau rašiau, kad poliklinikoje mačiau užregistruotą mergaitę, vardu Europa unsure.gif

Neseniai draugė susilaukė dukrytės, tai derino vardus ir gavosi- pirmoji Nomeda, o antroji Andromeda 4u.gif man skamba visai gražiai 4u.gif

Forume užmačiau berniuką, įdomiu vardu - Sangeras 4u.gif (beje, čia ne reklama, bet paramos skyrelyje sukurta tema apie Sangeriuką, kuriam reikalinga pagalba, tad jei nesat abejingi/ abejingos svetimam skausmui, užsukit čia). Ačiū 4u.gif

aij, kaimynystėje gyvena mergaitė Alvita, bet regis yra toks miestelis- Alvitas...arba kažką maišau g.gif
Atsakyti
Ką tik perskaičiau, kad Geltonos dukra Lela rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridikute @ 2007 07 20, 15:09)
Ką tik perskaičiau, kad Geltonos dukra Lela rolleyes.gif

bigsmile.gif Geltona, jau pagimdė? ax.gif kur skaitei, įmesk nuorodą mirksiukas.gif

vardas, sakyčiau keistas rolleyes.gif
Atsakyti
Delfis rašo smile.gif čia, kaip ji sako, senas lietuviškas baltų deivės vardas" "Norėjau tikro lietuviško vardo, o ne kokio užsienietiško. Ir radau tokį, kuris ir skamba gražiai, ir turi gražią reikšmę, ir vyrui labai patiko. Šiuo vardu buvo vadinama baltų deivė pragimdytoja "
http://whatson.delfi...php?id=13839111
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 20, 15:57)
Neseniai draugė susilaukė dukrytės, tai derino vardus ir gavosi- pirmoji Nomeda, o antroji Andromeda 4u.gif man skamba visai gražiai 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
O man geltonos mergaites vardas nelabai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiggy: 20 liepos 2007 - 20:11
Lela labai neiprastas vardas g.gif Bet visdelto zmones suranda iskirtinu vardu savo vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 17, 21:08)
vaikais- Benas, Jorilė ir Balys blush2.gif

pastarieji du vardai  tikrai reti- pirmas išvis negirdėtas, o antrasis l.retas...pažįstu tik vieną Balį blush2.gif Sruogą biggrin.gif


jau populiarėja. asmeniškai Jorilės nežinau, tik patį vardą žinau.
pažįstu vieną Balį (ne Sruogą rolleyes.gif ), jam apie33-34 metus. o Benus tai du mažus žinau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Twiggy @ 2007 07 20, 21:05)
O man geltonos mergaites vardas nelabai  ax.gif


drinks_cheers.gif kažkaip nelabai... nors ir "Deivė Lela – didžiosios Baltų deivės motinos Lados duktė. Ji turėjusi brolį dvynį Lėlį.
Lela vaizduojama trigalvė. Ją laikė tarpininke tarp žmonių ir dievų, tarp žemės ir dangaus."

Atsakyti
Dar prisiminiau viena varda - Gerta (dar perklausiau jos, gal Gerda?, bet ne- Gerta).
Man tai keistai skamba. Merginai 23m.
Atsakyti
Dar pora perliuku: Izidorius, Virkantas, Celestinas.
Atsakyti