Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(Isila @ 2007 08 15, 19:54)
Parke sutikom mergytę vardu Eidmilė. Močiutė sakė, kad čia iš tėvų vardų sudurtas.
O šiandien prie tvenkinio sutikom sesutes vardu Santa ir Linda  bigsmile.gif

0 čia visai gali būti,kad ne lietuvių šeima smile.gif pažįstu dvi Lindas (po 25 metus). Vienos istorijos nežinau,o kitos tėtis vokietis ax.gif
Atsakyti
Žurnalas Panelė rašo apie vyruką, vardu Ramojus. Įdomus vardas man pasirodė. O MM rašo apie moteriškę, vardu Dainida doh.gif Šitas tai jau nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 08 15, 20:48)
0 čia visai gali būti,kad ne lietuvių šeima smile.gif pažįstu dvi Lindas (po 25 metus). Vienos istorijos nežinau,o kitos tėtis vokietis ax.gif


Mamos tai nebuvo su jom, o tėtis žemaičiavo biggrin.gif
Atsakyti
Mano kaimynė savo dvynukus - neišnešiotukus pavadino Aristėjumi ir Manueliu...
Atsakyti
QUOTE(Samy @ 2007 08 17, 11:44)
Mano kaimynė savo dvynukus - neišnešiotukus pavadino Aristėjumi ir Manueliu...


tai vistik prie savo pasiliko doh.gif nu kokie bebūtų tie vardai stiprybės ir sveikatos tiem vaikiukam 4u.gif
Atsakyti
Aristėjus gerai, bet Manuelis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 08 15, 20:48)
... pažįstu dvi Lindas (po 25 metus). Vienos istorijos nežinau,o kitos tėtis vokietis ax.gif


aš ir pažįstu Lindą,tai ji vokiečių kilmės drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

QUOTE(rytoj @ 2007 08 16, 14:35)
Žurnalas Panelė rašo apie vyruką, vardu Ramojus. Įdomus vardas man pasirodė. O MM rašo apie moteriškę, vardu Dainida doh.gif Šitas tai jau nepatiko schmoll.gif


Ramojus girdėtas /mokykloj,vienos mokytojos sūnus buvo Ramojus /
o Dainida schmoll.gif -nei tai Daina nei tai Nida doh.gif
Atsakyti
Vakar per TV rodė mergina vardu Digna wacko.gif
Atsakyti
Aš atsimenu kažkokiam seriale buvo DIgna, bet senai labai (kai aš dar juos žiūrėdavau) Mari Mar ar iš panašių laikų, vaidino ji gera seserį kažkokia. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2007 08 12, 12:13)
Mano dukrytės vardas- Gilija
man gražu, moteriška


drinks_cheers.gif gražu smile.gif puskė klasiokę turėjo Giliją.
Papildyta:
QUOTE(Ridikute @ 2007 08 17, 13:29)
Vakar per TV rodė mergina vardu Digna wacko.gif


o ką? cool.gif pažįstu didelę ir mažą tongue.gif vardas normalus, reikšmė graži thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 08 17, 17:28)
o ką?  cool.gif pažįstu didelę ir mažą  tongue.gif vardas normalus, reikšmė graži  thumbup.gif

Nieko smile.gif Man tai nelabai jis ir šiaip negirdėtas buvo ax.gif
Atsakyti
Na dar keletas retų vardukų iš SM: Grytė, Vilimas, Kamilija, Mintarė, Milius, Amelita
Atsakyti