Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(muminukas @ 2007 08 28, 06:29)
vis tiek netikiu  tongue.gif neleidžia Nulio registruoti, o leis Klitorį  schmoll.gif CM ne bepročiai dirba, kunigai tp išmano tokius dalykus  cool.gif


pas mus Lietuvoj kiek girdėjau jau svarsto dėl įstatymo, kuris draustų registruot durnus vardus ir visokius savos kūrybos, taigi kol įstatymas nepriimtas paskubėkit tongue.gif Mes irgi dar neturim gimimo liudijimo, gal kokį sukurt vardą lotuliukas.gif

beje žinau mergaitę vardu Aja g.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 08 28, 16:29)
beje žinau mergaitę vardu Aja g.gif


Man jis mielas smile.gif Gal lietuviams keistokas.
Atsakyti
aš irgi pažįstu Ają (jos mama latvė, tėtis lietuvis) ax.gif
Atsakyti
Žinau merginą vardu Nendrė doh.gif ,taip pat merginą vardu Gerutė doh.gif .Išprotėjimas su tokiais vardais.
Atsakyti
siandien isgirdau toki varda - Mantrė, anksciau girdejau, Montė doh.gif

O siaip jau man labiau prie sirdies tokie vardai , kurie su reiksme yra... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingavalu @ 2007 08 28, 14:29)
Mano draugė neseniai pagimdė berniuką ir įdėjo vardą Aikas, tai kai sužinijo močiutė, sako vaikui šuns vardą įdėjot... smile.gif



kur padėjo tą vardą? g.gif saugiai? užrakino? kad tik kas nepaimtų...
o pats vardas tai pobaisis schmoll.gif

Laimoj vienas straipsnio herojus užsimena apie draugą Girdą mastau.gif
Atsakyti
Atradau vardą Žvainys doh.gif Nu man jis skamba kaip žvairys g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 08 30, 13:03)
Atradau vardą Žvainys doh.gif Nu man jis skamba kaip žvairys g.gif


žvainus - akylas; guvus. su regėjimu susiję rolleyes.gif yra Putino poema Kunigaikštis Žvainys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 08 24, 06:06)
08.22 d. kalendoriuje rašoma apie aktorę Potenciją  Pinkauskaitę. Va čia tai vardelis  doh.gif

juokiausi visa vakara hah.gif lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Laimoje yra str. apie lietuvę, ištekėjusią už kipriečio. tai jų dukros Nefelė ir Elektra user posted image

man gražūs. bet nereikia pamiršti, kad šeima mišri buvo smartass.gif
Atsakyti
Kaip jums mergaiciu vardai...Noele,Sibile,Karile,teko girdeti ir toki varda Melika,keistas truputi.....bet va berniuko varda Trojus isgirdau visai neseniai,bet kazkaip nors ir keistas,bet labai grazus..... wub.gif
Atsakyti
Siandien Rimi mane apatarnavo kasininke Ausma cool.gif Visai patinko man sitas vardas mastau.gif
Atsakyti