Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(Asta S. @ 2007 07 24, 00:01)
Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie vardą Mikas. Kol kas dar vardo sūneliui neužrasėm, bet jau vadinam Mikučiu. Beja, mano senelio buvo toks vardas.

Man nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 07 23, 12:01)
Akvile- grazu. Ir as mastau, jei bus mergiote..O koks skirtumas kokio senumo?? Na, is 17a.? Tai kas keiciasi? mirksiukas.gif


nieko nekeicia, zingeidumas sukilo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta S. @ 2007 07 23, 23:01)
Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie vardą Mikas. Kol kas dar vardo sūneliui neužrasėm, bet jau vadinam Mikučiu. Beja, mano senelio buvo toks vardas.

Mikas schmoll.gif bet čia mano nuomonė-jei jums gražu-tai pirmyn ax.gif o gal geriau Mykolas? g.gif
Atsakyti
o mano nuomone, mikas labai grazus vardas..mano prosenelio varda toks buvo... tongue.gif
Atsakyti
Va kas dėl Miko tai gal vardas ir nekoks schmoll.gif Mamos sesers pirmas vyras buvo Mikas baisus žmogus.Tada gražiau skambėtų Mykolas. g.gif
Atsakyti
Man Mikas visai nieko, bet Mykolas kažkaip rimčiau, solidžiau smile.gif

Tiesa, ką tik perskaičiau, kad "gerbėtoja" Neringa susilaukė sūnaus Granto g.gif Vardas nėra negirdėtas, bet man jokių asociacijų nekelia - nei net nežinau, ar gražus ar ne, vardas ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridikute @ 2007 07 24, 16:12)
Man Mikas visai nieko, bet Mykolas kažkaip rimčiau, solidžiau smile.gif

Tiesa, ką tik perskaičiau, kad "gerbėtoja" Neringa susilaukė sūnaus Granto g.gif Vardas nėra negirdėtas, bet man jokių asociacijų nekelia - nei net nežinau, ar gražus ar ne, vardas ir tiek smile.gif


As tai tik ne viena suni tokiu vardu zinau, nors siaip skamba neblogai...
Papildyta:
QUOTE(laimutė07 @ 2007 07 24, 13:02)
Va kas dėl Miko tai gal vardas ir nekoks schmoll.gif  Mamos sesers pirmas vyras buvo Mikas baisus žmogus.Tada gražiau skambėtų Mykolas. g.gif


Mano sūnus baisiausiai prieš Mykolą. Jo krikšto vardas yra Mykolas ir jam labai nepatinka. O Mikutis jam labai gražu. Jei vardą rinktume dviese, tai būtų daug paprasčiau, bet dar reikia ir vaikams įtikti, o tai jau labai sunku...
Atsakyti
Skolastika... blink.gif

QUOTE(Ridikute @ 2007 07 24, 14:12)
Tiesa, ką tik perskaičiau, kad "gerbėtoja" Neringa susilaukė sūnaus Granto g.gif Vardas nėra negirdėtas, bet man jokių asociacijų nekelia - nei net nežinau, ar gražus ar ne, vardas ir tiek smile.gif


Man Grantas asocijuojasi su...viskiu doh.gif doh.gif
Šiaip populiarėjantis vardas, vien supermamų vaikučių sąraše bent 5, man atrodo
Atsakyti
Ka tik isgirdau varda - Aringas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta S. @ 2007 07 24, 16:43)
As tai tik ne viena suni tokiu vardu zinau, nors siaip skamba neblogai...
Papildyta:
Mano sūnus baisiausiai prieš Mykolą. Jo krikšto vardas yra Mykolas ir jam labai nepatinka. O Mikutis jam labai gražu. Jei vardą rinktume dviese, tai būtų daug paprasčiau, bet dar reikia ir vaikams įtikti, o tai jau labai sunku...


Man Mykolas labai labia gražus vardas wub.gif
Atsakyti
ką tik užmačiau vienos forumietės vaiko vardelį-

Vilkgailas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 25, 10:20)
ką tik užmačiau vienos forumietės vaiko vardelį-

Vilkgailas g.gif


g.gif gaila vilko?! doh.gif
-KG- sunkiai tariasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incia: 25 liepos 2007 - 10:41