Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(Pupeliukas @ 2007 08 01, 11:10)
Ai žodžiu, ir rytas nebuvo protingesnis už vakarą, bet kažkaip balus sudėliojau, už Va dar specialiai Sillwio, o tokia vaivorykštė tinka labiau? biggrin.gif



pritariu Dejavu komentarui. dar ryškumo ir švarumo trūksta.
vakar tikrai įspūdinga vaivorykštė buvo.

QUOTE(Sansara @ 2007 08 01, 11:24)
Valanda, suprantu ką savo balsavimu norėjai pasakyt. bet kaip jaustis dabar po tokio tavo balsavimo - nežinau...



QUOTE(Sansara @ 2007 08 01, 12:01)
niekas nesako,kad privalai balsuot už tuos vaikus, bet bent jau už kokybė, jei nerandi tave tenkinančios emocijų išraiškos... o tavo balsavimas buvo gryna panieka visiems šios temos ND (bet čia tik mano nuomonė)


kas čia buvo? ko čia vėl visi susiparinę dėl ND? g.gif
aš kaip temą supratau ir taip ir padariau. nesiruošiu ieškot emocijų ten, kur jų nėra - nei su laiveliais, nei su siluetais ar dar kuo nors.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 08 01, 12:08)


Valanda, labai labai patinka pirma ir trečia nuotraukos. Kadangi Plitvicoj esu pati buvus, tai manęs jokios krioklių nuotraukos iš ten nebežavi, kai esu mačius viską tą gyvai.. nors kaip nuotrauka tikrai graži..


Manes kriokiliai irgi nezavi. bet, bandziau kopijuoti kazkada matyta "silkini " sillwio vandeni:). Atrodo pavyko nelabai, nes vanduo centre isdege.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2007 08 01, 12:13)
Man puikiai. Labai retai prasauna, bet tada jau girdisi, kad pradeda pirmyn atgal vazinet. Fokusuojasi ne prasciau uz 50-tuka. Del sigmos, deja, tuo pasidziaugt negaliu. Koki fokusavimo rezima tu nustacius? Pastebejau, kad AF-C kartais grybauja fotografuojant statinius objektus, o AF-A mano galva is viso kazkoks nesusipratimas. Tokioms nuotraukoms as jungiu AF-S ir centrini taska.

Dažniausiai ant AF-A esu užstačius, gal tame ir reikalas, AF-C pastebėjau, kad kažkaip kartais negerai, o ant AF-S jauč net nesugalvojau padaryt, bandysiu. Centrinis taškas pas mane visada - sufokusuoju, o tada perkomponuoju nuotrauką (parašiau ir pati supratau kame reikalas - AF-A greičiausiai kartais perfokusuoja kaip jam reikia sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2007 08 01, 12:05)
Tatrai is toli
Juodkalnijos pajurys


ale ot... labiausiai dominančios nutraukos nerodo - Juodkalnijos pajūrio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2007 08 01, 12:16)
Manes kriokiliai irgi nezavi. bet, bandziau kopijuoti kazkada matyta "silkini " sillwio vandeni:). Atrodo pavyko nelabai, nes vanduo centre isdege.

Tada kaip suprantu gelbsti ND filtras, galima ilgesnę ekspoziciją daryt, o pereksponavimo nebūna.. o aš net nežinau ar man patinka toks šilkinis vanduo.. labiau patinka su purslais tykštančiais, putotas bėgantis vanduo, bent jau duotojoje situacijoje
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 08 01, 12:21)
ale ot... labiausiai dominančios nutraukos nerodo - Juodkalnijos pajūrio  doh.gif

Tuojau dar mestelesiu;)
Atsakyti
žiūriu tema pakeitė kryptį, ankčiau lyg rūpėdavo, kad foto pirmiausia būtų kokybiška, dabar su balsavimais belekas gaunasi. Tada gal verta abi temas suplakti į vieną? Šiaip ar taip jos jau per daug suvienodėjo.

Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2007 08 01, 11:05)
Tatrai is toli

Plitvica

Juodkalnijos pajurys



Ziuriu i tavo kriokli jau kelinta diena. Darbe per LCD atrodo, kad vanduo baltas, o namie per CRT - rozinis g.gif Kaip ten yra?

QUOTE(Pupeliukas @ 2007 08 01, 11:18)
Dažniausiai ant AF-A esu užstačius, gal tame ir reikalas, AF-C pastebėjau, kad kažkaip kartais negerai, o ant AF-S jauč net nesugalvojau padaryt, bandysiu. Centrinis taškas pas mane visada - sufokusuoju, o tada perkomponuoju nuotrauką (parašiau ir pati supratau kame reikalas - AF-A greičiausiai kartais perfokusuoja kaip jam reikia sad.gif )


Jei nefotografuoji i tave vaziuojanciu automobiliu ar skrendanciu lektuvu, junk AF-S. Bus zymiai paprasciau. As daznai netgi dinaminius objektus fotografuoju AF-S. Aisku sufokusavus perkadruoti ar laukti jau negalima.
Atsakyti
user posted image
smile.gif))))
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(sillwio @ 2007 08 01, 12:31)
Ziuriu i tavo kriokli jau kelinta diena. Darbe per LCD atrodo, kad vanduo baltas, o namie per CRT - rozinis  g.gif Kaip ten yra?


Sillvio...aciu die man vanduo ne rozinis. Antraip nebuciau dejusi jo zmonem veizet:))) ir buc is gedos numirus:)). nezinojau-sirdies neskaudejo. O dabar.... blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dejavu @ 2007 08 01, 12:26)
žiūriu tema pakeitė kryptį, ankčiau lyg rūpėdavo, kad foto pirmiausia būtų kokybiška, dabar su balsavimais belekas gaunasi. Tada gal verta abi temas suplakti į vieną? Šiaip ar taip jos jau per daug suvienodėjo.

Zinokit as irgi jau nebezinau kaip vertint ND, ar kokybe +atlikimas, ar tik grazu negrazu unsure.gif patinka nepatinka unsure.gif tiesiai i desimtuka ar pro sali unsure.gif unsure.gif As tai siulyciau ND vertinima sukonkretint, kad vertinam kaip mokykloj smile.gif
1. kompozicija
2. tiesiai i tema
3. del kokybes g.gif (ne visi su veidrodiniais fotkina, bet, bent fokusas ten kur reikia kad butu ir t.t.)

Nes man dabar toks vaizdelis, kad mes nesimokom fotografuoti schmoll.gif o ND dedam grazias nuotraukas ir tik. O i atlikima nekreipiam demesio.
Tik dabar nemetykit i mane akmenu, nes neuzteks ju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2007 08 01, 12:41)

Sillvio...aciu die man vanduo ne rozinis. Antraip nebuciau dejusi jo zmonem veizet:))) ir buc is gedos numirus:)). nezinojau-sirdies neskaudejo. O dabar.... blink.gif  blink.gif


nei per vieną LCD (per 3 žiūrėjau) vanduo ne rožinis, bet išdegęs tai tikrai...
sillwio, nzn kas pas tave ten, gal spalvos ne taip nureguliuotos, o gal rožinius akinius reiktų nusimti mirksiukas.gif

QUOTE(Stebukle @ 2007 08 01, 12:46)
Zinokit as irgi jau nebezinau kaip vertint ND, ar kokybe +atlikimas, ar tik grazu negrazu unsure.gif patinka nepatinka unsure.gif tiesiai i desimtuka ar pro sali unsure.gif  unsure.gif As  tai siulyciau ND vertinima sukonkretint, kad vertinam kaip mokykloj smile.gif
1. kompozicija
2. tiesiai i tema
3. del kokybes g.gif (ne visi su veidrodiniais fotkina, bet, bent fokusas ten kur reikia kad butu ir t.t.)

Nes man dabar toks vaizdelis, kad mes nesimokom fotografuoti schmoll.gif o ND dedam grazias nuotraukas ir tik. O i atlikima nekreipiam demesio.
Tik dabar nemetykit i mane akmenu, nes neuzteks ju cool.gif


stebukle rašiau "kokybė" turėdama omeny visus tuos punktus - ryškumas, fokusas, kompozicija, šviesumas, tamsumas ir kt. elementarūs techniniai dalykai.
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2007 08 01, 12:41)


a va kieno tas laivelis lotuliukas.gif
man ši labai patinka. laivelis ir labai patinka, bet ne kaip emocija ax.gif
Atsakyti