Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 12

QUOTE(ilja @ 2007 07 17, 15:41)
o kur lontrelio galima nusipirkti? Kažkaip Senukuose nelabai mačisu tokio  g.gif

jį ar ne litrinėj taroj pardavinėja, berods Lytagroj pirkom gal kokios pora temų atgal paeiškok, buvom susiroganizavę ir dalinomės paskui, nes vienam brangoka o ir nereikia tiek daug...

QUOTE(reg @ 2007 07 17, 15:54)
Man šita idėja būtų super, bet kaip prisiveisti tiek gebenių - jos gi nepigios?

kantrybės reikia, o šiaip gi jos nedideliais ūgliukais galima pasidauginti, tik aišku kol taip sužels tai turbūt ne mažiau kokių 3 metų reikia
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 07 17, 16:04)
jį ar ne litrinėj taroj pardavinėja, berods Lytagroj pirkom gal kokios pora temų atgal paeiškok, buvom susiroganizavę ir dalinomės paskui, nes vienam brangoka o ir nereikia tiek daug...

drinks_cheers.gif Litrinej, kaina 300 litu cool.gif
As irgi dar nebandziau, bet reikia doh.gif Irgi laukiu geresniu oru, kad butu efektas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 07 17, 14:20)

ar cia vel siena tapyta g.gif , taip graziai atrodo?

QUOTE(Knifofija @ 2007 07 17, 14:38)
Dabar pažiūrėjau savo įdėtas nuotraukas ir susijuokiau, kad visi kažką slepia. Kas daržą, kas sklepą, o kas nubyrėjusį tinką. vadinasi mūsų gėlytės tikras išsigelbėjimas išradingiems žmonėms.

su gebene paslept, tai labai gera mintis, ji gi viszale, tai ziema vasara grazu thumbup.gif .

QUOTE(reg @ 2007 07 17, 14:54)
Man šita idėja būtų super, bet kaip prisiveisti tiek gebenių - jos gi nepigios?

taigi gali sakeliu is bet kur prisikarpyti, o zmones, kurie jas augina, tai manau nuolat karpo, jos gi taip pleciasi. As prikarpiau sakeliu, nuveziau mamai, prisodino aplink didziuli nudziuvusi zilviti, kad ant jo gebenes liptu ir nuolat zalias butu biggrin.gif , tai visos, net per karscius pasodintos, prigijo. O jei paimsi ilga sakele, paguldysi i zeme, tai is kiekvieno lapo pazasties nauja isaugs, it turesi iskarto visa linija.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 07 17, 16:24)
drinks_cheers.gif Litrinej, kaina 300 litu  cool.gif
As irgi dar nebandziau, bet reikia  doh.gif Irgi laukiu geresniu oru, kad butu efektas  4u.gif

mega_shok.gif Tokia kaina ph34r.gif
Gal kas nori kooperuotis vėl pirkimui? g.gif O gal kas bereikalingai nusipirkot ir neturit kur panaudot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 17 liepos 2007 - 15:59
QUOTE(vida777 @ 2007 07 17, 16:53)
ar cia vel siena tapyta  g.gif , taip graziai atrodo?

sumūrita iš senų plytų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ilja @ 2007 07 17, 16:58)
mega_shok.gif Tokia kaina ph34r.gif
Gal kas nori kooperuotis vėl pirkimui? g.gif  O gal kas bereikalingai nusipirkot ir neturit kur panaudot  ax.gif

jei teisinga informacija, tai firmoje "Emolus" galima nusipirkti Lontrel300 ir po 3ml ( -> Augalų apsauga )
Atsakyti
Jau nzn kiek laiko ateinu paklausti, prisiskaitau jusu, ir pamirstu ko atejau blush2.gif Ginkmedzio reikiai skubos tvarka biggrin.gif

Mano setos si pavasari naslaites jau baigia nuzydet ir vaizdas kraupus unsure.gif Salia jau sprogsta pilnaviduriai serenciukai ir naslaites jiems nekompanija su savo tokia busena schmoll.gif Pirmi metai darugauju su naslaitem todel nieko nzn blush2.gif Jos gi dvimetes? Tai man jas palikt taip, ar galima nupjaut kaip nors tuos stagarus g.gif ? Ar zydes jos man kita met?

Ir kanos, rupuzes nezydi schmoll.gif Jau tresiu , skatinu o ne velnio. Kaimyne netresia o zydi wub.gif Ar gali nezydet del to, kad pertankiai pasodinau unsure.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 07 17, 19:04)
Mano setos si pavasari naslaites jau baigia nuzydet ir vaizdas kraupus  unsure.gif Salia jau sprogsta pilnaviduriai serenciukai ir naslaites jiems nekompanija su savo tokia busena  schmoll.gif Pirmi metai darugauju su naslaitem todel nieko nzn  blush2.gif Jos gi dvimetes? Tai man jas palikt taip, ar galima nupjaut kaip nors tuos stagarus  g.gif ?


aha, ir aš nesuprantu, ką daryt su baisingai išvirtusiom našlaitėm... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 07 17, 19:09)
aha, ir aš nesuprantu, ką daryt su baisingai išvirtusiom našlaitėm...  g.gif

Jei butu pirktos, rauciau lauk irnesakyk.gif Bet kadangi cia tiek su jom prasicackinau nuo kudikystes, tai ranka nekyla pries savo augintinius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 07 17, 19:04)
Jau nzn kiek laiko ateinu paklausti, prisiskaitau jusu, ir pamirstu ko atejau  blush2.gif  Ginkmedzio reikiai skubos tvarka  biggrin.gif

Mano setos si pavasari naslaites jau baigia nuzydet ir vaizdas kraupus  unsure.gif Salia jau sprogsta pilnaviduriai serenciukai ir naslaites jiems nekompanija su savo tokia busena  schmoll.gif Pirmi metai darugauju su naslaitem todel nieko nzn  blush2.gif Jos gi dvimetes? Tai man jas palikt taip, ar galima nupjaut kaip nors tuos stagarus  g.gif ? Ar zydes jos man kita met?

Ir kanos, rupuzes nezydi  schmoll.gif Jau tresiu , skatinu o ne velnio. Kaimyne netresia o zydi  wub.gif Ar gali nezydet del to, kad pertankiai pasodinau  unsure.gif ??

As tai jau isroviau naslaites. Darze prigygusiu yra, tai vat jos kitamet ir zydes. O siemet kur nuzydejo seklytes pabarste ir kitamet daigiukai isaugs(arba siemet jei ilgas ruduo bus). Todel ir sako, kad jos dvimetes. Vienais metais uzauga kitais zydi smile.gif
O del kanu. Man nepatinka kai jos zydi, man ju lapai didingi. Bet tu nenusimink orai atsilo duosi dregmes(nors jauciu pils lietus pas mus, nes neimanoma tvertis kaip tvanku) ir tikrai suzides. Man jos rugpjuti visad suzydi, tai net nzn ka patarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita&P @ 2007 07 17, 20:58)
As tai jau isroviau naslaites. Darze prigygusiu yra, tai vat jos kitamet ir zydes. O siemet kur nuzydejo seklytes pabarste ir kitamet daigiukai isaugs(arba siemet jei ilgas ruduo bus). Todel ir sako, kad jos dvimetes. Vienais metais uzauga kitais zydi smile.gif
O del kanu. Man nepatinka kai jos zydi, man ju lapai didingi. Bet tu nenusimink orai atsilo duosi dregmes(nors jauciu pils lietus pas mus,  nes neimanoma tvertis kaip tvanku) ir tikrai suzides. Man jos rugpjuti visad suzydi, tai net nzn ka patarti smile.gif

Pas mane hibridas, pats nepasises unsure.gif Viskas aisku - raunu lauk verysad.gif
Nuraminai del kanu biggrin.gif 4u.gif O lapai tai ir pas mane ohoho kokie blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu po Ju.Ju postų net nuotaika pakyla lotuliukas.gif pas mus dar ir dabar tokia tvakuma doh.gif pils manau vėl lietaus.... beje, kanos ir pas mane nežydi , o vieną vėjas nulaužė sulig pačiom šaknim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 07 17, 21:57)
nu po Ju.Ju postų net nuotaika pakyla  lotuliukas.gif  pas mus dar ir dabar tokia tvakuma  doh.gif  pils manau vėl lietaus.... beje, kanos ir pas mane nežydi , o vieną vėjas nulaužė sulig pačiom šaknim  doh.gif

mirksiukas.gif dziaugiuosi, kad pakeliu nuotaika biggrin.gif
Man tai ishvis su kanom nesiseka unsure.gif Jau nekalbant apie tai kad as juos neishlaikau per ziema, tai kas met perku naujus...bet cia menknekis palygus su tuo, kad pirmais metais pasodinau i pacio gelyno centra, nuo vejo neapsaugotoj vietoj, ir ka doh.gif Po pirmo stiprau vejo kanu nebeliko unsure.gif Sekanciais metais pasodinau jau prie namo sienos ax.gif Budama visiskai blaiva, paslydau ant islyginyo kurmiarausio (pries tai ka tik buvau palaiscius viska) ir nukritau tiesiai kanom i glebi...Glebis neatlaike ir suluzo unsure.gif Treciais metais suzinojau, kad kanos dar ir zydi blink.gif blush2.gif Ir nuo to laiko pradejau laukt ziedu....
jau prabego dar keli meteliai...o as vis laukiu....laukiu...laukiu... assa.gif
Atsakyti