Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 12

As pirmus metus agroplevele vasarai uzsitiesiau, ant virsaus pyliau keramzita, kolkas liuks. Kas liecia geotekstile, tai man sake, kad ji geresne uzagroplevele, kai pirkau pastaraja. Bet tuo metu jos neturejo - tai emiau sia. O kas liecia tuos salafanus, tai tikrai jais nedengsiu, nes jie nepraleidzia nei oro nei vandens.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 08 10, 15:03)
Braškėms žadu taip pat dėti ir tik todėl, kad nėra galimybių pakankamai šiaudų gauti ( nusipirkti) ir problemos su laistymo vandeniu, per tokias kaitras kaip tik agroplėvelė ir sulaikytų drėgmę.

o as tarp braskiu nupjautos zoles pavarau ir ant taku (darze), aisku tu braskiu tai mizeris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 08 10, 15:06)
o as tarp braskiu nupjautos zoles pavarau ir ant taku (darze), aisku tu braskiu tai mizeris ax.gif

pas mus dar žolė, tinkama dėti po braškėm, neaišku kada bus. Tai apsidraudžiu pradžioj, o vėliau taip pat žadu naudoti tik dygimo daržovių lysvėse metu ( baltą).
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 08 10, 15:03)
o kilimas koks buvo: vilnonis, sintetinis, šiaudinis?  g.gif Nebūčiau sugalvojus tokio varianto  biggrin.gif
Nuo ankstyvo pavasario turiu juoda agroplėvele uždengus nedidelį plotą ( apytiksliai 20 kv metrų). Kolkas tik vieną blogybę atradau - vaikščiojant ant jos įsispaudžia duobės. Dėjau su ta mintim, kad ji bus neamžinai ( pagal gamintojus - 5 metai tarnauja), tik kol augalai yra pakankamai maži ir kolkas nėra laiko ravėjimui.
Braškėms žadu taip pat dėti ir tik todėl, kad nėra galimybių pakankamai šiaudų gauti ( nusipirkti) ir problemos su laistymo vandeniu, per tokias kaitras kaip tik agroplėvelė ir sulaikytų drėgmę.


tai aš vienoj knygoj- sodininkas perskaičiau biggrin.gif o kilimas buvo vilnonis, man nebetiko kambary išnešiau į lauką, išploviau, ir pamiršau blush-anim-cl.gif prasidėjo lietūs... kilimas liko niekam tikęs- taip sėkmingai atsikračiau nereikalingo daikto... ir šiokia tokia nauda.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 08 10, 15:08)
pas mus dar žolė, tinkama dėti po braškėm, neaišku kada bus. Tai apsidraudžiu pradžioj, o vėliau taip pat žadu naudoti tik dygimo daržovių lysvėse metu ( baltą).

o as dabar vis planuoji mazint darzo ax.gif braskiu lysvike, prieskoniu visokiu ir koks svoguniukas, man gana, na dar siltnamis ir pakanka ax.gif tongue.gif tai manau to ravejimo nebus daug g.gif
Papildyta:
QUOTE(diinka @ 2007 08 10, 15:11)
tai aš vienoj knygoj- sodininkas perskaičiau biggrin.gif o kilimas buvo vilnonis, man nebetiko kambary išnešiau į lauką, išploviau, ir pamiršau blush-anim-cl.gif prasidėjo lietūs... kilimas liko niekam tikęs- taip sėkmingai atsikračiau nereikalingo daikto... ir šiokia tokia nauda.. biggrin.gif

nu tas kilimukas su laiku turetu suput g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 08 10, 15:14)
o as dabar vis planuoji mazint darzo ax.gif braskiu lysvike, prieskoniu visokiu ir koks svoguniukas, man gana, na dar siltnamis ir pakanka ax.gif  tongue.gif tai manau to ravejimo nebus daug g.gif
Papildyta:

nu tas kilimukas su laiku turetu suput g.gif

natūr produkt- bus traša... kaip žinai nieko amžino nėr
Atsakyti
Savaitgalis, bus galima savo gelynuose relaxuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 08 10, 14:03)
na draugas dirba su aplinka, tai siaip sake kiek eksperimentavo, tai sake, geriau nekloti jokiu celofanu ir t.t., pries tai paruosti zeme, o kloti storesni sluoksni mulco, akmenu ar dar ko ten g.gif ir zoles kazkaip greitai neislenda schmoll.gif o jei islenda viena kita, tai juk nieko baisaus, bet dar + profilaktiskai praeiti rondapu mirksiukas.gif

dabar pas mus po medzio zieves mulciu irgi nieko nera patiesto, kur aplink spygliuocius, ir nei viena piktzole dar nera isdygus, bet kaip sakoma, vis noris geriau, tai ir pradejau mastyt apie ta plevele biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 08 10, 16:07)
dabar pas mus po medzio zieves mulciu irgi nieko nera patiesto, kur aplink spygliuocius, ir nei viena piktzole dar nera isdygus, bet kaip sakoma, vis noris geriau, tai ir pradejau mastyt apie ta plevele  biggrin.gif .

Pas mane puse plotelio apdengta juoda agroplevele, o kita be nieko uzmulciuota -su plevele geriau - ten kur jos nera, tai viena kita ,nors ir silpna zolyte vis tik islenda. Kitamet uzklosiu visa.
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2007 08 10, 15:18)
natūr produkt- bus traša... kaip žinai nieko amžino nėr

nu jasna rolleyes.gif

QUOTE(Tina* @ 2007 08 10, 15:33)
Savaitgalis, bus galima savo gelynuose relaxuotis  smile.gif

aha, kas gelynuose, o man siaip teks savaitgali relaxsa gaudyt alc.gif doh.gif

QUOTE(vida777 @ 2007 08 10, 16:07)
dabar pas mus po medzio zieves mulciu irgi nieko nera patiesto, kur aplink spygliuocius, ir nei viena piktzole dar nera isdygus, bet kaip sakoma, vis noris geriau, tai ir pradejau mastyt apie ta plevele  biggrin.gif .

irnesakyk.gif nu jei viena ar kita zolyte pasilenksi israut, juk nuo tau tik geriau mirksiukas.gif darbas puosia zmogu nail.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti