Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Taip jau nutiko, kad pries pora metu netekau 2 dantuku - vienas istrupejo, nes buvo tarybine plomba, kuri lyg bombike ji istraiske is vidaus, o kita - issilauziau sad.gif
Nekreipiau demesio, kol vienoje nuotraukoje pamaciau savo sypsena... O DIE, pagalvojau... Va cia tai vaizdelis... Megstu juoktis ir sypsotis placiai... O ten juoda skyle...
Tai va, dabar turiu 2 implantus. Dziaugiuosi thumbup.gif Ir galiu pasakyt, jei galite investuoti piniguku, tikrai implantas geriau nei tiltas...
Atsakyti
o kiek tau tie du dantukai kainavo? Itariu, kokius keturis tukstantelius?
Atsakyti
sveikos,bedantės laugh.gif wink.gif
taip nutiko,kad vakar man išrovė dantį,ir žadu dėtis implantą,šiaip jau gydausi pas nuostabų stomatologa M.Basecką.Jis dirba Žalgirio ligoninėj,ir turi savo privatų kab. Žvėryne.Kiek kalbėjau tai sakė,jog implantas kainuos apie 900lt ., + karūnėlė tai dar +300lt. kažkur.Brangu,bet eisiu tik pas jį,nes turi daktarėlis auksines rankas,dantį rovė nieko nejutau,o buvo pūlynys didžiausias,instrumentai danty užlūžę,žodžiu,šiaip patariu,labai malonus daktaras ir svarbiausia turi auskines rankas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrUla: 07 birželio 2004 - 10:36
QUOTE (Smurka @ 2004 06 07, 10:27)
o kiek tau tie du dantukai kainavo? Itariu, kokius keturis tukstantelius?

KAinavo nemazai... viska susumavus apie 6 000 lt. Jie taip sako: implantas 2000 ar panasiai, o operacija atskitai, dar jei reikia kaula priauginet, dar stiftas, dar visokie pribumbasai atskirai skaiciuojasi : thumbup.gif
Atsakyti
Kad implantams karunele nereikalinga g.gif
Mano vyras priekini dantuka implantavo, tai benroj sumoj viskas kainavo apie 2500 Lt. Bet ten reikejo dar kauliuka priauginti. Ilgai trunka siaip tas implantavimas, jei viskas gerai apie kokius 4-6 men. Kol varztas prigyja ir t.t. Nors rezultatas liuks thumbup.gif . Be to nereikia dar dvieju dantuku gadinti ypac jei priekyje skyle.
Atsakyti
na pas mane ne priekinis,aj biesas žino,tiesiog dar tik nuo vakar domiuosi kaip kas ir kur....žodžiu... wink.gif
Atsakyti
Man irgi reiktu implantu, idomu ar visur kainos panasios?
Bet girdejau toki viena dalyka. Vienas draugas pasirodo turi implanta (ir babkiu wink.gif ), nors ir nezinojau (aisku, negi sakys), bet sake, kad jam varztas issiklibino gana greit - po 3 metu. Cia maciau vien patenkintu zmoniu atsiliepimus, bet ar yra, kam netiko implantai???
Atsakyti
GiedrUla, bet tai čia dar palyginti nedidelės kainos (900+300). Kiek domėjausi, vieno danties implantavimas - maždaug nuo 3000 iki 5000. Pigiausiai, kiek skambinau, radau "Baldente" (1500-2000).

Atsakyti
QUOTE (hereja @ 2004 06 04, 21:59)
Gal zinot, kur tokius stebuklus daro Kaune? As turiu virsutini priekini dantuka negyva, tai jis laaabai tamseja ir didelis toks. Stomatologe ji aplipde, bet aiskiai matosi plombu konturai ir t.t... Zodziu - kompleksuoju del savo dancio labai sad.gif

Tai kur stebuklus daro Kaune? Graitai sakote, man irgi reikia blink.gif
Atsakyti
Situacija tokia, kad istraukti virsutiniai 4-as ir 6-as dantys. Gydytoja rekomendavo implantus ( uz abu 6000 lt) arba vadinama tilta, kai sugadinami salia esantys dantys ( viso 2300 lt uz penkis dantis, nes tris reiketu gadinti). Pirmo varianto kaina kandziojasi, bet nesinori gadinti kitu. Gal kas turite ta "tilta"? Ar nesuges dantys po juo ir nerikes paskui deti penkiu implantu? Gal sitas variantas jau atgyvena?
Atsakyti
Dantys po protezais tikrai nėra sugadinami. Paprasčiausiai jie nemažai nušlifuojami. Ir protezavimas tiltais- ypač metalo keramika, toli gražu ne atgyvenęs metodas. Sprendimą ką pasirinkti turėtų įtakoti tų šalia esančių atraminių dantukų- ant kurių reikėtų dėti tiltą būklė. Jei jie absoliučiai sveiki- tada aišku gal ir gaila juos šlifuoti. Bet jei jie plombuoti nemažomis plombomis, o tuo labiau plombuoti jų kanalai- aš siūlyčiau protezavimą. Tikslus metalo keramikos ar šiaip lietas protezas nepraleis bakterijų į tilto vidų ir dantukai neges dar daugelį metų. Nes vis tik implantas yra svetimkūnis ir tokia gana rimta intervencija į organizmą. Jo prigijimas dažniausiai būna labai skausmingas. Aišku kartais implantai nepakeičiami dalykai, bet prieš juos dedantis reikia gerai apgalvoti. smile.gif
Atsakyti
Laba diena, norechiau paklausti. Kai ideda implanta, tai jam gyjant jokio laikino dantuko ant virshaus neuzhdeda? Ta prasme tas implantas paliekamas vienas ar padaromas laikinas dantukas?

Atsakyti