Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

dar norechiau paskonsultuoti su gerb. odentologe vienu kl. pas mane trechias ir ketvirtas dantuliai (virshuje skaichiuojant nuo vidurio) yra tarsi atsisuke vienas i kita. nors nelabai smarkiai, bet vistiek... ax.gif o ketvirtojo nera. ta prasme ruoshiuosi deti implanta. sakykite, prashau, ar atliekama kokia nors chirurgine dantuku atstatymo procedura. ta prasme, kad juos ishtiesintu. nes, manau, kai ides implanta, tai jau bus shaukstai po pietu... sad.gif vistiek impantas derinamas prie shoniniu dantuku, o trechiasis yra shalia skyles... tai va nzn ar gerai chia ishdeschiau savo mintisj g.gif ei ne tai parashykit, pasistengsiu aishkiau, nors tiesa pasakius nzn kaip...smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Foxenas @ 2005 02 03, 23:34)
O kiek tas metalo keramikos vainikelis kainuoja? Man nereikia tiksliai, man tiesiog reik palyginti koks susidarytu piniginis skirtumas dedantis Lietuvoje arba uzsienyje. Pvz Kanadoj jiems duoda 5 metu pilna garantija. Jei kas atsitinka per tuos 5 metus - uz pataisyma nieko nereik moketi. Lietuvoj, beveik neabejoju, tokiu garantiju neduoda. Kadangi  musu seima labai kilnojasi is vienos salies i kita, tai is principo man tos garantijos ir nereikia.  Tiesiog noriu paskaiciuot kas pigiau iseina: parskrist Lietuvon ir susitvarkyt dantis, ar padaryt viska vietoj.



man reikejo du dantukus apvilkti. tai ishviso kainavo apie1500lt. o shiaip atseit vieno dantuko metalo keramikos pakaitalas kainuoja apie 350lt. taigi man turejo gautis apie 1000, bet zhinai kaip buna... mirksiukas.gif nervu ishtraukimas, vaistai ir t.t.....
Atsakyti
QUOTE(Raima @ 2004 06 28, 18:13)
GiedrUla, bet tai čia dar palyginti nedidelės kainos (900+300). Kiek domėjausi, vieno danties implantavimas - maždaug nuo 3000 iki 5000. Pigiausiai, kiek skambinau, radau "Baldente" (1500-2000).

Raima, jei dar ne per velu, tiesiog dar nesu labai patyrusi forumo dalyve, todel sia tema radau tik dabar. As lankausi (ir esu labai patenkinta) Kauno klinikose. Kol apsisprendziau ka daryti su "skyle" tarp dantu, pasidomejau daug kuo. Klinikose vieno implanto kaina apie 2500, tik ju visu is karto nereikia sumoketi, pradzioje reikia 1500, o po to irgi dalimis. As vasario pabaigoje vaziuoju jau galutiniam danties uzdejimui (dabar turiu laikina, bet ir jis man labai patinka, nes juk vis tiek dantis biggrin.gif ) Kainuoja daug ir pinigu, ir laiko, bet apsimoka. O kliniku kaina mazesne, nors ir implantai tie patys, ir darbo tiek pat, beda ta, kad privatus kabinetai daznai paima papildomus pinigelius uz grazu interjera, kavute ir siaip uz ka nors. O gydytojo, kuris mane operavo kompetencija tikrai nesuabejojau. Viskas - klase! Jei reikes, parasyk i AZ, pasidalinsiu patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
matyt musu odontolgei kas atsitiko, kad neatsako i zhinutes cry.gif verysad.gif
Atsakyti
Ainute, niekas man neatsitiko, tiesiog savaitę laiko pykausis su kompu. Bet toks geras kompiuterastas mus sutaikė, taigi aš vėl su jumis ax.gif
Dantuko chirurginiu būdu nelabai išeis ištiesinti, nebet tai padarytum su breketais. Bet tam implantas tikrai nesukliudys, nes dedant breketus jį tiesiog praleis. O jei pasirinksi estetinį plombavimą- irgi tai galės būti atlikta po to. Nebent tą defektą nuspręstum ištaisyti protezavimu. Tada prieš tai reikėtų pasitarti su odontologu.
Atsakyti
Ačiū Fiona už patarimus. Dar ne per vėlu geriems patarimams, nes taip nieko ir nepradėjau daryti. Tiesiog konsultavausi su keletu stomatologų, tai jie (bent jau mano atveju) pataria protezuoti. Dabar esu truputį pasimetusi. cry.gif
Girdėjau neblogų nuomonių apie "Gidentos" stomatologinę kliniką. Gal kas esate ten lankęsi?
Apie Kauno klinikose "daromus" dantukus girdėjau, tik man nelabai patogu būtų iš Vilniaus ten važinėti.
Atsakyti
Apie Kauno klinikose "daromus" dantukus girdėjau, tik man nelabai patogu būtų iš Vilniaus ten važinėti.
[/quote]

O as net ir is Panevezio nuvaziuoju, nes to vazinejimo tikrai nedaug. Bet jei rekomenduoja protezuoti, tai ir protezuok, vis tiek mazesne invazija i organizma. As tai po operacijos pramiegojau gal puse paros, nes kai pasakiau, kad atveze vyras, del visa ko tiek vaistu privare, kad nepamenu kaip Panevezyje atsiduriau biggrin.gif
Atsakyti
Dantu gydytoja pasiule protezuoti keleta dantu, nes, sako, jau tikrai reikia. Klausiau, kur geriau protezuoja, o ji diplomatiskai pasake, kad kainos panasios, zodziu reiks paciai ieskoti. Gal zinote, kur geriau Kaune kreiptis, kad ir kainos labai nesikandziotu , ir kokybe butu gera.
O gal geriausia i KMUK kreiptis? Ar i Stomatologijos poliklinika (prie autobusu stoties)?
Patarkit - kur, kaip ir kas geriausia.
Atsakyti
blush2.gif
as va turiu labai ir silpnus dantukus. tai nebuvau girdejus dar apie inplantus. Ir va du priekinius keramikinius padare, o po metu nuejau jau su klibanciais ir dar iskilusiais cry.gif dabar perdare g.gif bet nezinau...man visada byrejo dantukai, net minksciausia duona kandant luzdavo cry.gif tai nebeturiu 3 kruminiu iseiles ir jei juokiuosi gerai matos, noriu tvarkytis. Gydytoja sako darom keramika. Vel tilta, bet tada sveika danti reiktu slifuoti. g.gif nezinau kai turiu nedaug sveiku dantuku, tai taip nesinori......
o uz keramika mokejau 300 uz danti g.gif
gal pameginti man i kauno klinikas nueiti pasikonsultuot..kur ten kas ir kaip
Atsakyti
Na nejaugi niekas neprotezuoja dantuku?
Gal galit tada parasyti, kiek daugmaz kainuoja??? (protezavimas, turiu omeny) biggrin.gif
Atsakyti
Kainos skiriasi priklausomai nuo gydytojo ar klinikos. Turėtum konkrečiai domėtis. Čia tas pats kaip paklausti kiek Kaune kainuoja plaukų dažymas mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar kaip tik taisausi dantukus, bet reikia ir protezuoti unsure.gif
galvojau kad tik viena dantuka reiks idet, bet pairodo kad 3 sad.gif nes kiti salia per daug plombuoti . unsure.gif
o kainos tai vieno keraminio dantuko kaina 400 lt + dar kazkos iklotas (tiksliai net nzn kas) apie 100 lt, o kadangi man brangu schmoll.gif tai pasiule daryti lieta kur is kitos puses metaliukas tai sito kaina 240 + 90 lt iklotas, jis bus dancio spalvos. o dar galima susitvarkyti dantukus issimoketinai, biggrin.gif greiciausiai kad taip ir darysiu
Atsakyti