Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Sveikos merginos, man taip pat gresia implantas- kadangi esu kauniete, tai uzsirasiau Odontologijos praktikos centre.
Gal kas ten dejotes??
Atsakyti
QUOTE(Egidijos @ 2007 10 08, 14:27)
Klaipedoje inplantus deda klinika Lela Naujakiemio g. 26,Tel.: 8-46 300 300, 8-616 212 00 As pati ten  dejausi .

Ir kaip atsiliepimai? ar patenkinta esi? As siandien vaziuoju 1-ai konsultacijai i Šaulių g., nes tik ten daro nuotraukas. LABAI noriu imlpanto, bet manau kad reikes ir žandikaulio atstatymo, nes dantis istrauktas mazdaug pries 18 metu. Kiek mokejai jei nepaslaptis ir kelintas dantis pas tave buvo ir kiek visa tai tesesi? Jei gali, smulkiau viska parasyk
Atsakyti
As du inplantus dejau liepos men. ir vakar dar du.Man dejo 4 ir 6 dantis virsuje ir apacioje toj pacioj pusej.As taip pat dariausi panoramine nuotrauka Sauliu gatveje.Du inplantus idejo per 1val. visai neskaudejo nera ko bijoti.As toj klinikoje jau lankausi apie 15m. tai ja pasitikiu.Pries mane vakar dar vienai pacientei is karto idejo 4 implantus siandien girdejau dar trims des tai patirties tikrai turi.Okaina taidabar 1750lt. opo puse metu dar kai uzdes balta dantuka dar kainuos 700lt. bet man sake kad po nauju metu turetu brangti tai jei reikia deti tai nera ko laukti.
Atsakyti
Sveika,
dekui tau už informaciją. Vakar ir aš buvau konsultacijai ,,Makrodentoje". Noriu implantuotis 4-ą dantį. Sake, kad kainuos 2590Lt. Bet šiame forume minėjo, kad titanas kancerogeniškas, tai perskambinau daug kliniku visoje Lietuvoje ir visur implantus deda iš titano. Nežinau, ka dabar daryti. O tu dejai bemetalės keramikos vainikėlį ar metalo keramika/
Šiandien paskambinau į tą pačią kliniką, tai pasakė, kad bemetalės keramikos vainikėlis su implantu kainuotų 4800Lt.
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2007 10 11, 10:59)
Sveika,
dekui tau už informaciją. Vakar ir aš buvau konsultacijai ,,Makrodentoje". Noriu implantuotis 4-ą dantį. Sake, kad kainuos 2590Lt. Bet šiame forume minėjo, kad titanas kancerogeniškas, tai perskambinau daug kliniku visoje Lietuvoje ir visur implantus deda iš titano. Nežinau, ka dabar daryti. O tu dejai bemetalės keramikos vainikėlį ar metalo keramika/
Šiandien paskambinau į tą pačią kliniką, tai pasakė, kad bemetalės keramikos vainikėlis su implantu kainuotų 4800Lt.


Sveiki! Gal kas nors galetu paaiskinti ka reiskia kancerogeniškas? blush2.gif
Atsakyti
kancerogeniškas-toksiškas, kenksmingas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2007 10 11, 13:37)
kancerogeniškas-toksiškas, kenksmingas ir pan.


Aciu uz paaiskinima blush2.gif Baisu blink.gif As jau du implantus turiu verysad.gif Dar vieno reiketu, tai dabar galvoju ka gi daryti g.gif Na ir isgasdinote blink.gif Reikes gydytojo paklausti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 11 spalio 2007 - 12:51
As irgi nezinau, ka daryti, bet kad iš kito metalo kol kas Lietuvoj nedaro. O kaip, ar esi patenkinta savo implantais? O vainikelis iš metalo keramikos ar bemetalės keramikos? Ar jie nekeicia spalvos, t.y. netamseja?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2007 10 11, 14:44)
As irgi nezinau, ka daryti, bet kad iš kito metalo kol kas Lietuvoj nedaro. O kaip, ar esi patenkinta savo implantais? O vainikelis iš metalo keramikos ar bemetalės keramikos? Ar jie nekeicia spalvos, t.y. netamseja?


Ka tik gavau atsakima is savo gydytojo del titano smile.gif Tai jis atsake, cituoju : " Del titano kancerogeniskumo - visiska nesamone". As jo pasitikiu, tai ir nusiraminau dabar smile.gif
As tikrai petenkinta implantais, nei skauda nei ka thumbup.gif O vainikeliai tai pas mane dar laikini(pries beveik metus uzdejo), tai is ko padaryti net nepaklausiau blush2.gif Pagalvojau juk vis tiek laikini ax.gif O po to manau uzdes metalokeramika, pirma tai pigiau truputi bus(apie 1200 sake pries metus uz viena), antra tai kruminiai dantukai del to ir nesimatys taip jau labai.

O pas mane ir tie laikini kazkaip dar nepakeite spalvos, o gal as nepastebejau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 11 spalio 2007 - 14:32
Tai dėl titano nuraminai, nes kita vertus, nėra iš ko rinktis. O vainikelis, jei iš metalo keramikos, tai šiame forume rašė, kad kitoms matose tise dantenomis plonas juodas ruoželis, atseit, metalas truputi matosi. As to nenoreciau, nes pas mane 4 dantis. Aisku, jei butu paciame priekyje, kad ir brangiau rinkciaus tik bemetalę keramiką. Dar priklauso ir nuo vainikelio padarymo kokybes
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2007 10 11, 16:27)
Tai dėl titano nuraminai, nes kita vertus, nėra iš ko rinktis. O vainikelis, jei iš metalo keramikos, tai šiame forume rašė, kad kitoms matose tise dantenomis plonas juodas ruoželis, atseit, metalas truputi matosi. As to nenoreciau, nes pas mane 4 dantis. Aisku, jei butu paciame priekyje, kad ir brangiau rinkciaus tik bemetalę keramiką. Dar priklauso ir nuo vainikelio padarymo kokybes


Na taip, skaiciau ir as cia, kad matosi truputeli metalas. As dar tvirtai neapsisprendziau, nes iki to dar turiu laiko. Aisku, jei tie dantis butu arciau prekio, tai tikrai rinkciausi bemetalo. O dar juk yra is cirkonio, bet jau tie zymiai brangesni kiek zinau.
Atsakyti
QUOTE(mazgis @ 2007 10 05, 09:19)
Vilniaus implantologijos centre

o kur tiksliau jis yra? ir kaip ten ar gerai daro? g.gif
Atsakyti