Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(saulyteee @ 2007 10 12, 22:59)
o kur tiksliau jis yra?

Kalvarijų g. 121-2 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2007 10 12, 22:59)
o kur tiksliau jis yra? ir kaip ten ar gerai daro? g.gif


Sveika! Kaip ten daro, tai manau kiekvienas pacientas tures savo nuomone, gal priklauso nuo to, ka tiksliai kam dare smile.gif Man viskas ten patinka, ir kokybe ir patys gydytojai thumbup.gif
P.S. cia tos klinikos puslapis www.vicklinika.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 16 spalio 2007 - 14:26
QUOTE(Egidijos @ 2007 10 08, 14:27)
Klaipedoje inplantus deda klinika Lela Naujakiemio g. 26,Tel.: 8-46 300 300, 8-616 212 00 As pati ten  dejausi .

sveika, ar tau nesimato tamsaus krastelio, t.y. metalo, jei dejai metalo keramika?
Atsakyti
blyn...va mama tvarkosi dantis is esmes Kaune, Šilainiuose, Žiemgalių g. 3E Odontologijos klinikoje. tai gryzusi siandien prireme mane prie sienos - varyk ir viskas, imlanta detis ir iskart. Mat po nauju viskas 200 % brangs. ech....o as taip bijau va skaiciau tema ir silpna daresi ir akyse raibuliavo....as nepataisoma ant sito dalyko. nors kai pagalvoji...visi dantys sveiki...truksta blyn to vienintelio 6 apacioje, kuri teko rauti lauk pries 2 metus. (va kiek pavyko tyliai laiko pratempti niekam neuzkliunant). ir zinau kad reikia ir noriu ir bijau, bet vistik teks...kiek suprantu... ph34r.gif o jei i kainos sitaip kils po nauju...baisu...
Atsakyti
Tikrai nieko baisaus nera tie implantai.as dejaus rugpjucio pabaigoj toj pacioj odontologijos klinikoj ziemgaliu gatvej.tai implanta idejo turbut per 20 minuciu,absoliuciai nieko neskaudejo,nieko nejutau.buvo ten melyna taip,bet po dvieju dienu viskas grizo taip kaip buve...tai va jau beveik 3 menesiai praejo ir nieo0 niekada neskaudejo.einu kita savaite pas gydytoja,tikiuosi viskas gerai man ten priaugo ir jau galesiu detis ta varsteli...Taip kad nereikia cia nieko bijoti smile.gif
Atsakyti
[quote=jurda,2007 10 17, 13:16]
sveika, ar tau nesimato tamsaus krastelio, t.y. metalo, jei dejai metalo keramika?
As ant implantu dar nemoviau metalo keramikos bet turiu apsimovusi ant savo tai jokiu metalo krasteliu nesimato
Atsakyti
QUOTE(Habibi @ 2007 10 17, 15:32)
blyn...va mama tvarkosi dantis is esmes Kaune, Šilainiuose, Žiemgalių g. 3E Odontologijos klinikoje. tai gryzusi siandien prireme mane prie sienos - varyk ir viskas, imlanta detis ir iskart. Mat po nauju viskas 200 % brangs. ech....o as taip bijau va skaiciau tema ir silpna daresi ir akyse raibuliavo....as nepataisoma ant sito dalyko. nors kai pagalvoji...visi dantys sveiki...truksta blyn to vienintelio 6 apacioje, kuri teko rauti lauk pries 2 metus. (va kiek pavyko tyliai laiko pratempti niekam neuzkliunant). ir zinau kad reikia ir noriu ir bijau, bet vistik teks...kiek suprantu...  ph34r.gif  o jei i kainos sitaip kils po nauju...baisu...

As irgi galvoju, ar nereikia is karto 2 implantu detis?
Atsakyti
O is kur zinot, kad kainos kils???? As isidejau pries pusantros savaites, tai reiskia tik dziaugtis dabar tureciau bigsmile.gif Siaip tai bijojau nerealiai, man cia pirma "rimta" operacija buvo tongue.gif savaite pamaude ir tox kelimo jausmas buvo, bet dabar normaliai. Tik gydytojas pataupe procedura ir iskart uzdejo gyjimo galvute, tik sake ta puse nevalgyt dabar.
Tai galvoju jei du det ir abu skirtingose pusese, tai tada visai nevalgyt g.gif
Atsakyti
O iš kokio metalo tavo implantas-titano? Kiek tau dantis kainuos? Ir vainikeli koki desi, metalo keramika ar bemetale keramika?
Atsakyti
Manyčiau titano, tiksliai žinau, kad amerikietiškas. Už patį implantą su ta galvute suplojau 2280lt (klinika tikrai gera, tik radau kad jei moki Ego kortele, tai gauni nuolaida 5%- tai žinoma pasinaudojau bigsmile.gif
Dėl vainikėlio dar nenusprendžiau. Mano dantistė sakė, kad ją galima bet kur dėti- tai sakiau pereisiu kelias klinikas ir pažiūrėsiu. Ant implanto taupyt nesinorėjo, bet dėl vainikėlio tai dar nežinau. Juolab jei kaip merginos kalba brangs smarkiai po naujų metų..... g.gif
Atsakyti
O po kiek laiko tau vainikeli uzdes? Man gruodzio 13 d. ides implanta, tai galvoju iki velyku ar turesiu danti. Jau nusibodo kompleksuot be jo, bijau net nusisypsot
Atsakyti
Sakė po pusės metų bus galima. Tai gaunasi kovo- balandžio mėn.
O tu kur dėsies??? Ir dėl vainikėlio jau nusprendei??
Atsakyti