Įkraunama...
Įkraunama...

Abi širdelės pusės...

Darau kaip sakai, bet man viršuje prie "konkursai" "dalyviai" rodo užrašą "neužpildytos" - ir ten vietoj foto raudonas X sad.gif
Atsakyti
Sinuhe

susirask user posted image
paspausk ir galėsi redaguoti ir prikabinti nuotrauką. smile.gif
Atsakyti
SuperMama, dariau tai n kartų - vis tiek tas prakeiktas raudonas kryžius sad.gif beviltiška man čia prisegt turbūt verysad.gif visiška lūzerė jaučiuos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 01 vasario 2005 - 20:45
QUOTE(Sinuhe @ 2005 02 01, 20:27)
Darau kaip sakai, bet man viršuje prie "konkursai" "dalyviai" rodo užrašą "neužpildytos" - ir ten vietoj foto raudonas X sad.gif

as jau atradau ir galiu kitus pamokyt.ten kur tas raudonas kryziukas kairej pusej , ten ir spausk!sekmes!
Atsakyti
Prie konkurso prizų prisidėjo dar vienas laaabai pikantiškas, bet tikrai "Valentiniškas" prizas wub.gif

Gal supermamos pabandys atspėti? tongue.gif Atspėjusiam - supermama.lt firminis puodelis.

P.S Auges, tik žiūrėk, neišduok kol kas mirksiukas.gif
Atsakyti
O galima man puodeli?
Nors ne, gal geriau visgi ta priza notworthy.gif blush2.gif
Galiu pasakyt kadvien tik del sio prizo verta dalyvaut blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
SuperMama, Auges, gal koks viesbutukas? ax.gif kambariukas jame wub.gif
Atsakyti
Na kiek bebutu paaiskinimu,bet remiantiis ir jais man nuotrauka neprisisega cry.gif
Atsakyti
giedriene tavo paraiska jau matau tuoj patvirtinsiu, paziuresim ar atsiras konkurse
SB ne tai ne viesbutukas tongue.gif
Atsakyti

 i 
Kam neišeina įdėti nuotrauką, siųskite man el.paštu forumas@supermama.lt, tik prieš tai paraišką užpildykite - kitaip negalėsiu įdėti.  :)




Atsakyti
Auges, nepasakinėk mirksiukas.gif
Kai teisingas variantas pasirodys, iškart pasakysime. Žinoma, jei dar nemiegosime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 02 01, 22:40)
giedriene tavo paraiska jau matau tuoj patvirtinsiu, paziuresim ar atsiras konkurse
SB ne tai ne viesbutukas tongue.gif



Vakariene restorane ax.gif
Atsakyti