Įkraunama...
Įkraunama...

Abi širdelės pusės...

Pakvietimas i naktini kluba ax.gif
Atsakyti
O ką reiškia viešas konkursas? blush2.gif O gali būti čia ir neviešų konkursų?..Aš klausiu dėl to, kad nesuprantu kada galima dalyvauti ir kada ne blush2.gif


Aha..man kaip slaptų užkaborių sergėtojai kyla mintis, kad vienas iš prizų rolleyes.gif galėtų būti suorganizuotas apsilankymas intymių prekių parduotuvėje su dovanų čekiu:D biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Nors žinot, labai neblogas prizas būtų...galimybė išsirinkti antrą pusę..dar vieną biggrin.gif biggrin.gif Jums neatrodo, kad vieno visam gyvenimui mažai? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Norejau parasyt vibratorius, bet Rasma geriau atsake thumbup.gif
Atsakyti
Kokie nors sexovi...apatiniai arba naktiniai...arba patalyne valentiniska... arba cekiai kuriam nors is minetu daiktu... arba...slaptas pasimatymas...arba g.gif
Atsakyti
Dar ismasciau - gali buti prezervatyvai rolleyes.gif , koksai nors lubrikantas laugh.gif lova, pagalve, kaldra, pripuciama lele ax.gif biggrin.gif apsilankymas i grozio salona...
Atsakyti
Pirtis ir masažas po jos tik dviems rolleyes.gif

Romantiškas savaitgalis Druskininkų "Eglės" sanatorijoje biggrin.gif biggrin.gif

Pakvietimas į Sartų žiemos šventę biggrin.gif biggrin.gif

Suderinamumo horoskopas įsimylėjėliams biggrin.gif biggrin.gif

Populiariosios psichologijos knygos iš serijos "kaip iš naujo pažvelgti į vienas kitą" biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
fotosesija ax.gif
Atsakyti
Eikit sau kiek prispeliojot, man ir variantu nebeliko doh.gif schmoll.gif
Na viena sugalvojau tegul bus apsilankymas grozio salone, o gal kas jau ir rase g.gif
Atsakyti
Nu taigi hereja ta pati buvo parasiusi doh.gif doh.gif doh.gif , nu sakau man variantu nebeliko schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2005 02 01, 22:27)
Na viena sugalvojau tegul bus apsilankymas grozio salone, o gal kas jau ir rase  g.gif

Deja jau rasiau sita tongue.gif
Atsakyti
O kodėl prie nuotraukos negali būti parašytas nicas? Taip ir susipažinti būtų galima 4u.gif
Gaila, kolkas tokių nuotraukų neturiu cry.gif
Atsakyti
O gal tas prizas - marskineliai su "abieju sirdeliu" nuotrauka? rolleyes.gif
Atsakyti