Įkraunama...
Įkraunama...

Abi širdelės pusės...

QUOTE(uola @ 2005 02 11, 17:26)
Jura, anoj temoj minejai, jog esi gana kompetetinga visokiu menu vertinimo eksperte. Gal galeciau suzinoti, kodel balsavai butent uz tas nuotraukas.


Be abejo, butu labai idomu suzinot kodel pasirinkai butent tas nuotraukas
Atsakyti
galu gale ir as jau prabalsavau uz labiausiai patikusias nuotraukytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2005 02 11, 18:26)
Jura, anoj temoj minejai, jog esi gana kompetetinga visokiu menu vertinimo eksperte. Gal galeciau suzinoti, kodel balsavai butent uz tas nuotraukas.


jo, man irgi butu idomu... jura, pasidalink savo argumentais.
Atsakyti
Jau pabalsavau,bet labai sunku buvo, tikrai daug graziu nuotrauku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2005 02 10, 13:27)
Gal kas zino, kieno sita nuotrauka mirksiukas.gif
Jinai labai man kazkokia atrodo nereali, ta prasme tarsi koks reklaminis plakatas ar pan... g.gif


zinau kieno tongue.gif nuotaka reali, ta prasme, kad gyva sveika po Kauna vaikstineja, o nereali, ta prasme, kad...nu siaip faina moteriske smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2005 02 11, 19:49)
jo, man irgi butu idomu... jura, pasidalink savo argumentais.



O tai jau tikrai būtų reklama nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūra_ @ 2005 02 12, 10:05)
O tai jau tikrai būtų reklama  nono.gif

Tai butu tavo nuomone.Ar tikrai manai,kad kazkas suzinojes tavo vertinimo kriterijus puls uz tas pacias nuotraukas balsuot?
Atsakyti
Pala pala- čia Jūra buvo ta fotoekspertė, kur kitoje temoje diplomais gyrėsi, dar kažkuo ??? blink.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Jūra, aik į paveikslų temą- ten tai rasi atgaivą savo sielai- yra liuks nuoroda.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 12, 10:18)
Pala pala- čia Jūra buvo ta fotoekspertė, kur kitoje temoje diplomais gyrėsi, dar kažkuo ???  blink.gif



Tai va todel ir tokie idomus jos pasirinkimo kriterijai tongue.gif
Atsakyti
Oi, mamočki, tikrai ten buvo Jūra. Jūra, aš visus tavo kredencialus perskaičiau.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Aš tai matai, nepasakiau iškart, nesigyriau, bet ką jau čia slėpti- kosmonautė aš. Su visais popierukais ir ilgamete patirtim.

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2005 02 12, 10:10)
Tai butu tavo nuomone.Ar tikrai manai,kad kazkas suzinojes tavo vertinimo kriterijus puls uz tas pacias nuotraukas balsuot?

Na, tikrai nemanau taip. Balsavau už tas nuotraukas, į kurias man tiesiog buvo malonu žiūrėti. Jokių kriterijų netaikiau rinkdamasi. Sužavėjo natūralumas, kuris mane įkvėpė. Gamta, emocija, vidinė šiluma, skaidrumas, šiek tiek drovaus nerimo, jaunystės naivumo, patiklumo.....
Atsakyti
QUOTE(Jūra_ @ 2005 02 12, 12:01)
Jokių kriterijų netaikiau rinkdamasi. Sužavėjo natūralumas, kuris mane įkvėpė. Gamta, emocija, vidinė šiluma, skaidrumas, šiek tiek drovaus nerimo, jaunystės naivumo, patiklumo.....

Ar labai sunku perzengti per save, kaip fotoeksperte?
Atsakyti