Įkraunama...
Įkraunama...

Abi širdelės pusės...

[quote=svetima,2005 02 10, 13:27]
...Underneath Your Clothes... Gal kas zino, kieno sita nuotrauka mirksiukas.gif
Jinai labai man kazkokia atrodo nereali, ta prasme tarsi koks reklaminis plakatas ar pan... g.gif
O vyras kazkoks labai labai matytas-svelniai tariant blink.gif



Nu dar pridesiu kad si nuotrauka ne profesionalaus fotografo daryta.
Nu tiesiog faina fotke blush2.gif





Atsakyti
Mano balsai pagaliau atiduoti... Masciau bene tris dieneles tongue.gif Vis rinkausi ir rinkausi... Taigis:
1. "...Underneath Your Clothes..."
2. "Net saule mums po kojom"
3. "Ar Ji žino, kaip Jai pasisekė smile.gif Ar Jis žino, kas Jo laukia smile.gif"

Pirma nuotrauka man tikrai nereali, kaip kazhkas minejo. Jei ji reali, vestuvine nuotrauka-taj fantastika tokia tureti albume wink.gif
Antroji-sheip zhavinga ir smagi
Trecioji-man asmenishkai jaunieji tiesiog nuotabiai grazhus wink.gif
Sorry kitu, uzh tokius pasisakymus... chia tiesiog sunku ish grazhiausiu ishrink grazhiausias...
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 12, 10:25)
bet ką jau čia slėpti-  kosmonautė aš. Su visais popierukais ir ilgamete patirtim.

biggrin.gif

Ne kosmonautė, o tikrai protingas žmogus, turintis jumoro jausmą. Esi tvirta ir patikima. Su Tavimi nebūtų niekur baisu.
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Ką tik baigėsi vienas romantiškiausių fotokonkursų – “Abi širdelės pusės”! wub.gif Ačiū jums visiems, kad pasidalinote su mumis pačiomis žaviausiomis ir meiliausiomis jūsų Šventės akimirkomis, ir kad padėjote sukurti Forume romantišką atmosferą artėjant Šv. Valentino dienai.

O dabar - iškilminga konkurso apdovanojimų ceremoniją:

Fotokonkursą “Abi širdelės pusės” užtikrintai laimėjo žavi ir nepaprastai nuotaikinga nuotrauka – “GĖLIŲ VAIKAI”! (Mera ir “kita jos širdelės pusė”)

Porelė “gėlių vaikai” kviečiama praleisti Šv. Valentino vakarą viename geriausių Vilniaus restoranų – “Steakhouse LOKYS”! www.supermama.lt linki Jums malonaus romantiško vakaro! Nuotrauką apdovanojame supermamos aukso medaliu:
user posted image user posted image


II vieta - nuotrauka "Gera, kai tu šalia..." (doma_ ir “kita jos širdelės pusė”). Ji gauna sidabro medalį!

user posted image user posted image



III vieta - nuotrauka "Pūkas (taip mūsų dukrytės vadina bučiuką)" (yazmin ir “kita jos širdelės pusė”). Ji apdovanojama bronzos medaliu!

user posted image user posted image



O specialusis ypatingas ir seksualus prizas, 100 litų vertės dovanų kuponas įsigyti elitinio apatinio trikotažo parduotuvėje “Amūro žvaigždės” , atitenka ne mažiau ypatingai ir seksualiai porelei nuotraukoje “...Underneath Your Clothes...” (Racegirl ir “kita jos širdelės pusė”)! www.supermama.lt Jums linki malonių pirkinių!

user posted image


Sveikiname visus ir visas Šv. Valentino dienos proga, mylėkite ir būkite mylimi amžinai, kaip tą akimirką jūsų nuotraukose wub.gif

Iki susitikimo kituose konkursuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Geras! Sveikinu!!!!
o jau buvau nusiminus, nes galvojau , kad Underneath Your Clothes nieko nelaimėjo cry.gif wub.gif
Atsakyti
Pavelau pasisakyti, tai balsuoju uz SuperMamos skandinavisko tipo mazuli ir uz tas mezgejeles. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 02 13, 01:05)
O specialusis ypatingas ir seksualus prizas, 100 litų vertės dovanų kuponas įsigyti elitinio apatinio trikotažo parduotuvėje “Amūro žvaigždės” , atitenka ne mažiau ypatingai ir seksualiai porelei nuotraukoje “...Underneath Your Clothes...” (Racegirl ir “kita jos širdelės pusė”)! www.supermama.lt  Jums linki malonių pirkinių! 



o kaip fainai, as galvojau, kad rezultatai tik ryt vakare, cia geras siurprizas thumbup.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
begau vyra is kito kambario atsitempt, kad paskaitytu biggrin.gif
aciu labai labai labai www.supermama.lt uz tokia ypatinga dovana, kuri manau valentino vakara padarys dar ypatingesniu blush2.gif
ir aciu visoms, kurioms patiko musu foto...
yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojas ir Racegirl thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikinu nugaletojus 4u.gif clap.gif clap.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikinu nugaletojus wub.gif wub.gif, ir aciu labai uz ta vienintele balsa kuri gavau, idomu kam as cia patikau g.gif smile.gif .Taip seniai buvo vestuves kad ir nuotrauku graziu ne dare sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirshe @ 2005 02 13, 10:47)
Sveikinu nugaletojas ir Racegirl  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu ax.gif
Atsakyti