Įkraunama...
Įkraunama...

Abi širdelės pusės...

QUOTE(Vasara @ 2005 02 02, 10:02)
Vobla, gi nebutina vestuviu nuotraukos det. Juk tema vadinasi ne "vestuves", o "abi sirdeles puses" smile.gif

bet tai konkurso taisyklėse lyg ir yra užsiminta, kas siųsti vestuvines foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Rasma, tai ir bandau pasakyt - kad kitam tiesiog sirdyje vestuves ir tiek smile.gif be oficialiu ceremoniju smile.gif

Bet jei vestuvines, tai vestuvines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 02 02, 12:00)
Jo...panašu, kad ryškėja faktas jog ir antrasis fotokonkursas -blogas. Nes juk kaip gi žiūrovo jausmai(ko labai įkyriai klausinėjo norgė)? Juk kone trečdalis forumo gyvena arba nesusituokę arba vienišos mamos... Tai kaip gi jų jausmai? fui...koks begėdiškas konkursas...


Tai man šitą klausimą ir užduot reikia- nes būtent aš esu tas atvejis- susirašę, bet be vestuvių ir, aišku, be vestuvinių foto. tongue.gif Tagis, neradau nieko keisto- konkurso pavadinimas apie meilę- atsidarai- daug vestuvinių foto. Nesupratau, kur čia jausmai paslyst gali?

Ir kur čia tas jaunavedžių begėdiškumas? Gi du suaugę ir laisvai apsisprendę žmonės pradeda naują gyvenimo skyrių, bučiniai, meilūs apsikabinimai, rūpestis, nerimas kartais, laimė... smile.gif Kur problema, Vobla? mirksiukas.gif
Atsakyti
maza vienos temos "diskusijoms"?
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 02, 10:55)
Tai man šitą klausimą ir užduot reikia- nes būtent aš esu tas atvejis- susirašę, bet be vestuvių ir, aišku, be vestuvinių foto.  tongue.gif 



Palaukit- o foto privalomai turi būti tik iš bažnytinių vestuvių? "Susirašymas" - tai jau ne santuoka ir negalioja?
Atsakyti
mamytes help.gif help.gif . as nemoku foto ideti i kompa poto i ineta. ka daryti cry.gif cry.gif verysad.gif . turiu nutrauka i konkursa verysad.gif . padekit help.gif
nemoksai mirksiukas.gif
Atsakyti
O as laukiu savo foto pasirodant unsure.gif
Sutinku su Rasma:

Idejau geriausia, bet ir kitos geriausias sudejo!!

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliuke @ 2005 02 02, 13:21)
Palaukit- o foto privalomai turi būti tik iš bažnytinių vestuvių? "Susirašymas"  - tai jau ne santuoka ir negalioja?

Atsakau spec. Žvirbliukei- vestuvės- tai iškilmės (su bažnytinėm apeigom ar civilinėm, ar abejom kartu, su fotografu, su šventiniais drabužiais, su svečiais, vaišėm, išvykom, dar kažkuo) . O susirašymas- tai civilinė santuokos registracija be jokių iškilmių. Mes vestuvių nedarėm. Todėl foto nėra. Kaip aš dėl to jaučiuosi šiame konkurse- žr. aukščiau.

P.S. Auges- pretenzijos Supermamai, ji mus čia pakvietė iš tos temos. ax.gif



Atsakyti
Geras, paziurejau nuotraukas, o ten nuotrauka ideta tik rankos su ziedais, lygiai tokiais kaip ir musu blink.gif , ir manikiuras kaip mano tongue.gif ir vyro pirstai kaip ir panasus cool.gif O mes galvojom, kad tik pas mus tokie ziedai doh.gif Prisipazinkit kieno cia mirksiukas.gif
Atsakyti
O paziurejau dalyviu sarase raso kad kaikurios deda ne po viena foto! Galima taip????
Atsakyti
Ten jeigu paspustum ant to skaiciuko pamatytum kokias nuotraukas idejo tas dalyvis. Vienas dalyvis i viena konkursa gali deti tik viena nuotrauka, bet jeigu dalyvavo abiejose konkursuose tai prie to dalyvio bus skaiciukas 2
Atsakyti
na man prasyciau paskyti ar galiu det foto jei suknele ne balta, jei nesimato baznycios fone, ar dar kokio vestuivinio atributo jei is vestuvine foto nelabai primena vestuvine megalol.gif
bet tokia buvo veselia tongue.gif wink.gif
Atsakyti