Įkraunama...
Įkraunama...

Abi širdelės pusės...

QUOTE(Rasma @ 2005 02 02, 11:39)
O mes jau toli ir nuėję biggrin.gif
Foto ne "jo", o "mūsų". Mes ten dviese ir pusė foto nori dalyvauti konkurse blush2.gif Jei kita pusė to nenori, tai tegu ir nedalyvauja biggrin.gif

Šis tavo postukas tieiog sklidinas pagarbos savo antrai pusei. blink.gif Pala pala, kaip tas konkursas vadinasi- Mano brangusis man do lampočki? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 02 02, 09:38)
Rasma, na keista, kad i kito zmogaus nora neatsizvelgi, vis tik manau turi gerbti kito nuomone - ar jis tavo vyras ar ne.


Mano vyrui vis tiek, jei jau taip kalba pasisuko. Pasakiau - dedu nuotrauką. Neprašė nedėt, tai ir dalyvauju konkurse..pirmąkart gyvenime kur reikia siųsti foto smile.gif Ko jam gražuoliui su gražuole žmona nepasirodyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 02 02, 11:45)
Mano vyrui vis tiek, jei jau taip kalba pasisuko. Pasakiau - dedu nuotrauką. Neprašė nedėt, tai ir dalyvauju konkurse..pirmąkart gyvenime kur reikia siųsti foto smile.gif Ko jam gražuoliui su gražuole žmona nepasirodyti? biggrin.gif


Na tai gal pasikarsciavai, sakydama ko cia jo nuomones paisyt smile.gif
O jei nenoretu kad detum?
Atsakyti
Nepasikarščiavau, o su Vobla juokaujam biggrin.gif
Jis niekada taip nepasakytų ir tiek, nes mes gi dvi pusės..kas negražaus mūsų vestuvių foto, kad jis prieštarautų?
Jei aš jį vieną įdėčiau su mano veido kauke, nes turiu foto, tai jau jaučiu gaučiau rūron..su diržu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Įdėjau pačią geriausią, bet ir kiti geriausias sudėjo biggrin.gif
Atsakyti
Jo...panašu, kad ryškėja faktas jog ir antrasis fotokonkursas -blogas. Nes juk kaip gi žiūrovo jausmai(ko labai įkyriai klausinėjo norgė)? Juk kone trečdalis forumo gyvena arba nesusituokę arba vienišos mamos... Tai kaip gi jų jausmai? fui...koks begėdiškas konkursas...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 02 02, 12:00)
Jo...panašu, kad ryškėja faktas jog ir antrasis fotokonkursas -blogas. Nes juk kaip gi žiūrovo jausmai(ko labai įkyriai klausinėjo norgė)? Juk kone trečdalis forumo gyvena arba nesusituokę arba vienišos mamos... Tai kaip gi jų jausmai? fui...koks begėdiškas konkursas...


Vobla, gi nebutina vestuviu nuotraukos det. Juk tema vadinasi ne "vestuves", o "abi sirdeles puses" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 02 02, 12:02)
Vobla, gi nebutina vestuviu nuotraukos det. Juk tema vadinasi ne "vestuves", o "abi sirdeles puses" smile.gif

Būtenk konkurso taisyklėse nurodyta, kad turi būt vestuvinė nuotrauka... Perskaityk taisykles
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 02 02, 12:12)
Būtenk konkurso taisyklėse nurodyta, kad turi būt vestuvinė nuotrauka... Perskaityk taisykles
wink.gif


Aha, visko neperskaiciau doh.gif Nu bet vestuves nebutinai turi but su balta suknia, gali tiesiog sirdyje but vestuves biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 02 02, 09:54)
Įdėjau pačią geriausią, bet ir kiti geriausias sudėjo biggrin.gif


Rasma, neiššifruoju tavęs... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 02 02, 10:22)
Aha, visko neperskaiciau  doh.gif  Nu bet vestuves nebutinai turi but su balta suknia,


Jei pastebėjai - įdėta ir su raudona suknia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliuke @ 2005 02 02, 12:23)
Jei pastebėjai - įdėta ir su raudona suknia thumbup.gif


Jau su dviem smile.gif
Yra ir kur sukniu nesimato, tik pati emocija, israiska...
Bet man atrodo apskritai skirtingai vertinama, vieni vertina smaikstuma, netiketa situacija, kiti vertina - tiesiog emocija.
Atsakyti