Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė

QUOTE(Izida @ 2007 07 18, 23:04)

Bet drėkinamasis kremas defektų nepaslėps.

O makiažo pagrindas pats savaime defektus paslepia? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 07 20, 10:58)
O makiažo pagrindas pats savaime defektus paslepia?  blink.gif


Priklauso nuo bazes, vienos maskuoja, kitos suteikia svytejimo. Mano mama, kai kur nors eina, zalia naudoja, nes veido oda yra paraudusi. Parvežė jau man Clarins bazę, tai siandien bandysiu.
Atsakyti

Išbandžiau bazę. Pasiskirsto po odą thumbup.gif . Labai mažai reikia. Oda iškarto išsilygina, poros vizualiai sumažėja. Patiko biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 07 26, 11:10)
Išbandžiau bazę. Pasiskirsto po odą  thumbup.gif . Labai mažai reikia. Oda iškarto išsilygina, poros vizualiai sumažėja. Patiko biggrin.gif .

kokia bandei ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 07 26, 19:40)
kokia bandei ir kiek kainuoja? 4u.gif


Nusipirkau Clarins Instant Smooth Perfecting Touch (Lisse Minute Base Comblante). As pirkau Duty Free, kainavo 73,50 Lt.
Atsakyti
Aš šiandien nusipirkau Gosh. labai patenkinta. O rinkausi tarp YSLuser posted image

ir Clarins (tik 15 ml) g.gif .user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Africa: 26 liepos 2007 - 19:27
QUOTE(Africa @ 2007 07 26, 20:23)
Aš šiandien nusipirkau Gosh. labai patenkinta. O rinkausi tarp YSLuser posted image

ir Clarins (tik 15 ml) g.gif .user posted image


Aha, tik 15 ml. Bet jos labai mazai reikia. Kiek skaiciau uztenka 6-7 men, aisku kai dengi ne visa veida. YSL baze irgi labai giria, tik nezinau, ar butent ta kur ant foto.
Atsakyti
o ka dengti jeigu ne visa veida? juk ir vadinasi baze g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 07 21, 10:49)
Priklauso nuo bazes, vienos maskuoja, kitos suteikia svytejimo. Mano mama, kai kur nors eina, zalia naudoja, nes veido oda yra paraudusi. Parvežė jau man Clarins bazę, tai siandien bandysiu.


kokią tiksliau naudoja tavo mama? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 07 27, 06:37)
o  ka dengti jeigu ne visa veida? juk ir vadinasi baze g.gif


Zandus, nosi ir T-zona.

QUOTE(emmute @ 2007 07 27, 08:37)
kokią tiksliau naudoja tavo mama?  4u.gif


Bourjois - Lovely Base.
Atsakyti
Aktuali tema labai. Man reikia tokios bazės, kuri ilgiau sulaikytų odos blizgesį (svarbu, kad nesausintų ir makeup'as tvarkingai laikytusi).

Africa, kuo Tau tas Gosh patiko? Kokia pas Tave odytė?
Izida, kokio tipo Tavo odytė? Ar tas Clarins tinkamas kaip sulaikantis blizgesį?

o tas giriamas YSL nėra skirtas blizgesiui mažinti, ane g.gif aš tai YSL tik pieštuką žinau (irgi labai giriamas daiktas)

Aš mąstau apie du pagrindus iš Make up for ever ir Clinique. Kas nors bandėt tuos Make up for ever koreguojančius, kur įvairių spalvų būna su SPF?

Ai beje, gal kas žinot, ar Lietuvoj yra tokia bazė ? aš kažkaip neatkreipiau dėmesio g.gif

Ir dar svarstau apie Pore minimizer iš Clinique

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 07 28, 21:06)
Aktuali tema labai. Man reikia tokios bazės, kuri  ilgiau sulaikytų odos blizgesį (svarbu, kad nesausintų ir makeup'as tvarkingai laikytusi).

Africa, kuo Tau tas Gosh patiko? Kokia pas Tave odytė?
Izida, kokio tipo Tavo odytė? Ar tas Clarins tinkamas kaip sulaikantis blizgesį?

o tas giriamas YSL nėra skirtas blizgesiui mažinti, ane  g.gif  aš tai YSL tik pieštuką žinau (irgi labai giriamas daiktas)

Aš mąstau apie du pagrindus iš Make up for ever ir Clinique. Kas nors bandėt tuos Make up for ever koreguojančius, kur įvairių spalvų būna su SPF?

Ai beje, gal kas žinot, ar Lietuvoj yra tokia bazė ? aš kažkaip neatkreipiau dėmesio  g.gif

Ir dar svarstau apie Pore minimizer iš Clinique

user posted image


Pas mane misri (normali- riebi T-zona). Anotacijoj prie Clarins bazes nera parasyta, kad ji teikia matiškumo, bet mano T-zona po baze maziau blizga smile.gif .
Del YSL baziu, tai tos giriamos atrodo TAIP
Jeigu RU supranti, bandyk SITA FORUMA paskaityti.
Atsakyti