Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie vyno

QUOTE(SUNO @ 2008 01 04, 22:07)
[/COLOR]gal vyno atvaryt biggrin.gif


Tai kiek gi galima laukt,a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 05 sausio 2008 - 13:05
Suriai ir vynuoges-megstamiausia uzkanda prie vyno wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2008 01 07, 10:20)
Suriai ir vynuoges-megstamiausia uzkanda prie vyno wub.gif

man irgi drinks_cheers.gif , dar mėgstu meliono ir vytinto-džiovinto kumpio vėrinukus
Atsakyti
prie vyno merginoms pagaminu mini sumustinuku, imu rupia grudeta duona uzpjaunu avokado lasisos ir griezineli laimo, labai skanu kas megsta lasisa;) net MB kuris nemegsta lasisos valge ir cepsejo thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Radau nerealių idėjų thumbup.gif
Lekiu iki parduotuvės ir namučio ruošt užkandių. thumbup.gif
Atsakyti
goya, na tai kur uzkandziai ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2008 03 20, 23:14)
goya, na tai kur uzkandziai  ax.gif  bigsmile.gif


Jau suvalgėm blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Svečiai buvo sužavėti mano užkandžiais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 03 27, 11:22)
Jau suvalgėm  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Svečiai buvo sužavėti mano užkandžiais  thumbup.gif

o ka tokio darei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 27, 18:24)
o ka tokio darei?  bigsmile.gif


Keleta patiekalų iš čia rastų receptukų smile.gif
Atsakyti
Na vienas is tokiu neblogu skanestu prie vyno yra is duoniuku serijos tokie ruginiai ar kokie jie ten kietesni bei tamsesni ale duoniukai buna paprasti buna su cesnakais skonio ir dar kazkokie (raudona dezute), vat juos perlauzt perpus ir ant ju svecias kiekvienas sau gali uzsitept surio "Prezident", bet ne paprastas tepamas, o buna tie tokie varskes ar pan.visokiais priedais....skanumelis....
Prie saldaus vyno galima pasidaryt verinukus vaisinius.....
Prie balto sauso vyno zuvies file susipjaustyt mazais gabaleliais ir tesloje apvaliojus kepti keptuvej ar fritiurinej...kad traski butu....(tesla: kiausiniai, miltai, lasas alaus, vegetos prieskoniai, grietines skystumo)
Atsakyti
as tai visad medziotoju suriu prisikandu,man labai skanu blush2.gif
Atsakyti
as jau visus ipartinau prie vyno valgyti pan tomate. pakepinu keptuvej cesnako keleta skilteliu, tada sukratau skardine savo sultyse konservuotu pomidoru (stengiuosi istraukti tik pomidorus, kad nebutu per daug skysta), iberiu negailedama baziliko ir viska pakepinu. paskrudinu storokomis riekelemis pjaustytos italiskos duonos (skanu ir ant neskrudintos). ta pomidoru ir cesnako pliurze uztepu ant duonos riekeliu ir ant virsaus dedu vytinto kumpio riekeles. dar papuosiu kokia petrazole ar baziliko lapeliu...skonis nerealus, prie vyno fantastiskai sueina, nors MB megsta ir prie alaus. receptuka nusiziurejau is In Vino vynines, bet ten tox vienas sumustinukas kainuoja 5 lt, o as uz ~10lt pasidarau ju visa lekste. paprasta, greita ir laaaabai skanu essen.gif
Atsakyti