Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Man irgi pirmosios menesines po gimdymo prasidejo gal praejus 1,5 men po gimdymo ir buvo ziauriai gausios doh.gif ir dar tesesi apie 2 savaites jei tik neilgiau, aisku su keliu dieu pertraukom ax.gif nezinau cia gerai ar blogai pas ginekologe dar nebuvau blush2.gif
Atsakyti
Pas mane po gimdymo menesines prasidejo praejus 9 menesiams ir irgi labai gausios, ir zymiai skausmingesnes, ir ciklas pasikeites buvo. Bet kaip mano ginekologe pazadejo, taip ir atsitiko - pilanai nustojus maitinti viskas grizo i savo vezes thumbup.gif
Atsakyti
pas mane menesines prasidejo po 1,5 men, ir kas 28 dienas ciklas smile.gif bet uztat labai skausmingos ir gausios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildukas @ 2009 12 11, 21:12)
pas mane menesines prasidejo po 1,5 men, ir kas 28 dienas ciklas smile.gif  bet uztat labai skausmingos ir gausios  doh.gif

O pas mane- taip po gimdymo antra menesi susirgau ir dabar jau praejus po ju beveik dviem menesiam dar nesulaukiu antruju verysad.gif . Kas cia galetu but? g.gif verysad.gif
Atsakyti
Man irgi buvo labai gausios menesines po gimdymo. Nakti keldavausi keisti tamponus po kelis kartus doh.gif ir tai "plaukdavau". Bet pradejus gerti nakvisu alieju - menesines pasidare tokios kaip anksciau. Pabandykit pagert nakvisu aliejaus, gal pades smile.gif
Atsakyti
Per pirmąsias mmm po gimdymo jaučiausi kaip skenduolė doh.gif , maniau anemija užpuls nuo tokio baisaus kraujavimo. Bet sekančios mmm jau normalios buvo 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(nieko_nežinau @ 2009 12 19, 02:02)
Per pirmąsias mmm po gimdymo jaučiausi kaip skenduolė  doh.gif , maniau anemija užpuls nuo tokio baisaus kraujavimo. Bet sekančios mmm jau normalios buvo  4u.gif .

aš irgi skendau ir sekančios buvo labai gausios blink.gif nuėjusi pas ginekologę apie tai pasakiau, tai atsakė, kad po gimdymo taip gali būti ir kad savaime per pusę metų turėtų susinormalizuot, bet aš tiek nelaukiau, pradėjau gert kt ir bėdos nebeliko smile.gif
Atsakyti
man tik pacios pirmos po gimdymo gausios buvo, kitos jau normalios, dar kitos irgi normalios, visos normalios biggrin.gif
Atsakyti
Nustojau maitinti ir uz 6 savaiciu prasidejo mano dienos,jau buvau pamirsus kas tai yra biggrin.gif
Atsakyti
O kiek dienu truko pas jus menesines, nes as kaip savaite jau kraujuoju gausiai, o atrodo kad dar ir pabaigos nesimato. Kiek tai gali testis?
Atsakyti
Pagimdziau maziuka pries 7sav. pries kelias dienas sulaukiau pirmuju MM. Pirmos dvi dienos-tepdavo.O nuo sestadienio kraujuoju nerealiai,pirma diena galvojau,kad nu tegul buna tiek daug,gal kita diena maziau bus. Kur tau doh.gif Sekmadieni kas 10min turejau keisti super plus paketa,issigandau blink.gif Nes mane per gimdyma gramde(del neatsidalijusios placentos) tai galvojau,kad cia kaz kas rimciau,nes per dvi val. sutepiau 4 vnt sportiniu kelniu. Puoliau vaziuoti i AK,apziurejo gydytojas netgi du. Pasake,kad viskas ten gerai,tiesiog buna taip tai nusiraminau smile.gif Siandien jau biski mazeja kraujavimas didziulis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanta21 @ 2010 01 11, 23:35)
O kiek dienu truko pas jus menesines, nes as kaip savaite jau kraujuoju gausiai, o atrodo kad dar ir pabaigos nesimato. Kiek tai gali testis?

pradzioj mano mmm buvo normalios ir labai tamsios spalvos,po 5 dienu prasidejo gausus kraujavimas doh.gif spalva patapo jau panasi i mmmm bet jau 7 dienos kaip sergu mmmm ir atrodo galo nematyt verysad.gif ,o anksciau ilgiausiai sirgdavau 7 dienas bet i pabaiga tik tepliodavo o dabar varo doh.gif tikiuosi greit baigsiu sirgt ir tikiuosi cia nieko blogo unsure.gif
Atsakyti