Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

QUOTE(0rchideja @ 2010 03 11, 23:11)
Manau jusu atveju butu geriau pasiziureti nestumo testuka,ka gali zinoti, visgi jau veluoja ne viena diena tai turetu gerai parodyti...Bus tada ramiau smile.gif



testuko nedarem, bet neistveriau ir nulekiau pas gydytoja privaciai, nes poliklinikoj tai eiles nemazos blink.gif tai nestumo nera ir siaip viskas gerai, bet mmm vis dar taip pat nera doh.gif tai liepe tyrimus(kraujo, slapimo) pasidaryti ir toliau ieskosim priezasties kur tos mmm dingo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pagimdziau sausio pradzioj,tik menesiuka maitinau ir kovo pradzioj jau susirgau.
Atsakyti
as irgi pagimdziau sausio pradzioj,maitinau taip pat menesiuka ir db susirgau. Bet jau toks gausumas baisu doh.gif pamanaiu, kad cia man kazkas negerai, bet paskaiciusi kitu mamyciu atsiliepimus nusiraminau, pasirodo cia taip daugumai.
Atsakyti
Dievuleliau brangus, as jau irgi panikoj, niekiap nebaigiu sirgti 6 diena, ir kaip rase viena mamyte, tikrai jau valties reikia lotuliukas.gif

negaliu is namu iseiti, belieka tik ant tuliko sedeti, nes jau paketu isnaudojau 4 pokus smile.gif o anksciau sirgdavau tik 3 dienukes. Tikiuosi viskas susitvarkys, nes tokio sirgimo neistvercxiau kas menesi doh.gif

ir dar klausimelis, noriu pradeti gerti KT , bet db nepamenu kada man jau pirma tabletuke isgerti? turbut kai susirgsiu antra karta? ania? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kameja111: 16 kovo 2010 - 08:16
QUOTE(Wiona @ 2010 03 03, 17:53)
sveikos mamytes  4u.gif
susiduriau su tokia problemele...
po gimdymo kraujavau apie 2 sav. dukryte pilnai maitinau 1men ir iki 2men per diena tik 2k. mmm atsirado po gimdymo 3men, o antro karto taip ir nesulaukiu g.gif  jau veluoja kazkur apie 10d blink.gif  su vyru saugojomes, bet kaip vyras pasake visko gali buti  doh.gif  nestumo testo nesidariau, nes nelb jais ir pasitikiu, nes kai su pirmaja buvau pastojus buvo jau 3sav o testas rode neigiama, nors pas gydytoja buvau 2sav ir patvirtino, kad  nestuke.gif pas gydytoja uzsirasiau, bet zinot ten kokios eiles  doh.gif  tai priims tik po 2sav...o antro nestumo kazkaip dar nesinoretu...gal kaip panasi situacija buvo? pasidalinkite savo patirtim  4u.gif

man panašiai buvo, tik skirtmas tas, jog aš ir lig šiol maitinu. mmm parėjo 3 mėnesį po gimdymo. tada dingo. mes darėm ir NT - nieko. beliko laukti. kitos pasirodė tik sūnukui suėjus pusei metukų. nuo tada reguliarios buvo. iki sausio hihihi.gif sausį nebesulaukiau - iškart NT, tas II thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2010 03 16, 13:59)
man panašiai buvo, tik skirtmas tas, jog aš ir lig šiol maitinu. mmm parėjo 3 mėnesį po gimdymo. tada dingo. mes darėm ir NT - nieko. beliko laukti. kitos pasirodė tik sūnukui suėjus pusei metukų. nuo tada reguliarios buvo. iki sausio hihihi.gif sausį nebesulaukiau - iškart NT, tas II  thumbup.gif  biggrin.gif



na, o man jau mmm sugrizo drinks_cheers.gif tai taip ir neaiku ko jos cia streikavo g.gif biggrin.gif gal sakau dbr man bus kas du menesius biggrin.gif o tai gerai butu thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
jau beveik 2 menesiukai bet dar neatsirado thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Vasarė~: 18 kovo 2010 - 18:49
Pirmosios mmm atejo po kokiu 9 menesiu maitinimo, ir tikrai laaaabai gausios, bet tesdavosi kokias 3 dienas ir buvo reguliarios. Kai baigiau maitint 1m 1men pasidare nereguliarios, nebe tokios gausios, bet tesiasi irgi 3-4 dienas.
Atsakyti
Per pirmas mmm as irgi galima sakyti plaukiau,prasirgau,po kokios savaites vel,tai po kokiu 3-4 men tik susitvarke,dabar jokiu skausmu nebera kaip iki nestumo buvo ir zymiai maziau kraujuoju clap.gif
Atsakyti
Perskaiciau jusu pasisakymas, tai kai kurie nuramino. Pries nestuma turejau laabai negausias mmm, atrode taip ir turi but. Pries kelias dienas sulaukiau pirmuju po gimdymo. Vakare iprastai isedejusi iklota nuejau miegoti. Po keliu valandu keliausi maitinti vaiko ir net issigandau- vos ne klane gulejau doh.gif Niekada taip nebuvo. Tikiuosi veliau jos tvarkysis. Nors tiek, kad visai neskaudejo pilvo. O iki gimdymo oi kiek prisikentejau
Atsakyti
Paskaitinėjau šią temą ir ramiau pasidarė, ne aš viena taip kraujuoju po gimdymo. Atsimenu pirmos mėnesinės po gimdymo buvo kažkoks košmaras. Atsibudau naktį pajutau kad guliu klane, atsikėliau tik šliūkšt ir pelkė ant grindų. Ryte važiavau į ligoninė -padarė išvalymą. Maniau susitvarkys po to mėnesinės deja jau trečios mėnesinės , o aš vis plaukiu .Tikiuosi praeis galvoju apie KT arba apie Mireną.
Atsakyti
QUOTE(Wiona @ 2010 03 12, 10:26)
testuko nedarem, bet neistveriau ir nulekiau pas gydytoja privaciai, nes poliklinikoj tai eiles nemazos  blink.gif  tai nestumo nera ir siaip viskas gerai, bet mmm vis dar taip pat nera doh.gif  tai liepe tyrimus(kraujo, slapimo) pasidaryti ir toliau ieskosim priezasties kur tos mmm dingo  g.gif  biggrin.gif


Iki metų po gimdymo reguliuojasi visi hormonai, todėl mm gali atsirasti, vėl dingti kuriam laikui, vėluoti ir pan. Visa tai normalu 4u.gif
Atsakyti