Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

as taip pat maitinau iki 5 men bet susirgau kai mazei buvo 2 men, tai dabar tai kaip laikrodukas 28 d ir yra mirksiukas.gif
Atsakyti
mano dukrai virs 11men.dar maitinu,po gimdymo pirmos pasirode lygiai po 10men.tai zodziu praeita menesi 17d.susirgau,6,7 dienas.o pradejau baimintis nes jau balandzio 29 ir antru nesulaukiu...bet beje testa pirkau tai jis visai nieko neparode nei vieno bruksniuko,kito dar nepirkau dar palauksiu g.gif
Papildyta:
QUOTE(vitavip184 @ 2010 03 28, 23:45)
mano dukrai virs 11men.dar maitinu,po gimdymo pirmos pasirode lygiai po 10men.tai zodziu praeita menesi 17d.susirgau,6,7 dienas.o pradejau baimintis nes jau balandzio 29 ir antru nesulaukiu...bet beje testa pirkau tai jis visai nieko neparode nei vieno bruksniuko,kito dar nepirkau dar palauksiu g.gif

sory susimaisiau juk kovas ne balandis dabar doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man taip pat pirmosios buvo labai gausios... po pirmo gimdymo... o po antrojo, jau nebe wink.gif
Atsakyti
Man po gimdymo jau metai.kraujuoju gausiai ir su kresuliais. gydytoja sako kad turi issivalyt.
Atsakyti
QUOTE(avilnius @ 2010 03 30, 17:26)
Man taip pat pirmosios buvo labai gausios... po pirmo gimdymo... o po antrojo, jau nebe wink.gif



plaukiau ir as per pirmas mmm po gimdymo. Tokiu mmm nebuvau niekada turejus. baisu buvo kur nors iseiti ilgiau nei valandai. antrosios irgi buvo dar ohoho. veliau susinormalizavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo levandike: 31 kovo 2010 - 12:52
nors as maitinau, bet menesines prasidejo po 1.5 men (pasak gines tai dar gimda valesi) as ir patikejau bet praejo 28 d ir vel, tai dabar kaip laikrodis. Sako kad maitinant nesergi. sako...........o is tikruju kitaip viskas
Atsakyti
QUOTE(Kameja111 @ 2010 03 16, 08:10)
Dievuleliau brangus, as jau irgi panikoj, niekiap nebaigiu sirgti 6 diena, ir kaip rase viena mamyte, tikrai jau valties reikia  lotuliukas.gif

negaliu is namu iseiti, belieka tik ant tuliko sedeti, nes jau paketu isnaudojau 4 pokus  smile.gif o anksciau sirgdavau tik 3 dienukes. Tikiuosi viskas susitvarkys, nes tokio sirgimo neistvercxiau kas menesi  doh.gif

Linksmai tu cia aprasei biggrin.gif Man irgi taip buvo, dabar juokiuosi skaitydama, o tada nejuokais buvau issigandus smile.gif
Viskas susitvarkys, nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
2 metus buvo gausios ir kartai nereguliarios, po to viskas susitvarke smile.gif
Atsakyti
maitinau 1.5 men. kai nustojau maitint po poros savaiciu prasidejo menesines. smile.gif
Atsakyti
Man menesines prasidejo 4 savaites po gimdymo.kraujo klanai nerealus,bijau net is namu iseit,gine liepe gert dilgeliu arbata ir vitamina c.kraujuoju jau 8 para.jei taip ir toliau tai vaziuosiu patikrinimui verysad.gif
Atsakyti
pirmos menesines buvo 5savaites po gimdymo,bet labai gusios ir skausmingos.dabar naudoju KT ir niekuo nesiskundziu.
Atsakyti
o man prasidejo, kai leliai 4 men. sukakojo...nors ir tada maitinau, ir dabar maitinu krutimi. ginekologe pasake, kad cia norma. beje, menesines yra kaip ir iki gimdymo-7d sad.gif
Atsakyti