Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Pirmą kartą po gimdymo mmm atlankė praėjus 6 mėn, antrų laukiau ir su nekantrumu, net 38 dienos praėjo, buvau jau išsigandus doh.gif doh.gif Tikiuosi susinormalizuos g.gif
Atsakyti
Po gimdymo mmm aplanke praejus 3 men., ir iki siol nereguliarios, o jau praejo 9 menesiai doh.gif Kiek galima jaudintis ar pastojau ar ne doh.gif
Atsakyti
mmmm... pogimdymo pasirode po 4,5 men. LYGIAI TOKIOS PACIOS KAIP IR BUVO, NEI DAUGIAU KRAUJUOJU NEI MAZIAU, IR CIKLAS REGULIARUS. ZODZIU NIEKAS NEPASIKEITE. ax.gif
Atsakyti
Na va, o as siandien buvau pas gydytoja, tai israse Duphaston menesinems issaukti.
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2007 08 04, 20:14)
Na va, o as siandien buvau pas gydytoja, tai israse Duphaston menesinems issaukti.

kas cia per daiktas? kokie hormonai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 08 05, 06:12)
kas cia per daiktas? kokie hormonai?  unsure.gif

taip, kaip suprantu, cia kazkoks hormonas
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2007 08 06, 09:11)
taip, kaip suprantu, cia kazkoks hormonas

turesi kiekviena menesi gerti jei nesusinormalizuos?
Atsakyti
man menesnes pirmosios po gimdymo pasirode kazkur po 3 men. o dabar niekaip nesulaukiu sekanciu . labai jaudinausi bet kai paskaiciau kad ir ktom taip buna tai ramiau pasidare.ner man cia airijoj ko pasiklaust tokiais klausimais tai gerai kad toks forumas yra. tuoj grysim LT spirale isistatysiu ramiau bus, o ryt skambinsiu del smear test, ziuresim kokie atsakymai.tikiuosi jau greitu laiku spirale turet.gal kas airijoj irgi ja statesi? nes as LT laukt nenoriu.greiciau isidesiu ramiau bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 08 05, 23:37)
turesi kiekviena menesi gerti jei nesusinormalizuos?

greiciausia ne, tik varine spirale teks isimti, o naudoti kazkokia hormonine kontracepcija, prie tableciu grizt nenoriu, tai turbut bus mirena
Atsakyti
as esu 2men po gimdymo, ir jau papulio mazius menuo kaip nevalgo... jus sakot , kad prasidejo po 3men..tai cia MP maitinant,ar jau nutraukus maitinima?? nes sedziu dabar kaip ant adatu,ir bijau bet kada pradeti kraujuoti doh.gif
Atsakyti
O musu kleckiukui jau tuoj 3 menesiukai. Maitinu pati, o mm dar nera.. Tai irgi trupuciuka nerimauju..vis galvoju..kad neuzkluptu nepasiruosusia kur nors isejus pasizmoneti smile.gif Ot vaizdelis butu biggrin.gif Na o kaip jums, ar po gimdymo maziau skausmingesnes mm tapo? Man tai kol nevartojau KT tai buvo ziauriai skaudzios..idomu kaip dabar bus...
Atsakyti
man mmmm prasidejo kakzur 5.5 men po gimd, pati maitinau; ir prasidejo visai netiketai, be jokio pms, nuvaziavom prie juros ir bac!
o dabar va laukiu nesulaukiu, jau 40 d, o pries tai pas mane gan reguliariai budavo; bet ziuriu ne man vienai taip, tai palengvejo:)
Atsakyti