Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Man atsirado 2men.po gimdymo.Is pradiu gausiai ir nereguliariai,o dabar jau kaip ir atsistato.
Atsakyti
As tai savo mazaja maitinu pilnai MP neduodu jokiu arbateliu ir niekuo neprimaitinu ir va susirgau praejus lygiai 4 menesiams o kazkas minejo kad kol maitini tol nesergi pasirodo tai tik mitas schmoll.gif
Atsakyti
Pirmajam kleckiuku gimus susirgau po 6-7mėn. O dabar kadangi praėjo beveik 2mėn. ir maitinu savo pienuku jokių požymių nesimato mirksiukas.gif
Atsakyti
mna tai jau trečias mėnuo kaip nereguliariai. Atrodo PMS praūžia visu smarkumu, ir nuotaikos kaitaliojas ir pilvo apačią paskaudą. ale pačių mėnesinių sulaukiu visada netikėtai. Kartais po 30 dienų, kartais po 35....Kažkokia nesamonė, esu nuolat laukime.
Atsakyti
sveikutes man pogimdymo menesines labai labai gausios ir netgi trunka10dienu o pries gimdyma buvo tik5dienos ir tiesiog normalios menesines,net nezinau toks jaumas kad negyvai nukraujuosiu
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2007 08 01, 14:29)
Sveikutes, 4u.gif
Mano vaikuciui tuoj bus metukai, susirgau pirma karta po 6 menesiu. Menesines tapo gausesnes, bet svarbiausia ciklas is viso issibalansavo. 45,46,35 d, dabar 38 ir vel nesusergu. Tiesa jau antras menuo kaip turiu isidejusi varine spirale.Gydytoja vis ramina, kad susinormalizuos, bet atsibodo kiekviena menesi laukti....ar yra jums taip buve, kada turetu viskas grizti savas vezes?



nereguliarios ir gausesnes del vario spirales, varis pagausina kraujavima ir reikia laiko kad prisitaikytu organizmas prie spirales, mano daktaras sake kad 3 menesius taikosi organizmas taigi per juos gali net iskristi spirale, todel reikia buti atsargiai, jei norejai kad butu maziau kraujavimo reikejo deti hotmonine spirale, ji sumazina menesiniu cikla iki 3 dienu, viena drauge yra ysidejus, o as pati tai varine ir man gausios ir ilgos, bet jau 3 menesines po ydejimo gereja situacija. mirksiukas.gif
Papildyta:
doh.gif
QUOTE(martinna @ 2007 08 22, 14:31)
As tai savo mazaja maitinu pilnai MP neduodu jokiu arbateliu ir niekuo neprimaitinu ir va susirgau praejus lygiai  4 menesiams o kazkas minejo kad kol maitini tol nesergi pasirodo tai tik mitas  schmoll.gif


as ir maitinau saviski iki 7,5 men, ir niekuo neprimaitindavau, tik nuo kokiu 5 men jau kartais duodavau tyreliu bet retai, ir susirgau apie 5 men, manau kad priklauso nuo organizmo, gal kam ir nebuvo bet kiek paklausai tai visos suserga praejus keliem men.
Papildyta:
QUOTE(nlh @ 2007 09 06, 10:21)
sveikutes man pogimdymo menesines labai labai gausios ir netgi trunka10dienu o pries gimdyma buvo tik5dienos ir tiesiog normalios menesines,net nezinau toks jaumas kad negyvai nukraujuosiu



pasitark su savo ginekologu ir dek hormonine spirale, ji sumains meneiniu cikla, ir bus negausios ir bus apsauga kartu ax.gif
Atsakyti
Pas mane pries pastojant menesines buvo kaip laikrodukas, trukdavo 3-4 dienas... o dabar PMS praejo, jauciu visus pozymius, o paciu menesiniu nera... Pirmuju sulaukiau po 6 menesiu ir 4 dienu nuo gimdymo biggrin.gif
Beje pacios menesines tai iki 6 dienu issitempe verysad.gif Kai pirmos buvo, tai jau emiau galvoti, gal visai nepasibaigs tas dziaugsmelis tongue.gif O jau gausumas... Pries pastojant buvo labai gausios, o dabar tai atrodo, kad visi skysciai isbegs ir i mumija pavirsiu, bet pasidziaugt galiu bent tuo, kad dabar tik nestipriai maudzia, o juk anksciau be Ketanov nuskausminamuju gyventi negaledavau...
Atsakyti
Man menesine sprasidejo po 6men,bet as dar iki siol maitinu
Atsakyti
Man mmm prasidėjo po gimdymo praėjus 5 mėn., nors maitinau iki 3. Iki gimdymo buvo labai nereguliarios, o po gimdymo tris mėnesius ėjo kaip laikrodis - susirgdavau tą pačią mėnesio dieną. Jau ir dabar laukiau, bet šįkart nesusirgau doh.gif Laukiu toliau ir tikiuosi, kad sulauksiu, panikuoju, kad nebūčiau kažkokiu mistiniu būdu pastojus (naudojam prezervatyvus) doh.gif Bet kai paskaičiau, kad ne man vienai kažkokios nesąmonės šitoj srity vyksta, truputį ramiau pasidarė...
Atsakyti
Tos MM tai tikras galvos skausmas schmoll.gif kadangi maitinau mažiu MP, tai MM nebuvo labai ilgai... Bet va kai atėjo laikas unsure.gif Oi, oi kaip buvo negera. Visų pirma prieš MM būnu labai nerviga ( pirma kažkaip nesijauzdavo ) ir maudžia pilvo apačią. Antra jau tokios nereguliarios doh.gif verysad.gif Depresija apima kai turi laukti po po mėn. ar 1,5 mėn. ir nežinai kada ir kur tave užklups verysad.gif Bet va yra ir vienas geras dalykas - MM visiškai nėra skausmingos, nors prieš nieštumą sienomis lipdavau thumbup.gif
Atsakyti
na man pries nestumo jos buvo labai skaudzios, alpdavau nuo skausmo ir vemdavau, ko tik nedarydavau, db po gimdymo vel tas pats, nesumazejo man tas skausmas, nors visi teige, kad po gimdymo bus nebeskaudzios!!! unsure.gif o sirgimo visai nesuprantu dabar kas dvi savaites sergu doh.gif
Atsakyti
Pasidare gausesnes, kartais taip ir atrodo kad pramus doh.gif , bet po kokio pusmecio susitvarko, na gal kai kam siek tiek ilgiau verysad.gif
Atsakyti