Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Maitinau dukrytes iki 1,5 men ir pradejau po truputi mazinti, tiesa vaistu pagalba nes pienuko pas mane buvo daug. Menesines prasidejo kazkur po menesio, jau net testuka pasidariau begalvodama.... tongue.gif Buvau pamirsusi, bet vel teko prisiminti menesiniu skausmus.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreizy @ 2011 09 20, 14:44)
Maitinau dukrytes iki 1,5 men ir pradejau po truputi mazinti, tiesa vaistu pagalba nes pienuko pas mane buvo daug. Menesines prasidejo kazkur po menesio, jau net testuka pasidariau begalvodama....  tongue.gif  Buvau pamirsusi, bet vel teko prisiminti menesiniu skausmus....  doh.gif


Atsiprašau, gal Jūs norėjote parašyti jog maitinote 1,5metų, o ne mėnesių...

Aš dar maitinu pilnai, tačiau susirgau prieš tris dienas verysad.gif
Atsakyti
sveikos sulaukiau ir as savo mmm sad.gif tiksliai kai nutraukiau maitinima po 2sav is kart prasidejo bet beda ta kad kraujuoju jau 3sav eisiu siandien pas gyd., geriau dilgeles ir vit c nepadeda
Gal kuriai taip buvo ka geret kokius vaistus?
Atsakyti
ax.gif Syu antruoju vaiku mm sulaukiau praėjus 5 mėnesiams po gimdymo - maitinau ir iki šiol maitinu pati... ax.gif
Atsakyti
Sulaukiau po metų. Kas puiku- dingo skausmai. O prieš nėštumą turėdavau gerti vaistus nuo skausmo. Negaliu atsidžiaugti smile.gif
Atsakyti
susirgau 2 menesia po gimdymo nors maitinau dar ilgai.....o skausmas tikrai kazkiek apmazejes.... bet visko pasitaiko....
Atsakyti
Labai daug yra rasot apie tai kada susergat pirma karta po gimdymo, bet niekur nerandu apie tai parasyta kad susergat antra karta po gimdymo (jei tokia tema yra tik neradau soriukas blush2.gif )..... Asmeniskai as maitinu pati jau beveik penki men...pirma karta susirgau po dvieju menesiu po gimdymo ir daugiau nesergu, pries keleta savaiciu dariausi NT, neigiamas smile.gif,o kaip jumsbuvo? kada susirgot antra karta?
Atsakyti
sveika,
kaip po pirmo, taip ir po antro gimdymo susirgau normaliai antrą kartą - nebuvo jokių užsitęsimų... schmoll.gif
tik tiek kad po pirmo gimdymo susirgau po 1,5 metų (maitinau 10 mėn)
po antro gimdymo susirgau po 6 mėn (maitinau 13 mėn)

pirmi trys susirgimai po gimdymų prasidėjo be skausmų (visada pirmą dieną strėnas skaudėdavo) - tad pamenu kaip džiaugiausi kad praėjo tie skausmai, bet 4k - gryžo pas mane mano pirmos mėnesinių dienos vargelis
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 10 10, 18:44)
sveika,
kaip po pirmo, taip ir po antro gimdymo susirgau normaliai antrą kartą - nebuvo jokių užsitęsimų...  schmoll.gif
tik tiek kad po pirmo gimdymo susirgau po 1,5 metų (maitinau 10 mėn)
po antro gimdymo susirgau po 6 mėn (maitinau 13 mėn)

pirmi trys susirgimai po gimdymų prasidėjo be skausmų (visada pirmą dieną strėnas skaudėdavo) - tad pamenu kaip džiaugiausi kad praėjo tie skausmai, bet 4k - gryžo pas mane mano pirmos mėnesinių dienos vargelis



zinau kad kiekvienas organizmas individualus, bet ar tokia pertrauka gali buti, tarp sirgimu, o gal reikia kreiptis pas ginekologa g.gif .
po pirmo gimdymo buvo normaliau, o dabar niekaip nesuprantu g.gif
jau pradeda nervuoti doh.gif
Atsakyti
Pirma karta susirgau praejus 2 men po gimdymo (maitinau pilnu tempu) ir kiti susirimai atkeliavo reguliariai laiku.
Atsakyti
QUOTE(Miela _iki_begalybės @ 2011 10 11, 15:37)
Pirma karta susirgau praejus 2 men po gimdymo (maitinau pilnu tempu) ir kiti susirimai atkeliavo reguliariai laiku.


Man kazkaip kitaip viskas vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(nokia11111 @ 2011 10 12, 19:54)
Man kazkaip kitaip viskas vyksta g.gif

Tai visaip buna. Bendraamziuose merginos pasidalivo ivairia patirtimi smile.gif
Jei labai neramu, visada gine paaiskins sutuacija 4u.gif
Atsakyti