Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

Aciu, Pukute28, dar karteli.... Stengsiuos neprisidirbti nesamoniu ir nenervuoti savo kompo... blush2.gif
Atsakyti
sveikutės,

Gal galit padėti, kur rasti programą koliažui? Tik ne Picasa... Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ar tiktu photo colage studio?
Atsakyti
gal galit padeti,kaip sumazinti nuotraukas,nes kaip ikeliu i foruma jos tokios dideles doh.gif ,kad nieko neina suprasti g.gif
Atsakyti
Labutis sunglasses2.gif
Mano manymu visai gera programele yra PhotoScape. ax.gif O kokios jums ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2008 04 10, 20:31)
gal galit padeti,kaip sumazinti nuotraukas,nes kaip ikeliu i foruma jos tokios dideles  doh.gif ,kad nieko neina suprasti  g.gif

xnview nemokama programa ten galima sumazinti paveiksleli!
Atsakyti
vienos geriausiu nuotrauku redagavimo programos mano manymu yra sios:

- Picasa 2.7
- Microsoft Office picture manager (MS Office jeigu turi , tikriausiai ir ji bus)

paprastos ir pakankamai funkciju kaip raudonu akiu efekto salinimas, iskirpimas, dydzio sumazinimas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 04 11, 15:53)
vienos geriausiu nuotrauku redagavimo programos mano manymu yra sios:

- Picasa 2.7
- Microsoft Office picture manager (MS Office jeigu turi , tikriausiai ir ji bus)

paprastos ir pakankamai funkciju kaip raudonu akiu efekto salinimas, iskirpimas, dydzio sumazinimas ir pan.

o kaip ja rasti kompe?Microsoft Office picture manager ? g.gif smile.gif
Atsakyti
ant vaizdo failiuko paspaudi desine peles klavisa, pasirenki OPEN WITH, po to is issokusiu programu saraso pasirenki Microsoft Picture Manager

user posted image

bet tai veiks jeigu si programa instaliuota pas tave kartu su Office. pas mane tarkime Office 2003, ir ji instaliavosi kartu su Word ir Excel.
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 04 11, 22:37)
ant  vaizdo failiuko paspaudi desine peles klavisa, pasirenki OPEN WITH, po to is issokusiu programu saraso pasirenki Microsoft Picture Manager

user posted image

bet tai veiks jeigu si programa instaliuota pas tave kartu su Office. pas mane tarkime Office 2003, ir ji instaliavosi kartu su Word ir Excel.

veikia dekui labai user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 04 11, 16:53)
vienos geriausiu nuotrauku redagavimo programos mano manymu yra sios:

- Picasa 2.7
- Microsoft Office picture manager (MS Office jeigu turi , tikriausiai ir ji bus)

paprastos ir pakankamai funkciju kaip raudonu akiu efekto salinimas, iskirpimas, dydzio sumazinimas ir pan.

as irgi turiu Microsoft offise picture managre,gal galetum pasakyti kaip sumazinti nuotraukas ir ikelti i foruma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2008 04 12, 16:00)
as irgi turiu Microsoft offise picture managre,gal galetum pasakyti kaip sumazinti nuotraukas ir ikelti i foruma  blush2.gif

taigi
1. Atidarai norima paveiksliuka su Microsoft Picture Manager;
2. Pasapaudi virsuje komanda "Edit pictures";
3. Desineje issokusiame lange pasirenki komanda "Resize"
4. Taskiuka uzdek ant "Percentage of original...."
5. Su strelitemis sumazink procentus iki reikiamo tau dydzio, spausk OK.
6. Nepamirsk issaugoti savo nauja paveiklsiuka.

po to nueini i puslapi www.ipix.lt/upload
su BROWSE nurodai kelia iki savo nuotraukos, paspaudi TALPINTI > >> tavo paveikslelis jau itrauktas i saugykla internete, jis turetu pasikrauti >>>> ant paveikslo su desine peles klavisa paspaudi, pasirenki komanda COPY SHORTCUT.
Sveikinu, dabar tu turi nukopijuota nuoroda i savo paveiksliuka. Kai rasysi zinute forume, paspaudi migtuka IMG, ten viska istrini ir su PASTE comanda arba Ctrl+V idedi savo nuoroda, po to kitoje lenteleje gali nurodyti jos pavadinima (pvz. Mano suo) ir paspaudi ok.

tikiuosi suprantamai parasiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristis: 12 balandžio 2008 - 20:07