Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

ams photo effects yra cia,tik nezinau ar as is cia siunciausi,jei anglu moki rasi ir kitur irasius i google portable photo effects 1.37 download.1.37 ar kita versija,as tik siai radau vaistukus,pas mane ji sutvarkyta. bigsmile.gif
o nuoroda http://goleech.org/a...to-effects-137/
Atsakyti
QUOTE(garbanele25 @ 2008 10 27, 21:59)
sveiki, gal kas nors žinote kokią programą pakoreguoti nuotraukų ryškumą? ax.gif  kažkaip žiūriu daug nuotraukų gaunasi tokios neryškios, sakau gal yra kokia programa... ax.gif  Būčiau be galo dėkinga... mirksiukas.gif


Labas, o reikia pareguliuoti ryškumą ar susifokusavimą?

Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 10 29, 15:11)
Sveikos  smile.gif
Turiu klausimėlį iš kur būtų galima parsisiūsti nemokamą pilną versiją Corel paint shop pro ? Dėkui  bigsmile.gif


Tai kazin ar Corel paint shop pro yra nemokama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 10 29, 15:11)
Sveikos  smile.gif
Turiu klausimėlį iš kur būtų galima parsisiūsti nemokamą pilną versiją Corel paint shop pro ? Dėkui  bigsmile.gif

ji mokama smile.gif
Atsakyti
Corel Paint Shop Pro reikia pirkti norint naudoti. smile.gif O piratauti... Gal geriau naudoti nemokamą alternatyvą (tarkim The Gimp) ir nesukti sau galvos dėl "vaistukų"? Galų gale, ir sąžinė rami, ir programos turėtų pilnai pakakti. smile.gif
garbanele25> vėlgi siūlyčiau The Gimp (naudoti Color>Brightness/Contrast ar pan. nustatymus). Nemokama, paprasta, aiški. Yra ir lietuviška versija (nors man ji tik painesnė). Mano sesuo, niekad nenaudojusi panašių programų, dabar puikiausiai naudoja The Gimp ir tikrai džiaugiasi. smile.gif
Atsakyti
Sweikos mamos as tai pradejau naudotis imikimi programa per google ir man ji labai patiko biggrin.gif
Seip turiu ir PfotoScape ir PfotoEditor parsisiuntus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 10 16, 10:14)
Sveiki  4u.gif Gal kas turit DVD PHOTO SLIDESHOW PROFESSIONAL ir galetu man patart kaip issaugot sukurta "filmuka",nu man issisaugo PDM formatu,o kai noriu paziuret per kompa tai vercia visa programa.Nu nesamone kazkokia. verysad.gif



man irgi ta pati problema sad.gif Ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(fizė @ 2008 11 13, 14:28)
man irgi ta pati problema sad.gif Ka daryt?

Aha ir man tas pats verysad.gif
Atsakyti
Sveiki niekaip neina man The Gimp suinstaliuot ieinu cia http://www.gimp.org/downloads/ tada spaudziu cia Download GIMP 2.6.2 – Installer for Windows 2000 and above ir prasideda, vienas po kito psl doh.gif . ir photoshop 30 dienu praso kodu kazkokiu. help blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simbarela @ 2008 11 13, 17:28)
Sveiki niekaip neina man The Gimp suinstaliuot ieinu cia  http://www.gimp.org/downloads/ tada spaudziu cia  Download GIMP 2.6.2 – Installer for Windows 2000 and above ir prasideda, vienas po kito psl  doh.gif . ir photoshop 30 dienu praso kodu kazkokiu. help  blush2.gif  ax.gif

photoshop mokama programa smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
O kokia programa butu geriausia, paprasciausia ir nemokama (bent jau kuri laika) norint daryti koliazus?
Atsakyti
bandau irasyt su DVD PHOTO SLIDESHOW PROFESSIONAL i diska, ale sakykit, kodel kai jau paspaudziu ta BURN, sekundes minutes eina, o diskas kaip stovi taip ir stovi, nieko man neisiraso g.gif Ka as ne taip darau? Ir procentai nepradeda eit?
Atsakyti