Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

QUOTE(vyger @ 2008 11 30, 17:50)
Mamytes, labai atsiprasau, bet gal kas turite kokia programele kur galima butu pasidaryti elementariausia kalendoriu lietuviu kalba?

Peržiūrėk šitą temikę, tikrai rasi. smile.gif
Atsakyti
as tai viska darau su photoshopu, rekomenduoju ir tau pabandyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 11 30, 14:59)
Žinau, kad galima perskaityti visą temą. Bet, turiu tik tokį klausim rolleyes.gif ą: su kokia programa galima pakeisti nuotraukos foną? Nesu profė, tad norėčiau, kad paprasčiau suprantamos programos.
Būčiau laaabai dėkinga, jei kas tokią nurodytumėte.


Papildyta:
faina kalendoriu gali pasidaryti su MS Publisher arba Ulead photo express programelemis smile.gif

QUOTE(Palemonas @ 2008 11 30, 18:26)
Peržiūrėk šitą temikę, tikrai rasi.  smile.gif

Atsakyti
ar galetumet jus man pasakyt is kur parsisiust photoshop CS unsure.gif
Atsakyti
bandojama versija gali parsisiusti is www.adobe.com , o full bandyk ieskoti emule, torrent'tuose, linkomanija ir t.t. smile.gif

QUOTE(sigasss @ 2008 12 01, 19:37)
ar galetumet jus man pasakyt is kur parsisiust photoshop CS  unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(inrida09 @ 2008 12 01, 20:56)
bandojama versija gali parsisiusti is www.adobe.com , o full bandyk ieskoti emule, torrent'tuose, linkomanija ir t.t. smile.gif

aciu, jau susiradau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigasss: 02 gruodžio 2008 - 09:36
QUOTE(inrida09 @ 2008 12 01, 11:22)
as tai viska darau su photoshopu, rekomenduoju ir tau pabandyti



Ačiū. Dabar gal kvailai nuskambes, bet iš kur galėčiau jį gaut?
Su torrentais ir panašiais linkomanijomis, nedraugauju unsure.gif
Atsakyti
Laba,
Gal kas galit pamokyt, kaip su gimp programa iskirpta paveikslelio kontura uzdet ant kito paveikslelio, nes nors nusisasuk nesigauna verysad.gif
Atsakyti
tada gali parsisiusti bandomaja versija is www.adobe.com arba susidraugauk su emule wink.gif

QUOTE(Limcamca @ 2008 12 02, 11:06)
Ačiū. Dabar gal kvailai nuskambes, bet iš kur galėčiau jį gaut?
Su torrentais ir panašiais linkomanijomis, nedraugauju  unsure.gif

Atsakyti
Man cia gal ne i tema klausimas iskilo ax.gif Pas mane kartais photoshopas streikuoja,gal tiksliau kompas,nes jau senas ir gal sakau nepatempia tokios programos?Skaiciau,kad photoshopas galinga programa.Gal kam panasiai buna?
Atsakyti
gali but, kad reikia tiesiog profilaktiskai perinstaliuoti windows, o jei win yra 98 ar pan, tada reikia suinstaliuoti photoshop 7, nes kuo naujasne versija, tuo ir kompas turetu buti naujesnis smile.gif

QUOTE(Irce6 @ 2008 12 02, 15:00)
Man cia gal ne i tema klausimas iskilo  ax.gif Pas mane kartais photoshopas streikuoja,gal tiksliau kompas,nes jau senas ir gal sakau nepatempia tokios programos?Skaiciau,kad photoshopas galinga programa.Gal kam panasiai buna?

Atsakyti
QUOTE(inrida09 @ 2008 12 02, 14:12)
gali but, kad reikia tiesiog profilaktiskai perinstaliuoti  windows, o jei win yra 98 ar pan, tada reikia suinstaliuoti photoshop 7, nes kuo naujasne versija, tuo ir kompas turetu buti naujesnis smile.gif

Dekui tau,pas mane windows xp o photoshopas CS3.Gal tikrai perinstaliuoti reikia g.gif
Kazin kiek jus kartu per metus perinstaliuojat savo?
Atsakyti
pagal viska reikia per metus 1 karta profilaktiskai perinstaliuot, o jei yra laaabai daug dirbama ir pan, tenka ir kelis kartus
o kadangi pati esu kompiuteriste, tai savo kompa tvarkau tik tada, kai jau tragiskai veikia lotuliukas.gif

QUOTE(Irce6 @ 2008 12 02, 21:09)
Dekui tau,pas mane windows xp o photoshopas CS3.Gal tikrai perinstaliuoti reikia  g.gif
Kazin kiek jus kartu per metus perinstaliuojat savo?

Atsakyti