Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienis: vaikų ar tėvų šventė?

Man ta pati dilema- siandien klecko antrasisi gimtadienis, o man galva tinsta nuo klausimu kaip issisukti. Gerai, kad ir vyras pritaria ir palaiko ta minti, kad nereikia jokio alkoholio. Na pas mus dar yra toks niuansas, kad musu draugai- seimos, ir ju nera daug. Atvaziuos krikstu tevai, ir dar dvi draugu poros su vaikasi. Pernai be alkoholio kazkaip neisejo, bet siemet viskas- nupirkau viena buteli sampano, kad butu tiesiog siaip, prie "ilgiausiu metu" o paskui darysim arbatos degustacija, isvirsiu uogu kompoto, turiu prisisaldzius, supilsiu i koki Kubus buteli, uzdesiu etikete "Azuoliuko gimtadienio eliksyras" ir gales vaisintis sveciai smile.gif Uzkandziu taip pat bus, jei netingesiu ir kotletu privirsiu biggrin.gif Zaisim stalo zaidimus, sakiau laimejusiai seimas iteiksiu vis koki priziuka- ar zvakele kvepiancia, ar smilkalu, o gal masinos langu gremztuka biggrin.gif Kadangi gimtadiensi bus vakare, o kleckai anksti eina miegoti, tai ir neuzsites viskas iki bile kiek, manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2010 02 05, 09:43)
Man ta pati dilema- siandien klecko antrasisi gimtadienis, o man galva tinsta nuo klausimu kaip issisukti. Gerai, kad ir vyras pritaria ir palaiko ta minti, kad nereikia jokio alkoholio. Na pas mus dar yra toks niuansas, kad musu draugai- seimos, ir ju nera daug. Atvaziuos krikstu tevai, ir dar dvi draugu poros su vaikasi. Pernai be alkoholio kazkaip neisejo, bet siemet viskas- nupirkau viena buteli sampano, kad butu tiesiog siaip, prie "ilgiausiu metu" o paskui darysim arbatos degustacija, isvirsiu uogu kompoto, turiu prisisaldzius, supilsiu i koki Kubus buteli, uzdesiu etikete "Azuoliuko gimtadienio eliksyras" ir gales vaisintis sveciai smile.gif Uzkandziu taip pat bus, jei netingesiu ir kotletu privirsiu biggrin.gif Zaisim stalo zaidimus, sakiau laimejusiai seimas iteiksiu vis koki priziuka- ar zvakele kvepiancia, ar smilkalu, o gal masinos langu gremztuka biggrin.gif Kadangi gimtadiensi bus vakare, o kleckai anksti eina miegoti, tai ir neuzsites viskas iki bile kiek, manau smile.gif

saunu, kai prigalvojama ir suaugusiems pramogu vietoj alkoholio thumbup.gif degustaciju ideja labai patiko, galima surengti konkursa skaniausio patiekalo ar kazkas panasaus, vyktu slaptas balsavimas..
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2010 02 05, 08:43)
Man ta pati dilema- siandien klecko antrasisi gimtadienis, o man galva tinsta nuo klausimu kaip issisukti. Gerai, kad ir vyras pritaria ir palaiko ta minti, kad nereikia jokio alkoholio. Na pas mus dar yra toks niuansas, kad musu draugai- seimos, ir ju nera daug. Atvaziuos krikstu tevai, ir dar dvi draugu poros su vaikasi. Pernai be alkoholio kazkaip neisejo, bet siemet viskas- nupirkau viena buteli sampano, kad butu tiesiog siaip, prie "ilgiausiu metu" o paskui darysim arbatos degustacija, isvirsiu uogu kompoto, turiu prisisaldzius, supilsiu i koki Kubus buteli, uzdesiu etikete "Azuoliuko gimtadienio eliksyras" ir gales vaisintis sveciai smile.gif Uzkandziu taip pat bus, jei netingesiu ir kotletu privirsiu biggrin.gif Zaisim stalo zaidimus, sakiau laimejusiai seimas iteiksiu vis koki priziuka- ar zvakele kvepiancia, ar smilkalu, o gal masinos langu gremztuka biggrin.gif Kadangi gimtadiensi bus vakare, o kleckai anksti eina miegoti, tai ir neuzsites viskas iki bile kiek, manau smile.gif

Labai šauniai sugalvojot smile.gif , man tai nėra šlykščiau, kai per vaiko gimtadienį tėvai geria doh.gif
Atsakyti
Uztai as svenciu vaiku gimtadienius zaidimu kambariuose.Niekam nereikia alkoholio,karstu patiekalu,ir sedejimo iki velumos. bigsmile.gif Uzsisakai kambari porai valandu, bigsmile.gif pasidziaugi vaiku svente, susirenki dovanas ir gryzti i svarius tvarkingus namus
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B M W @ 2010 01 28, 14:23)
Abu mano vaiku gimtadieniai vasara, tai visada svenciam gamtoje, saslykai, zaidimai ir t.t. ir tevams, ir vaikams svente  thumbup.gif


norit pasakyt, kad prie saslyku alaus negeriat ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baikscioji @ 2010 12 13, 22:03)
Uztai as svenciu vaiku gimtadienius zaidimu kambariuose.Niekam nereikia alkoholio,karstu patiekalu,ir sedejimo iki velumos. bigsmile.gif Uzsisakai kambari porai valandu, bigsmile.gif pasidziaugi vaiku svente, susirenki dovanas ir gryzti i svarius tvarkingus namus
biggrin.gif



Švarūs namai po bet kokios šventės yra nerealus jausmas. Aš ir už tai kad švęsti kur nors kitur. Ir nesuprantu kai daugelis mamyčių bijo, nes atseit namie pigiau. Bet juk svarbiausiai nuotaika atsiminimai.
Atsakyti
Mano vaikai jau didoki, bet dabar daryčiau gimtadienį kitaip.
Yra tokia meninio ugdymo studija RITĖBITĖ Kaune. Jie ir padainuotų ,ir pašoktų kartu.Dailininkė gal ir piešt pamokytų, vis kitaip.Aišku, suaugusių jau nereikėtų.O jei vaikas piešia, tai ir parodą jo galerijoj Kauno senamiesty surengtų.
Atsakyti
QUOTE(ddrrugelis @ 2011 06 16, 21:27)
norit pasakyt, kad prie saslyku alaus negeriat ax.gif  4u.gif

as niekada negeriu. Tiesiog nemegstu, alus man smirda. Vietoj to nuperku sulciu ax.gif O prie manes ir daugiau tokiu "nemegeju" prisijungia, taigi saslykai be alaus visai imanomi.
Atsakyti
Sveikos, Mamytes,
uz 2 savaiciu svesim musu dukrytes 3 gimtadiei ir labai reikia klouno smile.gif Gal kas zinot koki linksma ir patikima klouna, kad su vaikais zaistu, burbulus pustu, veidelius ispiestu ir juos visaip linksmintu? Padekit, labai prasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2010 02 05, 15:15)
Labai šauniai sugalvojot smile.gif , man tai nėra šlykščiau, kai per vaiko gimtadienį tėvai geria doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif per mūsų Pupos gimtadienius, būna tik šampano butelis simboliškai. Stengiuosi, kad šventė būtų vaikams: stalo serviravimas, patiekalai, gėrimai, žaidimai biggrin.gif Suaugusiųjų būna mažuma, tai tenka įsitraukti į vaikų šėliones bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau, kad vaiku svente ir turi buti vaiku svente, o suauge ( vaiku tevai ir t.t ) turi savus gimtadienius tai tegul ir svencia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Širdgėla @ 2011 08 01, 12:51)
Manau, kad vaiku svente ir turi buti vaiku svente, o suauge ( vaiku tevai ir t.t ) turi savus gimtadienius tai tegul ir svencia  bigsmile.gif

Labai taikliai pasakyta..Bet kaip tai padaryti..Nebent sukviesti tik vaikus be tėvų..O taip neišeina..Jau tas vyno butelaitis per visus suėjimus tai į kraują įaugęs.. tongue.gif
Atsakyti