Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo daželiai Kaune

QUOTE(Karbynė @ 2008 09 01, 00:11)
Man straipsny kita dalis įdomi - kur kalbama, kad tokios tvarkos dėka gali pakliūt visai net ne į tą daržiuką į kurį nori.  g.gif Kažkaip originaliai atrodo, o kaip čia yra iš tiesų neturiu supratimo.

Hmm, gal čia eilinis žurnalistų sapaliojimas. Jeigu sudarinės sąrašus, tai gal atsižvelgs ir į tėvų pageidavimus.
Bet visai patogu tėvams taip buvo - atėjau, apžiūrėjau ir prisirašiau, arba ne. O dabar prisirašyt reikės kažkur važiuot... O kaip tada su darželių apžiūrėjimu? Bus kokia nors savaitės diena, kurią galima atvažiuot ir apžiūrėt darželį?
Tikrai.. reik paskubėt prirašyt vaiką pagal senąją tvarką.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 08 31, 22:11)
Man straipsny kita dalis įdomi - kur kalbama, kad tokios tvarkos dėka gali pakliūt visai net ne į tą daržiuką į kurį nori.  g.gif Kažkaip originaliai atrodo, o kaip čia yra iš tiesų neturiu supratimo.

Aš esu už naują tvarką, o ne už dabar esančią betvarkę, mamos užrašinėja vaikus į penkis darželius, nes baiminasi, kad nepaklius, tada net jei darželis už tvoros, jau nebelieka vietos... Kita vertus, manau, turės būti pasirinkimo laisvė dėl ugdymo sistemos, nes jei tėvai pageidauga vesti į Valdorfo ar Montesori grupę, tai turėtų rinktis arčiausiai gyvenamos vietos esantį ir tokią sitemą taikantį darželį... Bet kaip ten bus, tai iš tiesų neaišku, bet jei kituose miestuose taikomas toks priėmimo būdas, tai ir Kaune greičiausiai pasiteisins. Būkime optimistės. smile.gif

O apžiūrėti darželį, mokyklą ir aukštąją mokyklą visada galima, tame nematau problemos, tik tiek, kad net pas vedėją nereikės eit, o galima bus el. būdu užsirašyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 09 01, 16:08)
Hmm, gal čia eilinis žurnalistų sapaliojimas. Jeigu sudarinės sąrašus, tai gal atsižvelgs ir į tėvų pageidavimus.
Bet visai patogu tėvams taip buvo - atėjau, apžiūrėjau ir prisirašiau, arba ne. O dabar prisirašyt reikės kažkur važiuot... O kaip tada su darželių apžiūrėjimu? Bus kokia nors savaitės diena, kurią galima atvažiuot ir apžiūrėt darželį?
Tikrai.. reik paskubėt prirašyt vaiką pagal senąją tvarką.

uzrasymas nelabai pades. nesvarbu, kur uzsirase, nuo 2009m birzelio 1 dienos viskas pasinaikina - man taip aiskino darzelio vedeja. tai as savo maziu ruosiuosi leisti nuo geguzes menesio, nezinau, eis jis ar ne, bet uz darzeli mokesiu pinigelius jau vien tam, kad islaikyt vieta. nenoriu du vaikus veziot i skirtingus miesto darzelius schmoll.gif
Atsakyti
sveiki, gal zinot, ar darzelyje prie Legendos, kur yra mokykla Valdorfo, yra ir Valdorfo darzelis? Na, bent grupe Valdorfo? Arba gal dar kur nors Kalnieciu rajone galima rasti Valdorfo darzelio grupe??
Atsakyti
ir mane domina Kaune valdorfo grupes turintys darželiai. Dainavos raj. yra kaži g.gif
Atsakyti
auuu g.gif
Atsakyti
QUOTE(astaSL @ 2008 09 22, 17:16)
uzrasymas nelabai pades. nesvarbu, kur uzsirase, nuo 2009m birzelio 1 dienos viskas pasinaikina - man taip aiskino darzelio vedeja.

mums niekas nepasinaikino rolleyes.gif
Atsakyti
Mielos mamos, o kaip patekot i Saltinelio darzeli? ar tiesiog uzsirastet ir atejus laikui vedete vaika i darzeli? ar reikejo vokeli nesti? ir jei reikejo, kokios dabar yra sumos?
labai buciau dekinga uz informacija.
Atsakyti
Kiek teko girdėti "Saulutė" nuo 2010 rugsėjo mėn. atsidaro grupę, kurioje bus taikomi Valdorfo metodikos elementai
Atsakyti
Nuo šio rugsėjo dirbs dvi darželio grupės Kauno Valdorfo mokykloje, Šiaurės pr. 11. Vienoje iš jų dar buvo kelios laisvos vietos.
Atsakyti
mes laukiam eileje nuo 2008 m. rudens (nuo 2 men.) ir 2010 m. rugseji, kai jau busim 3 m. tikrai nepateksim. Greiciausia nepateksim ir 4, ir 5 metu, nes uzauga broliu ir seseru karta, kurie eina be eiles. Tai va. Visa si informacija patikrinta, viskas teiseta... Svietimo skyriuje dar sake, kad yra toks darzelis "Ausrine", kur dar blogesne padetis, nes ten NIEKAS NEPATENKA:-(
Atsakyti
[quote=rutaja,2010 12 27, 21:12]
mes laukiam eileje nuo 2008 m. rudens (nuo 2 men.) ir 2010 m. rugseji, kai jau busim 3 m. tikrai nepateksim. Greiciausia nepateksim ir 4, ir 5 metu, nes uzauga broliu ir seseru karta, kurie eina be eiles. Tai va. Visa si informacija patikrinta, viskas teiseta... Svietimo skyriuje dar sake, kad yra toks darzelis "Ausrine", kur dar blogesne padetis, nes ten NIEKAS NEPATENKA:-(




ispustas burbulas sitas valdorfo darzelis,direktore nuotaikos zmogus-i akis lia lia uz akiu kitaip lia lia
Atsakyti