Įkraunama...
Įkraunama...

reikia apsispresti kaip saugotis

QUOTE (katia @ 2003 12 18, 14:58)
tai ir Lietuvoj turi ta Mirena, man ginekologe siule detis.

Kai paskutini karta domejausi nebuvo wink.gif
Atsakyti
man siule pries pora menesiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Brooke @ 2003 12 19, 15:54)
Kai paskutini karta domejausi nebuvo wink.gif

blink.gif virs 5m yra
Atsakyti
O pas mane paprasta spirale ir negaliu pasakyt ne vieno blogo zodzio apie ja wink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
pasigirsiu,antradieni isidejau spirale! rolleyes.gif kol kas nejauciu jokio salutinio poveikio,normaliai susirgau menesinem wink.gif
Atsakyti
QUOTE (zuikelee @ 2003 12 19, 21:17)
pasigirsiu,antradieni isidejau spirale! rolleyes.gif kol kas nejauciu jokio salutinio poveikio,normaliai susirgau menesinem wink.gif

Mirena?
Atsakyti
QUOTE (sauluke @ 2003 12 19, 14:40)
QUOTE (Brooke @ 2003 12 19, 15:54)
Kai paskutini karta domejausi nebuvo wink.gif

blink.gif virs 5m yra

Tai reiskias ne ten domejaus blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Brooke @ 2003 12 19, 15:53)
Manau, spirales veikimas ir salutiniai jos poveikiai gydytoju skepticizma puikiai paaiskina wink.gif
Pradedu mastyt, kad geriausia kontracepcija- naturalus seimos planavimas unsure.gif.. Visgi maziausiai pavojinga sveikatai huh.gif..

Sutinku su tavimi del spirales. O naturalus seimos planavimas bent jau neturi kruvos pasaliniu poveikiu. Ir sakyciau labai pigus budas - uz termometra sumokejau 20 lt. uz 2 knygeles stebejimas fiksuoti - 4 litus. Ir tai suma 3,5 metams rolleyes.gif Rezultatais esu labai patenkinta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimaiste @ 2003 12 20, 12:04)

Sutinku su tavimi del spirales. O naturalus seimos planavimas bent jau neturi kruvos pasaliniu poveikiu. Ir sakyciau labai pigus budas - uz termometra sumokejau 20 lt. uz 2 knygeles stebejimas fiksuoti - 4 litus. Ir tai suma 3,5 metams rolleyes.gif Rezultatais esu labai patenkinta tongue.gif

As rezultatais naturalaus seimo planavimo metodo irgi esu labai patenkinta. Turiu puikia dukra tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
NSP metodas turi viena ziauru trukuma - ji taikant privalai planuoti seksa ir nesimyleti vaisingomis dienomis. O jei kaip tik tada aplinkybes susiklosto taip, kad nepasimyleti butu tiesiog nuodeme? blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2003 12 20, 14:08)
O jei kaip tik tada aplinkybes susiklosto taip, kad nepasimyleti butu tiesiog nuodeme? blink.gif

Tai ir mylekis! Negi darysi nuodeme? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimaiste @ 2003 12 20, 12:25)
QUOTE (Smurka @ 2003 12 20, 14:08)
O jei kaip tik tada aplinkybes susiklosto taip, kad nepasimyleti butu tiesiog nuodeme? blink.gif

Tai ir mylekis! Negi darysi nuodeme? laugh.gif

Bet tada pasiulytasis NSP negalioja tongue.gif Vis tik niekur geriau nerasi, nei spirale. isistatei ir penekrius metus galvos del nieko neskauda. O del pasaliniu poveikiu... Bet kokia kontracepcija ju turi. Ir tas NPS turi neigiamu salutiniu psichologiniu poveikiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2003 12 20, 14:46)
Bet tada pasiulytasis NSP negalioja tongue.gif Vis tik niekur geriau nerasi, nei spirale. isistatei ir penekrius metus galvos del nieko neskauda. O del pasaliniu poveikiu... Bet kokia kontracepcija ju turi. Ir tas NPS turi neigiamu salutiniu psichologiniu poveikiu laugh.gif

Na, negaliojimas ir psichologiniai poveikiai del susilaikymo tai labai priklauso nuo poziurio i lytinius santykius ir susilaikyma nuo ju. Juk su naturaliais metodais nereikia susilaikyti visa gyvenima, labai aiskiai zinai, kad po savaites vaisingu dienu ateina 2 savaites nevaisingu, o tada galesi kaip nori ir kiek nori wink.gif Ir islaukti ta laika nesunku. O be to po pertraukeles ir vyras meilesnis buna, ir paciai daugiau norisi nei tada kai gali tai daryti visada... aisku, problema, kai vyras - tolimuju reisu vairuotojas ar jurininkas ir grizta nepriklausomai nuo tavo nevaisingu dienu laugh.gif

O spirales nesideciau ne uz ka, kad ir kiek sutapyciau ant higieniniu paketu. Butent del sitos priezasties: "Apvaisintam kiaušinėliui neleidžia įsitvirtinti gimdoje." (is www.kontracepcija.lt). Taciau kiekvienai savo pasirinkimas.
Atsakyti