Įkraunama...
Įkraunama...

reikia apsispresti kaip saugotis

merginos, DISKUDIJOMS apie seimos planavima ir apsisaugojimo priemones turim:
vaisingumo indikatorius
spirale - ar patikima apsauga
kaip saugotis po gimdymo
naturalus seimos planavimas - kas tai tokio
temas.
Nepradekim dar ir cia wink.gif Nes vienas klausimas rizikuoja issilieti i visa diskusija wink.gif
Atsakyti
QUOTE (auges @ 2003 12 20, 15:55)
Nepradekim dar ir cia wink.gif Nes vienas klausimas rizikuoja issilieti i visa diskusija wink.gif

Tai kad niekaip nesulaukiam gydytojos atsakymo i TauRes klausima. O is to isibegelimo ir puoli patirtim dalintis wink.gif Viskas, is mano puses cia daugiau jokiu diskusiju.
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2003 12 19, 21:25)
QUOTE (zuikelee @ 2003 12 19, 21:17)
pasigirsiu,antradieni isidejau spirale! rolleyes.gif kol kas nejauciu jokio salutinio poveikio,normaliai susirgau menesinem wink.gif

Mirena?

oi ne,ka tu!Nova-t! o jei mirena netiktu,tai ka 500 kai i ... blink.gif
Atsakyti
skaitau ir mastau, kad gal visgi surizikuosu as su ta spirale blink.gif zuikelee, butinai papasakok kaip ten viskas vyko kai ja dejo ir kaip dabar jautiesi unsure.gif
o visokie naturalus seimos planavimai ne man. nenoriu pametinuku ne uz ka blink.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2003 12 21, 17:35)
skaitau ir mastau, kad gal visgi surizikuosu as su ta spirale blink.gif zuikelee, butinai papasakok kaip ten viskas vyko kai ja dejo ir kaip dabar jautiesi unsure.gif
o visokie naturalus seimos planavimai ne man. nenoriu pametinuku ne uz ka blink.gif

na kadangi as siaip niekada nemegau ginekologiu,tai man ju visos apziuros ir proceduros baisu tiesiog.tai atejau, pagulde i ta "mielaja" kedute blink.gif (aisku pries tai tyrimus padare,apziurejo ar sugije ir t.t.), ir tada as pasakiau,kad kalbinkit mane, kad tik negalvociau apie ta spirales dejima.tai zinok,mane snekina ir sako jau,sakau kas jau? blink.gif sako jau ideta!nu klausyk galvoju,nepraejo net pora minuciu clap.gif ir nieko nejauciau.tai ir viskas. po to susirgau po keliu dienu,nors siaip ir turejau jau sirgt,tai nieko, rik va kad menesines gal gausesnes ir tesiasi keliom dienom ilgiau!o kai idejo jauciausi puikiai,nieko neskaudejo,niekas nesidare!tikiuos organizmas neatmes(tfu tfu tfu)nors sako viskas pasimato ar ji tau tinka kai susergi.jei viskas ciki vadinas thumbup.gif
taiva
Atsakyti
Man spirale dejo be menesiniu... Labai norejau isidet o menesiniu niekaip negalejau sulaukt...
KAi pasake kad deda be menesiniu labai apsidziaugiau, bet kai paaiskino kad kakleli atidarines mechaniskai, ir kad paskaudet gali kaip per pirmuosius saremius, susimasciau, o gal net issigandau, turiu tokia lakia fantazija (ypac kas liecia mano persona), tai isodino mane i ta kede, kojos kabo, sala, sesele atleke su maisais kazkokiais, uzdejo ant koju (iki keliu), kai susilau tai ir baime kaip ir dingo. Sako dabar atsipalaiduokit, nu atsipalaidavau, uzsimerkiau, sako atsimerkit: atsimerkiu o ten sesele virs manes palinkusi ir klausineja kazko... apie gimdyma, apie skausma, nuskausminancius... Tik girdziu gydytoja klausia ar pajutot bakstelejima dabar? Sakau "Koki?" Sako "Jau jokio, kelkites biggrin.gif "
Tai va isejo kad pabendravom su sesele, ir net nepastebejau kaip ten viskas ivyko...
O sako jei per menesines, tai isvis nepajustumete.
Atsakyti
QUOTE (auges @ 2003 12 22, 14:53)
Man spirale dejo be menesiniu... Labai norejau isidet o menesiniu niekaip negalejau sulaukt...

Ach, tai cia vadinasi - nebediskutuokime ir laukime ginekologes atsakymu blink.gif Auges, Auges... wink.gif
Atsakyti
apsisprendziau rolleyes.gif aciu mergytes. papasakosiu kaip sekasi mazdaug vasario menesi wink.gif
Atsakyti
na lauksim ziniu clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
Taure, kas per KONTRACEPTINIS SKIEPAS?
Dar tokia naujiena machiau amerikietishkame Cosmopolitane - kazhkoki kontraceptini pleistriuka (nors gal chia tik man naujiena? biggrin.gif ), gal kas zhinote apie tai?
Beje, ginekologe ir man Mirena rekomendavo (kazhi kodel jie visi butent Mirena siulo? Ka, daugiau nera kitu? Man tai kelia itarima mad.gif ). Bet vat temoje apie NSP nugirdau, kad ta spirale veikia abortizuojanchiu principu mad.gif . Labai noriu daugiau apie tai suzhinoti, bet niekas nepataria kur ir kaip sad.gif .
Atsakyti
Ir pas mane Nova T jau trejeta menesiuku wink.gif Tiesa pirmosios menesines buvo labai gausios blink.gif , o stai antruju net nepajutau (o jau buvau apsiginklavusi biggrin.gif ) bet gal padejo vaistukai nuo didelio kraujavimo? Hm ka as zinau rolleyes.gif
Aisku, kiekvienos reikalas-detis spirale ar ne ir kokia detis, bet visas seksualinis gyvenimas tarsi apsiverte aukstyn kojom rolleyes.gif kaifas kai nereikia galvoti apie pasalinius dalykiukus (ypac vyrelis dziaugesi wink.gif )
Atsakyti
QUOTE (mamusiuka @ 2003 12 23, 10:38)
Ir pas mane Nova T jau trejeta menesiuku wink.gif

Kas cia per daiktas? Kiek kainuoja?
Atsakyti