Įkraunama...
Įkraunama...

Ar daug bambat ant savo vyru?

QUOTE(*Salt* @ 2014 01 31, 20:20)
Bambu per pms ax.gif ,tada man viskas negerai buna biggrin.gif .

Aš irgi biggrin.gif
Atsakyti
Daznai pati ant saves pykstu kad bambu biggrin.gif Nu bet juk lekstes pacios i kriaukle nukeliautu negali biggrin.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu net labai biggrin.gif.
Atsakyti
Juk sveika pabambėt biggrin.gif o kaip be jų, neįmanoma jau doh.gif
Atsakyti
Bambu daznai, paskui labai nesmagu buna blush2.gif Sakau viskas,kita karta valdysiuos ir vel tas pats is pradziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 01 12, 00:24)
Merginos, o jus man pasakykite kokia prasme bambeti? Juk ilgainiui salimais esantis zmogus prie to pripranta kaip prie fono, tad visai nereaguoja i bambejima.

Auksiniai žodžiai ir tikra tiesa drinks_cheers.gif , bet imu kartais ir pabambu blush2.gif
Atsakyti
Pas mus šeimoje vyras mėgėjas bambėti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(alisia31 @ 2014 01 22, 10:44)
Istisinis bambejimas yra vadinamas energetiniu vampyrizmu. Jums, bambeklems, reikalinga neigiama energija islieti ant kito, kad galetumete pacios pasikrauti ju geraja energija. Tik tiek ax.gif
Galiu net straipsni ta tema imesti.


Labai įdomu. Gal ir yra tame tiesos. Kiti pabamba ir geriau pasidaro.
Atsakyti
Dažniausiai nebambu. Išimtis - PMS ir tai ne visada. Tuomet stengiuos susiimti.
Atsakyti
Nesijaučiu,kad bambėčiau. g.gif jei aš išsakau žmogui,kas man nepatinka, tai čia bambėjimas? chm... iš šalies gal ir atrodo kad bambu, bet man bambėjimas,kai eini kiekviena žingsni ir po nosim su savim šneki,kad viskas negerai, bet taip nedarau. Ir vis tiek, jei vyras išgirsta,kad ką pasakau neigiamo, tai jau bambi,bambi biggrin.gif
Atsakyti
oi bambu, kartai geda blush2.gif
tiesiog jauciuosi kad varau kaip raketa o jis lovoj iki 10. kaip nebambesi doh.gif ir vel save teisinu ir vel is naujo bambu. uzburtas ratas
Atsakyti
Oi labai bambu netgi labai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2014 09 21, 21:04)
oi bambu, kartai geda  blush2.gif
tiesiog jauciuosi kad varau kaip raketa o jis lovoj iki 10. kaip nebambesi  doh.gif  ir vel save teisinu ir vel is naujo bambu. uzburtas ratas

o tau gaila zmogui pamiegot leist iki 10? blyn kaip mane nervintu, jei savaitgalio rytais antra puse neleistu issimiegot ir pailset kiek nori doh.gif . neleist zmogui miegot yra grynas terorizmas. jei nori varyt kaip raketa nuo pat ryto, tai ir varyk, nieks nedraudzia. o jei nenori viena varyt, tai buk maloni palauk, kol pamiegos mylimas zmogus.
o siaip sunku seimoj gyvent vyturiui su peleda, neisivaizduoju kaip suderint, kad abu patenkinti butu
Atsakyti